AVE STAV PP s.r.o.
Poprad · Nákladná cestná doprava
2 043 €tržby 2025 ▼ 96 %+1 353 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 41 282 €, výsledok hospodárenia -976 €
- 24 : tržby 48 970 €, výsledok hospodárenia 1 784 €
- 25 : tržby 2 043 €, výsledok hospodárenia 1 353 €
AVE STAV PP s.r.o. (IČO 54529999) mala v roku 2025 tržby 2 043 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ AVE STAV PP
Podľa Registra právnických osôb koná za AVE STAV PP 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník AVE STAV PP
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Bohuš Čonka100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Bohuš Čonkaod 14. 5. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AVE STAV PP
Za rok 2025 má AVE STAV PP v závierke tržby 2 043 €, o 95,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 353 €. Závierky máme za 3 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 48 970 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát AVE STAV PP
Najvyššie tržby: rok 2024, 48 970 €. Najnižšie: rok 2025, 2 043 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 043 € |
| 2024 | 48 970 € |
| 2022 | 41 282 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 2 161 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 353 € |
| 2024 | 1 784 € |
| 2022 | −976 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AVE STAV PP
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +66,2 %, medián odvetvia +2,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AVE STAV PP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +66,2 % | +2,8 % |
| 2024 | +3,6 % | +2,0 % |
| 2022 | −2,4 % | +1,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AVE STAV PP
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 13 401 €, vlastné imanie 6 353 € a záväzky 7 048 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 401 € | 6 353 € | 7 048 € |
| 2024 | 48 720 € | 1 784 € | 46 936 € |
| 2022 | 4 024 € | 4 024 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AVE STAV PP (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 043 € | 1 353 € | 13 401 € | 6 353 € | 7 048 € | 1 693 € | +66,2 % |
| 2024 | 48 970 € | 1 784 € | 48 720 € | 1 784 € | 46 936 € | 1 784 € | +3,6 % |
| 2022 | 41 282 € | −976 € | 4 024 € | 4 024 € | — | −976 € | −2,4 % |
Riziko: zaplatí AVE STAV PP?
Peniaze od štátu: AVE STAV PP
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AVE STAV PP
Dátum vzniku AVE STAV PP je 1. 4. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: MACKROG s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44169/P
- Nový štatutár: Aleš ČonkaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým MACKROG s.r.o., odvtedy AVE STAV PP s.r.o.
- Nový spoločník: Bohuš ČonkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 41 282 € · majetok 4 024 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121710778
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 2 043 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AVE STAV PP
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Čistiace a upratovacie služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
AVE STAV PP v odvetví pozemná doprava
AVE STAV PP je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), AVE STAV PP má 2 043 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 380 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AVE STAV PP 129. z 132.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 960 €, polovica do 93 647 €, tri štvrtiny do 412 029 €; 10 % firiem má viac než 1 495 681 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 812 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 960 € |
| medián | 93 647 € |
| horný kvartil | 412 029 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 495 681 € |
| AVE STAV PP | 2 043 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AVE STAV PP
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AVE STAV PP s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AVE STAV PP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 043 € | 93 647 € |
| 2024 | 48 970 € | 96 345 € |
| 2022 | 41 282 € | 99 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AVE STAV PP | 2 043 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 86 771 € |
| medián kraja | 87 609 € |
| medián Slovenska | 93 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SunRoad s.r.o.Trebišov · tržby 4 795 € (2025)
- EXIT TAXI s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 4 785 € (2018)
- NextMove s. r. o.Čeľadice · tržby 4 765 € (2025)
- CEZAR Group, s. r. o.Žilina · tržby 4 764 € (2025)
- Limousine Services, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 4 744 € (2025)
- Happyterra s. r. o.Žilina · tržby 4 727 € (2025)
- NEONMARS s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 4 725 € (2024)
- Marathon Transport, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 4 700 € (2015)
- GGgroup Slovakia s. r. o.Žarnovica · tržby 4 698 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AVE STAV PP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo AVE STAV PP: Poprad
AVE STAV PP sídli na adrese Tatranské námestie 3, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231. Na tej istej adrese je zapísaných 62 aktívnych subjektov.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
AVE STAV PP: IČO, sídlo a základné údaje
AVE STAV PP s.r.o. (IČO 54529999) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 1. 4. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Aleš Čonka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 043 € a výsledok hospodárenia +1 353 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 4. 2022 |
| Skoršie názvy | MACKROG s.r.o. |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) AVE STAV PP s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 043 €, typická firma odvetvia 93 647 € (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›
Sieť prepojení firmy AVE STAV PP
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AVE STAV PP
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AVE STAV PP
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 195 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov180firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen364 zmlúv za 3 roky · 3 676 978 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 918 863 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 993 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Poprad
CHEMOSVIT CHEDOS, s.r.o.EUROtruck, s.r.o.TTT - Trucks & Trans Tatry, s.r.o.KATRANSPORT s.r.o.PROFIAUTO SLOVAKIA s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.