VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Rodičovské centrum MRAVENISKO

Krupina · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

8 199 €tržby 2025 ▼ 9 %−2 374 €strata 2025

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

8 199 €tržby 2025 ▼ 9 %
−2 374 €strata 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 24 : tržby 9 023 €, výsledok hospodárenia -201 €
  3. 25 : tržby 8 199 €, výsledok hospodárenia -2 374 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Rodičovské centrum MRAVENISKO (IČO 54482623) mala v roku 2025 tržby 8 199 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Rodičovské centrum MRAVENISKO

Podľa Registra právnických osôb koná za Rodičovské centrum MRAVENISKO 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Rodičovské centrum MRAVENISKO

Za rok 2025 má Rodičovské centrum MRAVENISKO v závierke tržby 8 199 €, o 9,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 374 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 9 023 €.

Tržby 20258 199 €▼ −9,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−2 374 €strata
Majetok (aktíva) 2025131 €
Vlastné imanie 2025131 €
Zisková marža 2025−29,0 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 3 roky−2 575 €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát Rodičovské centrum MRAVENISKO

Súvaha Rodičovské centrum MRAVENISKO

Všetky čísla zo závierok Rodičovské centrum MRAVENISKO (3 roky)
Čísla zo závierok Rodičovské centrum MRAVENISKO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20258 199 €−2 374 €131 €131 €——−29,0 %
20249 023 €−201 €204 €204 €——−2,2 %
2023——536 €536 €———

Riziko: zaplatí Rodičovské centrum MRAVENISKO?

Rodičovské centrum MRAVENISKO a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom Rodičovské centrum MRAVENISKO v objeme 3 185 € z rokov 2022 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Banskobystrický samosprávny kraj: 2 000 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom4Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv3 185 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20225. 7. 2022

História firmy Rodičovské centrum MRAVENISKO

Dátum vzniku Rodičovské centrum MRAVENISKO je 10. 3. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-63646
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Banskobystrický samosprávny kraj, hodnota zmluvy 1 500 €. Firma vznikla 10. 3. 2022.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 536 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 8 199 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Rodičovské centrum MRAVENISKO

  • detské
  • rodičovské

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Rodičovské centrum MRAVENISKO v odvetví členské organizácie

Rodičovské centrum MRAVENISKO je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Rodičovské centrum MRAVENISKO má 8 199 €, čo je 82 % mediánu. V okrese Krupina je v tomto odvetví 248 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rodičovské centrum MRAVENISKO 34. z 63.

V odvetví v okrese Krupina248aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 948 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rodičovské centrum MRAVENISKO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Krupina ›

Sídlo Rodičovské centrum MRAVENISKO: Krupina

Rodičovské centrum MRAVENISKO sídli na adrese Fraňa Kráľa 16, 963 01 Krupina, okres Krupina. V obci Krupina je 1 211 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 088. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Krupina1 211aktívnych
Subjektov v okrese Krupina3 088aktívnych
V tom istom odvetví248okres Krupina
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Krupina: obyvatelia a dáta ›Okres Krupina ›Adresár firiem v okrese Krupina ›

Rodičovské centrum MRAVENISKO: IČO, sídlo a základné údaje

Rodičovské centrum MRAVENISKO (IČO 54482623) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Krupina, okres Krupina. Dátum vzniku je 10. 3. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Zuzana Krajčová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 8 199 € a výsledok hospodárenia −2 374 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik10. 3. 2022
ObecKrupina
OkresOkres Krupina
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Rodičovské centrum MRAVENISKO má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 8 199 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Krupina ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Krupina ›

Sieť prepojení firmy Rodičovské centrum MRAVENISKO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Rodičovské centrum MRAVENISKO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Rodičovské centrum MRAVENISKO

  • Tendre48súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 276 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Krupinatypický nepokrytý dopyt 585 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

3STAN-LURES s.r.o.TOMA - spol.

Najväčšie firmy v obci Krupina

COOP Jednota Krupina, spotrebné družstvoLOGISTICKÉ CENTRUM STRED, a.s.LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.Wittur s. r. o.WAY INDUSTRIES, a.s.Všetky firmy v obci Krupina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Krupina

e-codeLišov MúzeumPoľovnícka spoločnosť Pustý chotárObčianske združenie "V I C T U S"Poľovnícka spoločnosť Veperec PD Hont…

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk