Ing. Mgr. Michaela Kaiserová
Aktívny · Bratislava - Ružinov · podniká od 2022 · 4 roky
Čo robí
- Ekonómia a manažment - Kontroling
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2022Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 23. 10. 2026 o 18:19
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 23. 10. 2026
Tržby a zisk
Ing. Mgr. Michaela Kaiserová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Ing. Mgr. Michaela Kaiserová (IČO 54516617), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaný od 10. 5. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 23. 10. 2026).
Financie a závierky Ing. Mgr. Michaela Kaiserová
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Ing. Mgr. Michaela Kaiserová?
Peniaze od štátu: Ing. Mgr. Michaela Kaiserová
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Ing. Mgr. Michaela Kaiserová
Dátum vzniku Ing. Mgr. Michaela Kaiserová je 10. 5. 2022, teda pred 4 rokmi.
- Začiatok podnikaniaSlobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona · 915800
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ing. Mgr. Michaela Kaiserová
- Ekonómia a manažment - Kontroling
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 10. 2026.
Ing. Mgr. Michaela Kaiserová v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
Ing. Mgr. Michaela Kaiserová je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 962 aktívnych subjektov.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Miesto podnikania: Bratislava - Ružinov
Ing. Mgr. Michaela Kaiserová má miesto podnikania v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 892 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 350.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Ing. Mgr. Michaela Kaiserová: IČO, sídlo a základné údaje
Ing. Mgr. Michaela Kaiserová (IČO 54516617) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Začiatok podnikania je 10. 5. 2022, podniká 4 roky.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona |
|---|---|
| Odvetvie | Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499) |
| Vznik | 10. 5. 2022 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.90) v okrese Bratislava II
NATUR-PACK, a.s.ESA Group s.r.o.3EC International a. s.SCHEIDEGGER TRAINING INSTITUTE EUROPE…3M Installationen s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.