Zuzana Gáborová s.r.o.
Bitarová · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
9 247 €tržby 2025 ▲ 133 %+2 840 €zisk 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 4 658 €, výsledok hospodárenia 1 787 €
- 23 : tržby 3 901 €, výsledok hospodárenia -12 €
- 24 : tržby 3 976 €, výsledok hospodárenia 96 €
- 25 : tržby 9 247 €, výsledok hospodárenia 2 840 €
Zuzana Gáborová s.r.o. (IČO 54486670) mala v roku 2025 tržby 9 247 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Zuzana Gáborová
Podľa Registra právnických osôb koná za Zuzana Gáborová 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník Zuzana Gáborová
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Zuzana Gáborová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Zuzana Gáborováod 25. 3. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Zuzana Gáborová
Za rok 2025 má Zuzana Gáborová v závierke tržby 9 247 €, o 132,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 840 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 9 247 €.
Výkaz ziskov a strát Zuzana Gáborová
Najvyššie tržby: rok 2025, 9 247 €. Najnižšie: rok 2023, 3 901 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 9 247 € |
| 2024 | 3 976 € |
| 2023 | 3 901 € |
| 2022 | 4 658 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 4 711 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 840 € |
| 2024 | 96 € |
| 2023 | −12 € |
| 2022 | 1 787 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Zuzana Gáborová
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +30,7 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zuzana Gáborová | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +30,7 % | +8,4 % |
| 2024 | +2,4 % | +4,9 % |
| 2023 | −0,3 % | +3,1 % |
| 2022 | +38,4 % | +2,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2025 (+132,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +132,6 % |
| 2024 | +1,9 % |
| 2023 | −16,3 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Zuzana Gáborová
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 051 €, vlastné imanie 9 711 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 051 € | 9 711 € | 340 € |
| 2024 | 7 212 € | 6 872 € | 340 € |
| 2023 | 6 776 € | 6 776 € | — |
| 2022 | 7 103 € | 6 787 € | 316 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Zuzana Gáborová (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 247 € | 2 840 € | 10 051 € | 9 711 € | 340 € | 3 254 € | +30,7 % |
| 2024 | 3 976 € | 96 € | 7 212 € | 6 872 € | 340 € | 496 € | +2,4 % |
| 2023 | 3 901 € | −12 € | 6 776 € | 6 776 € | — | 53 € | −0,3 % |
| 2022 | 4 658 € | 1 787 € | 7 103 € | 6 787 € | 316 € | 2 143 € | +38,4 % |
Riziko: zaplatí Zuzana Gáborová?
Peniaze od štátu: Zuzana Gáborová
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Zuzana Gáborová
Dátum vzniku Zuzana Gáborová je 25. 3. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/79428/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 4 658 € · majetok 7 103 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 9 247 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Zuzana Gáborová
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia
- Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Administratívne služby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Zuzana Gáborová v odvetví administratívne a kancelárske služby
Zuzana Gáborová je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), Zuzana Gáborová má 9 247 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 2 263 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Zuzana Gáborová 746. z 902.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 581 €; 10 % firiem má viac než 393 592 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 697 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 581 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 592 € |
| Zuzana Gáborová | 9 247 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Zuzana Gáborová
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Zuzana Gáborová s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zuzana Gáborová | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 9 247 € | 42 000 € |
| 2024 | 3 976 € | 39 506 € |
| 2023 | 3 901 € | 40 733 € |
| 2022 | 4 658 € | 39 919 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Zuzana Gáborová | 9 247 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 43 841 € |
| medián kraja | 41 474 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RH trans, s. r. o.Trnava · tržby 22 306 € (2025)
- PHARM plus, s.r.o.Zvolen · tržby 22 305 € (2025)
- nexure s. r. o.Zálesie · tržby 22 304 € (2025)
- ZIRNIT Services, s. r. o.Bardejov · tržby 22 300 € (2025)
- Akcent real s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 22 299 € (2025)
- 4Comfort, s.r.o.Podbrezová · tržby 22 297 € (2024)
- KaGar, s. r. o.Komárno · tržby 22 296 € (2025)
- EMEM1, s. r. o.Oravské Veselé · tržby 22 289 € (2025)
- Avarre - akadémia vzdelávania, s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 22 288 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Zuzana Gáborová, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Zuzana Gáborová: Bitarová
Zuzana Gáborová sídli na adrese Bitarová 239, 010 04 Bitarová, okres Žilina. V obci Bitarová je 147 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952.
Bitarová: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Zuzana Gáborová: IČO, sídlo a základné údaje
Zuzana Gáborová s.r.o. (IČO 54486670) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bitarová, okres Žilina. Dátum vzniku je 25. 3. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Mgr. Zuzana Gáborová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 9 247 € a výsledok hospodárenia +2 840 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 3. 2022 |
| Obec | Bitarová |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Zuzana Gáborová s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 9 247 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy Zuzana Gáborová
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Zuzana Gáborová
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Zuzana Gáborová
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy385zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Bitarovátypický nepokrytý dopyt 283 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 192 zmlúv za 3 roky · 4 705 249 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Bitarová
LIFEstav s.r.o.MK CAR, s.r.o.LC Partners, s.r.o.ZKK, s.r.o.STAVZA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Bitarová ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Žilina
Westoil s.r.o.NPR Construction SK, s. r. o.Lekáreň POHODA s. r. o.P.D.Performance, s. r. o.Inžinierske stavby a. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.