IVARO s. r. o.
Sereď · Nákladná cestná doprava
6 527 €tržby 2025 ▼ 73 %−1 011 €strata 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 42 703 €, výsledok hospodárenia 6 969 €
- 23 : tržby 60 426 €, výsledok hospodárenia 3 535 €
- 24 : tržby 24 503 €, výsledok hospodárenia -3 196 €
- 25 : tržby 6 527 €, výsledok hospodárenia -1 011 €
IVARO s. r. o. (IČO 54469619) mala v roku 2025 tržby 6 527 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci IVARO
V roku 2025 mala IVARO priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 118 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2024 | — | 118 € | — |
| 2023 | — | 2 281 € | — |
| 2022 | — | 645 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ IVARO
Podľa Registra právnických osôb koná za IVARO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník IVARO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ivan Poláš100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ivan Polášod 18. 3. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok IVARO
Za rok 2025 má IVARO v závierke tržby 6 527 €, o 73,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 011 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 60 426 €.
Výkaz ziskov a strát IVARO
Najvyššie tržby: rok 2023, 60 426 €. Najnižšie: rok 2025, 6 527 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 527 € |
| 2024 | 24 503 € |
| 2023 | 60 426 € |
| 2022 | 42 703 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 6 297 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 011 € |
| 2024 | −3 196 € |
| 2023 | 3 535 € |
| 2022 | 6 969 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- IVARO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −15,5 %, medián odvetvia +2,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | IVARO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −15,5 % | +2,8 % |
| 2024 | −13,0 % | +2,0 % |
| 2023 | +5,9 % | +1,5 % |
| 2022 | +16,3 % | +1,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+41,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −73,4 % |
| 2024 | −59,4 % |
| 2023 | +41,5 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha IVARO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 023 €, vlastné imanie 10 252 € a záväzky 771 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 023 € | 10 252 € | 771 € |
| 2024 | 20 220 € | 11 263 € | 8 957 € |
| 2023 | 17 134 € | 14 459 € | 2 675 € |
| 2022 | 12 531 € | 11 969 € | 562 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok IVARO (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 527 € | −1 011 € | 11 023 € | 10 252 € | 771 € | −157 € | −15,5 % |
| 2024 | 24 503 € | −3 196 € | 20 220 € | 11 263 € | 8 957 € | −1 624 € | −13,0 % |
| 2023 | 60 426 € | 3 535 € | 17 134 € | 14 459 € | 2 675 € | 7 332 € | +5,9 % |
| 2022 | 42 703 € | 6 969 € | 12 531 € | 11 969 € | 562 € | 7 701 € | +16,3 % |
Riziko: zaplatí IVARO?
Peniaze od štátu: IVARO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy IVARO
Dátum vzniku IVARO je 18. 3. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51240/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121694036
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 42 703 € · majetok 12 531 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 6 527 €.
- Nový spoločník: Ivan PolášSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti IVARO
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- prípravné práce k realizácii stavieb
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- čistiace a upratovacie služby
- prenájom hnuteľných vecí
- administratívne služby
- vykonávanie zváracích prác (elektrickým oblúkom, plameňom, bodovým a švovým zváraním, zváranie CO2)
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- kuriérske služby
- sťahovacie služby
- skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- služby požičovní
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- čistenie a zimná údržba komunikácií
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- osadzovanie mechanických častí vzduchotechnických a klimatizačných zariadení bez zásahu do elektrických častí
- prevádzkovanie výdajne stravy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
IVARO v odvetví pozemná doprava
IVARO je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), IVARO má 6 527 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 580 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IVARO 239. z 252.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 960 €, polovica do 93 647 €, tri štvrtiny do 412 029 €; 10 % firiem má viac než 1 495 681 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 812 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 960 € |
| medián | 93 647 € |
| horný kvartil | 412 029 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 495 681 € |
| IVARO | 6 527 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- IVARO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby IVARO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | IVARO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 527 € | 93 647 € |
| 2024 | 24 503 € | 96 345 € |
| 2023 | 60 426 € | 100 425 € |
| 2022 | 42 703 € | 99 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| IVARO | 6 527 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 118 540 € |
| medián kraja | 99 992 € |
| medián Slovenska | 93 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EuSar s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 14 654 € (2025)
- EMELS s. r. o.Košice - mestská časť Barca · tržby 14 637 € (2025)
- Cargoss s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 14 620 € (2025)
- ZPV s. r. o.Demjata · tržby 14 610 € (2025)
- Auto MR s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 14 604 € (2025)
- MAXI TAXI s.r.o.Chľaba · tržby 14 600 € (2025)
- Samkol s.r.o.Prešov · tržby 14 594 € (2025)
- MyRoad Trans s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 14 581 € (2025)
- L&P Trade, s.r.o.Horná Streda · tržby 14 550 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IVARO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo IVARO: Sereď
IVARO sídli na adrese Tehelná 2920/4, 926 01 Sereď, okres Galanta. V obci Sereď je 2 569 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311.
Sereď: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
IVARO: IČO, sídlo a základné údaje
IVARO s. r. o. (IČO 54469619) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sereď, okres Galanta. Dátum vzniku je 18. 3. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ivan Poláš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 527 € a výsledok hospodárenia −1 011 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 3. 2022 |
| Obec | Sereď |
| Okres | Okres Galanta |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) IVARO s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 527 €, typická firma odvetvia 93 647 € (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy IVARO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu IVARO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu IVARO
- Tendre40súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 200 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Sereďtypický nepokrytý dopyt 197 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen364 zmlúv za 3 roky · 3 676 978 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 918 863 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 993 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Sereď
BIC Slovakia s.r.o.Amazon Fulfillment Slovakia s. r. o.SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.Woory Slovakia s.r.o.HUBERT J.E., s.r.o.Všetky firmy v obci Sereď ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Galanta
NCD s. r. o.West logistics s.r.o.BT Eurotrans s. r. o.K T transport s.r.o.AT - log, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.