Bonus Finance s. r. o.
Sereď · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
4 170 €tržby 2025 ▲ 95 %−1 220 €strata 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 2 342 €, výsledok hospodárenia 848 €
- 23 : tržby 932 €, výsledok hospodárenia -103 €
- 24 : tržby 2 140 €, výsledok hospodárenia -102 €
- 25 : tržby 4 170 €, výsledok hospodárenia -1 220 €
Bonus Finance s. r. o. (IČO 54450811) mala v roku 2025 tržby 4 170 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Bonus Finance
V roku 2025 mala Bonus Finance priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Bonus Finance
Podľa Registra právnických osôb koná za Bonus Finance 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník Bonus Finance
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Kristián Baláž100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Kristián Balážod 26. 2. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Bonus Finance
Za rok 2025 má Bonus Finance v závierke tržby 4 170 €, o 94,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 220 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 4 170 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Bonus Finance
Najvyššie tržby: rok 2025, 4 170 €. Najnižšie: rok 2023, 932 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 4 170 € |
| 2024 | 2 140 € |
| 2023 | 932 € |
| 2022 | 2 342 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −577 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 220 € |
| 2024 | −102 € |
| 2023 | −103 € |
| 2022 | 848 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Bonus Finance
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −29,3 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bonus Finance | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −29,3 % | +10,2 % |
| 2024 | −4,8 % | +6,5 % |
| 2023 | −11,1 % | +4,8 % |
| 2022 | +36,2 % | +4,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+129,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +94,9 % |
| 2024 | +129,6 % |
| 2023 | −60,2 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Bonus Finance
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 363 €, vlastné imanie 4 423 € a záväzky 940 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 363 € | 4 423 € | 940 € |
| 2024 | 6 053 € | 5 643 € | 410 € |
| 2023 | 5 815 € | 5 745 € | 70 € |
| 2022 | 6 067 € | 5 848 € | 219 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Bonus Finance (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 170 € | −1 220 € | 5 363 € | 4 423 € | 940 € | −765 € | −29,3 % |
| 2024 | 2 140 € | −102 € | 6 053 € | 5 643 € | 410 € | 334 € | −4,8 % |
| 2023 | 932 € | −103 € | 5 815 € | 5 745 € | 70 € | −63 € | −11,1 % |
| 2022 | 2 342 € | 848 € | 6 067 € | 5 848 € | 219 € | 997 € | +36,2 % |
Riziko: zaplatí Bonus Finance?
Peniaze od štátu: Bonus Finance
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Bonus Finance
Dátum vzniku Bonus Finance je 26. 2. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51076/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 2 342 € · majetok 6 067 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121667053 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 4 170 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Bonus Finance
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Administratívne služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Výroba hračiek a hier
- Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
- Kuriérske služby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Fotografické služby
- Dizajnérske činnosti
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Bonus Finance v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Bonus Finance je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 722 € (13 612 závierok), Bonus Finance má 4 170 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 349 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bonus Finance 139. z 155.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 722 €, tri štvrtiny do 115 959 €; 10 % firiem má viac než 406 310 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 487 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 722 € |
| horný kvartil | 115 959 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 310 € |
| Bonus Finance | 4 170 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Bonus Finance
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Bonus Finance s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bonus Finance | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 4 170 € | 46 722 € |
| 2024 | 2 140 € | 42 171 € |
| 2023 | 932 € | 41 550 € |
| 2022 | 2 342 € | 40 571 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Bonus Finance | 4 170 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 45 366 € |
| medián kraja | 44 518 € |
| medián Slovenska | 46 722 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- numerus currens s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 9 635 € (2025)
- MSP Groups s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 9 634 € (2018)
- ADIP - PLUS s.r.o.Limbach · tržby 9 633 € (2025)
- LAROFINA s. r. o.Sereď · tržby 9 626 € (2025)
- P. I. Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 9 615 € (2018)
- Legal Holding s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 9 610 € (2016)
- Conflict Resolution Consulting s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 9 609 € (2025)
- Mind U s.r.o.Žilina · tržby 9 604 € (2025)
- Elektropower s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 9 604 € (2014)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bonus Finance, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Bonus Finance: Sereď
Bonus Finance sídli na adrese Kukučínova 4445/30, 926 01 Sereď, okres Galanta. V obci Sereď je 2 569 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Sereď: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
Bonus Finance: IČO, sídlo a základné údaje
Bonus Finance s. r. o. (IČO 54450811) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sereď, okres Galanta. Dátum vzniku je 26. 2. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Kristián Baláž. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 170 € a výsledok hospodárenia −1 220 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 2. 2022 |
| Obec | Sereď |
| Okres | Okres Galanta |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Bonus Finance s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 170 €, typická firma odvetvia 46 722 € (medián z 13 612 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy Bonus Finance
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Bonus Finance
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Bonus Finance
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Sereďtypický nepokrytý dopyt 197 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Sereď
BIC Slovakia s.r.o.Amazon Fulfillment Slovakia s. r. o.SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.Woory Slovakia s.r.o.HUBERT J.E., s.r.o.Všetky firmy v obci Sereď ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Galanta
GOOD - LINE s.r.o.AF Import, s. r. o.CROW-TECH TOOLS SENarainy s. r. o.ff consulting, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.