PTplan s.r.o.
Nová Dubnica · Výstavba obytných a neobytných budov
5 200 €tržby 2025 ▼ 59 %−4 463 €strata 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 8 650 €, výsledok hospodárenia 3 570 €
- 23 : tržby 25 112 €, výsledok hospodárenia 1 970 €
- 24 : tržby 12 785 €, výsledok hospodárenia 1 945 €
- 25 : tržby 5 200 €, výsledok hospodárenia -4 463 €
PTplan s.r.o. (IČO 54453356) mala v roku 2025 tržby 5 200 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia PTplan
Podľa Registra právnických osôb konajú za PTplan 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci PTplan
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Tomáš Pecucha60,0 %
- Peter Kormanec40,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Tomáš Pecuchaod 10. 3. 2022 | 3 000 € | 60,0 % |
| Peter Kormanecod 10. 3. 2022 | 2 000 € | 40,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PTplan
Za rok 2025 má PTplan v závierke tržby 5 200 €, o 59,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −4 463 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 25 112 €.
Výkaz ziskov a strát PTplan
Najvyššie tržby: rok 2023, 25 112 €. Najnižšie: rok 2025, 5 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 5 200 € |
| 2024 | 12 785 € |
| 2023 | 25 112 € |
| 2022 | 8 650 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 3 022 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −4 463 € |
| 2024 | 1 945 € |
| 2023 | 1 970 € |
| 2022 | 3 570 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PTplan
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −85,8 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PTplan | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −85,8 % | +4,2 % |
| 2024 | +15,2 % | +3,0 % |
| 2023 | +7,8 % | +1,8 % |
| 2022 | +41,3 % | +1,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+190,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −59,3 % |
| 2024 | −49,1 % |
| 2023 | +190,3 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PTplan
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 9 262 €, vlastné imanie 8 022 € a záväzky 1 240 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 262 € | 8 022 € | 1 240 € |
| 2024 | 14 447 € | 12 484 € | 1 963 € |
| 2023 | 12 513 € | 10 540 € | 1 973 € |
| 2022 | 10 560 € | 8 570 € | 1 990 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PTplan (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 200 € | −4 463 € | 9 262 € | 8 022 € | 1 240 € | −4 018 € | −85,8 % |
| 2024 | 12 785 € | 1 945 € | 14 447 € | 12 484 € | 1 963 € | 2 372 € | +15,2 % |
| 2023 | 25 112 € | 1 970 € | 12 513 € | 10 540 € | 1 973 € | 2 416 € | +7,8 % |
| 2022 | 8 650 € | 3 570 € | 10 560 € | 8 570 € | 1 990 € | 4 270 € | +41,3 % |
Riziko: zaplatí PTplan?
Peniaze od štátu: PTplan
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PTplan
Dátum vzniku PTplan je 10. 3. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43328/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 8 650 € · majetok 10 560 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 5 200 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PTplan
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácií stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo
- Výkon činnosti autorizovaného architekta podľa § 4 zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov v rozsahu: a) vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti, najmä na vypracúvanie stavebných zámerov verejných prác, investičných zámerov, architektonických a urbanistických štúdií, územnoplánovacích prieskumov a rozborov, b) vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, najmä na vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňovania stavieb a ich zmien, projektovej dokumentácie stavieb a ich zmien vrátane ich interiérov a exteriérov, ako aj rekonštrukcií a modernizácií budov a obnovy stavebných pamiatok, c) spracovanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie, d) vykonávanie projektového manažmentu, najmä na riadenie projektu a koordináciu čiastkových projektov vypracovaných inžiniermi, krajinármi a inými špecialistami, na výkon odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa schválenej projektovej dokumentácie a na vykonávanie stavebného dozoru, e) grafické spracovanie a modelovanie architektonického diela vrátane vypracovania špecifikácií a technickej dokumentácie, f) poskytovanie súvisiacich technických služieb, najmä na poskytovanie architektonického poradenstva investorom a vlastníkom nehnuteľností, na zastupovanie investora pri príprave a uskutočňovaní stavieb, g) vyhotovovanie odborných posudkov, odhadov a dobrozdaní.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
PTplan v odvetví výstavba budov
PTplan je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 759 € (9 890 závierok), PTplan má 5 200 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 210 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PTplan 68. z 75.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 107 €, polovica do 61 759 €, tri štvrtiny do 244 607 €; 10 % firiem má viac než 818 482 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 107 € |
| medián | 61 759 € |
| horný kvartil | 244 607 € |
| 10 % firiem má viac než | 818 482 € |
| PTplan | 5 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PTplan
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PTplan s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PTplan | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 5 200 € | 61 759 € |
| 2024 | 12 785 € | 55 171 € |
| 2023 | 25 112 € | 57 867 € |
| 2022 | 8 650 € | 62 232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| PTplan | 5 200 € |
|---|---|
| medián okresu Ilava | 48 550 € |
| medián kraja | 52 287 € |
| medián Slovenska | 61 759 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LTF mont s. r. o.Dolné Lovčice · tržby 12 744 € (2025)
- Dancing Horses, s. r. o.Modra · tržby 12 736 € (2025)
- Semper Simul s.r.o.Hurbanovo · tržby 12 710 € (2025)
- SAMI GROUP s. r. o.Chmeľov · tržby 12 690 € (2025)
- IGIS-KO, s.r.o.Čadca · tržby 12 686 € (2021)
- Pehal interier s.r.o.Nitra · tržby 12 685 € (2023)
- LP dom s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 12 680 € (2025)
- Jankovych, s. r. o.Malacky · tržby 12 679 € (2025)
- PALAS, s.r.o.Košice - mestská časť Lorinčík · tržby 12 675 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PTplan, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PTplan: Nová Dubnica
PTplan sídli na adrese Pribinove sady 29/17, 018 51 Nová Dubnica, okres Ilava. V obci Nová Dubnica je 1 460 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 038. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Nová Dubnica: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›
PTplan: IČO, sídlo a základné údaje
PTplan s.r.o. (IČO 54453356) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Dubnica, okres Ilava. Dátum vzniku je 10. 3. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Ing. Tomáš Pecucha a Peter Kormanec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 200 € a výsledok hospodárenia −4 463 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 3. 2022 |
| Obec | Nová Dubnica |
| Okres | Okres Ilava |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) PTplan s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 200 €, typická firma odvetvia 61 759 € (medián z 9 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Ilava ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Ilava ›
Sieť prepojení firmy PTplan
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PTplan
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PTplan
- Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy175zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Nová Dubnicatypický nepokrytý dopyt 968 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava850 zmlúv za 3 roky · 17 730 679 € · naposledy 14. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.569 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 925 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Nová Dubnica
GPV Slovakia (Nova) s. r. o.NEWAYS SLOVAKIA, a.s.EVPÚ a.s.NES Nová Dubnica s.r.o.Groupe Atlantic Slovakia, s.r.o. v…Všetky firmy v obci Nová Dubnica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Ilava
PSG SK, s.r.o.SPARK-EX, s. r. o.Budostav, s.r.o.SESTAV, s.r.o.DOM-STAV-TRADING s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.