renovation s. r. o.
Červená Voda · Murovanie a murárske práce
37 865 €tržby 2025 ▼ 43 %−11 538 €strata 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 20 429 €, výsledok hospodárenia 490 €
- 23 : tržby 15 601 €, výsledok hospodárenia -348 €
- 24 : tržby 66 500 €, výsledok hospodárenia 2 882 €
- 25 : tržby 37 865 €, výsledok hospodárenia -11 538 €
renovation s. r. o. (IČO 54505178) mala v roku 2025 tržby 37 865 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci renovation
osobné náklady v roku 2025 boli 1 564 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 564 € | — |
| 2024 | — | 7 889 € | — |
| 2023 | — | 1 090 € | — |
| 2022 | — | 475 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ renovation
Podľa Registra právnických osôb koná za renovation 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník renovation
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jozef Perháč100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jozef Perháčod 26. 3. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok renovation
Za rok 2025 má renovation v závierke tržby 37 865 €, o 43,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −11 538 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 66 500 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát renovation
Najvyššie tržby: rok 2024, 66 500 €. Najnižšie: rok 2023, 15 601 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 37 865 € |
| 2024 | 66 500 € |
| 2023 | 15 601 € |
| 2022 | 20 429 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −8 514 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −11 538 € |
| 2024 | 2 882 € |
| 2023 | −348 € |
| 2022 | 490 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- renovation
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −30,5 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | renovation | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −30,5 % | +4,3 % |
| 2024 | +4,3 % | +3,0 % |
| 2023 | −2,2 % | +2,0 % |
| 2022 | +2,4 % | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+326,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −43,1 % |
| 2024 | +326,3 % |
| 2023 | −23,6 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha renovation
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 58 326 €, vlastné imanie −3 515 € a záväzky 61 841 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 58 326 € | −3 515 € | 61 841 € |
| 2024 | 44 390 € | 8 024 € | 36 366 € |
| 2023 | 13 307 € | 5 142 € | 8 165 € |
| 2022 | 5 863 € | 5 490 € | 373 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok renovation (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37 865 € | −11 538 € | 58 326 € | −3 515 € | 61 841 € | 7 669 € | −30,5 % |
| 2024 | 66 500 € | 2 882 € | 44 390 € | 8 024 € | 36 366 € | 15 819 € | +4,3 % |
| 2023 | 15 601 € | −348 € | 13 307 € | 5 142 € | 8 165 € | 1 543 € | −2,2 % |
| 2022 | 20 429 € | 490 € | 5 863 € | 5 490 € | 373 € | 1 202 € | +2,4 % |
Riziko: zaplatí renovation?
Peniaze od štátu: renovation
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy renovation
Dátum vzniku renovation je 26. 3. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43856/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 20 429 € · majetok 5 863 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121703386
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 37 865 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti renovation
- Murárstvo
- Masérske služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
renovation v odvetví špecializované stavebné práce
renovation je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť murovanie a murárske práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 765 € (14 529 závierok), renovation má 37 865 €, čo je 53 % mediánu. V okrese Sabinov je v tomto odvetví 3 003 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je renovation 150. z 219.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 765 €, tri štvrtiny do 268 037 €; 10 % firiem má viac než 848 804 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 763 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 765 € |
| horný kvartil | 268 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 848 804 € |
| renovation | 37 865 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- renovation
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby renovation s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | renovation | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 37 865 € | 71 765 € |
| 2024 | 66 500 € | 79 000 € |
| 2023 | 15 601 € | 84 490 € |
| 2022 | 20 429 € | 86 129 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| renovation | 37 865 € |
|---|---|
| medián okresu Sabinov | 62 212 € |
| medián kraja | 78 184 € |
| medián Slovenska | 71 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SMART STAV, s.r.o.Krásno nad Kysucou · tržby 90 231 € (2017)
- Smart Real, s. r. o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 90 219 € (2015)
- M&S Holding s. r. o.Prešov · tržby 90 177 € (2023)
- ISOWorks s. r. o.Hurbanovo · tržby 90 148 € (2025)
- Milan Pittner s.r.o.Humenné · tržby 90 130 € (2025)
- TinyVila s.r.o.Malacky · tržby 90 077 € (2025)
- Boďo, s. r. o.Chynorany · tržby 90 061 € (2025)
- ML express s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 90 000 € (2022)
- FIRETECNO s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb renovation, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo renovation: Červená Voda
renovation sídli na adrese 223, 083 01 Červená Voda, okres Sabinov. V obci Červená Voda je 94 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 139.
Červená Voda: obyvatelia a dáta ›Okres Sabinov ›Adresár firiem v okrese Sabinov ›
renovation: IČO, sídlo a základné údaje
renovation s. r. o. (IČO 54505178) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Červená Voda, okres Sabinov. Dátum vzniku je 26. 3. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Jozef Perháč. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 865 € a výsledok hospodárenia −11 538 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Murovanie a murárske práce (SK NACE 4391) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 3. 2022 |
| Obec | Červená Voda |
| Okres | Okres Sabinov |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) renovation s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 865 €, typická firma odvetvia 71 765 € (medián z 14 529 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Sabinov ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Sabinov ›
Sieť prepojení firmy renovation
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu renovation
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu renovation
- Tendre119súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy40zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 92 tis. €
- Výhry konkurentov387firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 658 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Červená Voda
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 261 031 € · naposledy 29. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny187 zmlúv za 3 roky · 1 697 074 € · naposledy 1. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.67 zmlúv za 3 roky · 4 694 660 € · naposledy 23. 9. 2026 Všetkých 895 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Červená Voda
Ing. Ľubomír Hrivňák - PROFIMAX s.r.o.R.S. GROUP s.r.o.OVOCNÁ ZÁHRADA s.r.o.YNVICT s. r. o.inexo s. r. o.Všetky firmy v obci Červená Voda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.99) v okrese Sabinov
S - floor, s.r.o.LR STAVBY s.r.o.SSIA, s.r.o. - spoločnosť stavebných…HYDRO KOMFORT, s. r. o.JK TIM s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.