PeNiVar s.r.o.
Chrastné · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
2 100 €tržby 2025+1 607 €zisk 2025aktívna 4 roky2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby 2 100 €, výsledok hospodárenia 1 607 €
PeNiVar s.r.o. (IČO 54496675) mala v roku 2025 tržby 2 100 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PeNiVar
PeNiVar má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Konatelia PeNiVar
Podľa Registra právnických osôb konajú za PeNiVar 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci PeNiVar
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Nika Vargová50,0 %
- Peter Varga50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Nika Vargováod 12. 2. 2026 | 2 500 € | 50,0 % |
| Peter Vargaod 12. 2. 2026 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PeNiVar
Za rok 2025 má PeNiVar v závierke tržby 2 100 €, a výsledok hospodárenia +1 607 €.
Výkaz ziskov a strát PeNiVar
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 1 267 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 607 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PeNiVar
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 6 607 €, vlastné imanie 6 267 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 607 € | 6 267 € | 340 € |
| 2024 | 5 000 € | 4 660 € | 340 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2022 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PeNiVar (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 100 € | 1 607 € | 6 607 € | 6 267 € | 340 € | 1 958 € | +76,5 % |
| 2024 | — | −340 € | 5 000 € | 4 660 € | 340 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí PeNiVar?
Peniaze od štátu: PeNiVar
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PeNiVar
Dátum vzniku PeNiVar je 12. 3. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53709/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 2 100 €.
- Nový štatutár: Nika VargováKonateľ
- Nový spoločník: Peter VargaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121688514 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PeNiVar
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Pánske, dámske a detské kaderníctvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
PeNiVar v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
PeNiVar je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 791 závierok), PeNiVar má 2 100 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 708 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PeNiVar 115. z 116.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 30 979 €, polovica do 101 405 €, tri štvrtiny do 465 372 €; 10 % firiem má viac než 1 758 361 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 042 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 30 979 € |
| medián | 101 405 € |
| horný kvartil | 465 372 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 361 € |
| PeNiVar | 2 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PeNiVar
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PeNiVar s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PeNiVar | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 100 € | 101 405 € |
| 2024 | — | 107 696 € |
| 2023 | — | 108 875 € |
| 2022 | — | 110 957 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| PeNiVar | 2 100 € |
|---|---|
| medián okresu Košice - okolie | 48 553 € |
| medián kraja | 88 520 € |
| medián Slovenska | 101 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KLV Keto s. r. o.Oslany · tržby 4 792 € (2025)
- RADKO s. r. o.Davidov · tržby 4 788 € (2025)
- KALINA – STAV s. r. o.Rovinka · tržby 4 776 € (2025)
- RUSKOV s. r. o.Baškovce · tržby 4 770 € (2025)
- BMH s. r. o.Stankovce · tržby 4 760 € (2025)
- Precision Technology s. r. o.Považská Bystrica · tržby 4 700 € (2025)
- Artpark, s.r.o.Turzovka · tržby 4 700 € (2025)
- JNV COMPANY s. r. o.Detva · tržby 4 692 € (2025)
- AGNI, s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 4 676 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PeNiVar, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PeNiVar: Chrastné
PeNiVar sídli na adrese 206, 044 44 Chrastné, okres Košice - okolie. V obci Chrastné je 77 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 085.
Chrastné: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
PeNiVar: IČO, sídlo a základné údaje
PeNiVar s.r.o. (IČO 54496675) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chrastné, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 12. 3. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Nika Vargová a Peter Varga. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 100 € a výsledok hospodárenia +1 607 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 3. 2022 |
| Obec | Chrastné |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) PeNiVar s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 100 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 791 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Sieť prepojení firmy PeNiVar
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PeNiVar
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PeNiVar
- Tendre46súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 49 tis. €
- Výhry konkurentov235firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Chrastnétypický nepokrytý dopyt 206 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.444 zmlúv za 3 roky · 521 137 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR325 zmlúv za 3 roky · 3 492 213 € · naposledy 9. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 792 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Chrastné
Avalon IT s.r.o.BIOINŠTITÚT s.r.o.KL autodiely, s.r.o.BELENI, s.r.o.Systemic s.r.o.Všetky firmy v obci Chrastné ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Košice - okolie
Oerlikon Nitriding Slovakia s.r.o.GE-Metal Štós, s.r.o.TOM TERM s.r.o.Weldastry s.r.o.DSVV, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.