Miroslav Rovenský
Trnava · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Miroslav Rovenský: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Miroslav Rovenský (IČO 54452961), sídlo Trnava, je v registri zapísaný od 1. 3. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Miroslav Rovenský: IČO, sídlo a základné údaje
Miroslav Rovenský (IČO 54452961) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 1. 3. 2022, podniká 4 roky.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›Činnosti Miroslav Rovenský
V registri sú zapísané 3 predmety podnikania, teda čo Miroslav Rovenský smie robiť.
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Miroslav Rovenský v odvetví administratívne a kancelárske služby
Miroslav Rovenský je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Trnava je v tomto odvetví 1 904 aktívnych subjektov.
História Miroslav Rovenský
Dátum vzniku Miroslav Rovenský je 1. 3. 2022, teda pred 4 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 250-50386
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK1072360630 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Celá časová os v sekcii Zmeny ›Miesto podnikania: Trnava
Miroslav Rovenský má miesto podnikania v obci Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 15 856 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 355.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Vznik | 1. 3. 2022 |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.