FABRIQ MMA a. s.
Trnava · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk
FABRIQ MMA a. s.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
FABRIQ MMA a. s. (IČO 54507642), sídlo Trnava, je v registri zapísaná od 23. 3. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FABRIQ MMA
V roku 2025 mala FABRIQ MMA priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Spoločník FABRIQ MMA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok FABRIQ MMA
Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát FABRIQ MMA
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −6 241 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 238 € |
| 2024 | −471 € |
| 2023 | −1 493 € |
| 2022 | −3 039 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FABRIQ MMA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 26 791 €, vlastné imanie 21 259 € a záväzky 5 532 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 26 791 € | 21 259 € | 5 532 € |
| 2024 | 26 836 € | 22 497 € | 4 339 € |
| 2023 | 27 198 € | 22 968 € | 4 230 € |
| 2022 | 27 570 € | 24 461 € | 3 109 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FABRIQ MMA (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −1 238 € | 26 791 € | 21 259 € | 5 532 € | −754 € | — |
| 2024 | — | −471 € | 26 836 € | 22 497 € | 4 339 € | — | — |
| 2023 | — | −1 493 € | 27 198 € | 22 968 € | 4 230 € | −1 430 € | — |
| 2022 | — | −3 039 € | 27 570 € | 24 461 € | 3 109 € | −2 823 € | — |
Riziko: zaplatí FABRIQ MMA?
Peniaze od štátu: FABRIQ MMA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FABRIQ MMA
Dátum vzniku FABRIQ MMA je 23. 3. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: NEW FIGHTERS GENERATION a. s.. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/10813/T
- Zmena obchodného menaPredtým NEW FIGHTERS GENERATION a. s., odvtedy FABRIQ MMA a. s.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 27 570 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.
- Nový spoločník: PROMOMEDIA, o.z.Jediný akcionár a.s.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FABRIQ MMA
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Finančný lízing
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Záložne
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
- Čistiace a upratovacie služby
- Služby požičovní
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Verejné obstarávanie
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Zadávanie klinického skúšania liečiv
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
FABRIQ MMA v odvetví administratívne a kancelárske služby
FABRIQ MMA je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Trnava je v tomto odvetví 1 971 aktívnych subjektov.
Sídlo FABRIQ MMA: Trnava
FABRIQ MMA sídli na adrese Ulica Halenárska 408/3, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 097 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708. Na tej istej adrese je zapísaných 13 aktívnych subjektov.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
FABRIQ MMA: IČO, sídlo a základné údaje
FABRIQ MMA a. s. (IČO 54507642) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 23. 3. 2022, na trhu je 4 roky.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 25 000 € |
| Vznik | 23. 3. 2022 |
| Skoršie názvy | NEW FIGHTERS GENERATION a. s. |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy FABRIQ MMA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FABRIQ MMA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FABRIQ MMA
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 194 zmlúv za 3 roky · 4 712 153 € · naposledy 13. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 912 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
BASIC SOLUTION s.r.o.JK Event s.r.o.NAVIGA, s. r. o.ABC books s.r.o.GAMOS s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Trnava
DHL Supply Chain (Slovakia) s. r. o.Marelli Global Business Services Europe s…Veacom SK s.r.o.NUTRIVA s. r. o.empea, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.