VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

OZ InterActive Education

Sielnica · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

0 €tržby 2024 ▼ 100 %0 €zisk 2024

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2024 ▼ 100 %
0 €zisk 2024
  1. 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 23 : tržby 166 €, výsledok hospodárenia 0 €
  4. 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

OZ InterActive Education (IČO 54443644), sídlo Sielnica, je v registri zapísaná od 21. 3. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár OZ InterActive Education

Podľa Registra právnických osôb koná za OZ InterActive Education 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok OZ InterActive Education

Za rok 2024 má OZ InterActive Education v závierke tržby 0 €, o 100,0 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia 0 €. Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2023: 166 €.

Tržby 20240 €▼ −100,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20240 €zisk
Majetok (aktíva) 20243 937 €
Vlastné imanie 20240 €
Záväzky 20242 529 €64,2 % majetku
Súčet výsledkov za 4 roky0 €2021 až 2024

Výkaz ziskov a strát OZ InterActive Education

Súvaha OZ InterActive Education

Všetky čísla zo závierok OZ InterActive Education (4 roky)
Čísla zo závierok OZ InterActive Education po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20240 €0 €3 937 €0 €2 529 €——
2023166 €0 €12 399 €0 €1 383 €—0,0 %
20220 €0 €45 989 €0 €483 €——
20210 €0 €0 €0 €0 €——

Riziko: zaplatí OZ InterActive Education?

OZ InterActive Education a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom OZ InterActive Education z rokov 2022 až 2023.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202222. 9. 2022

História firmy OZ InterActive Education

Dátum vzniku OZ InterActive Education je 21. 3. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné mená: InterActive Education, EduActive. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 0 € · majetok 0 €
  2. Zmena obchodného menaPredtým InterActive Education, odvtedy OZ InterActive Education.
  3. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-63563
  4. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Národný inštitút vzdelávania a mládeže. Firma vznikla 21. 3. 2022.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4, posledné tržby 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti OZ InterActive Education

  • vzdelávanie, výchova

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

OZ InterActive Education v odvetví členské organizácie

OZ InterActive Education je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 867 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Zvolen867aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 947Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia8 858 €rok 2024
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Ostatné činnosti v okrese Zvolen ›

Sídlo OZ InterActive Education: Sielnica

OZ InterActive Education sídli na adrese Sielnica 186, 962 31 Sielnica, okres Zvolen. V obci Sielnica je 156 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 367.

Subjektov v obci Sielnica156aktívnych
Subjektov v okrese Zvolen11 367aktívnych
V tom istom odvetví867okres Zvolen

Sielnica: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›

OZ InterActive Education: IČO, sídlo a základné údaje

OZ InterActive Education (IČO 54443644) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Sielnica, okres Zvolen. Dátum vzniku je 21. 3. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Peter Huray. Za rok 2024 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik21. 3. 2022
Skoršie názvyInterActive Education
EduActive
ObecSielnica
OkresOkres Zvolen
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy OZ InterActive Education

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu OZ InterActive Education

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu OZ InterActive Education

  • Tendre56súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 264 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 375zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Sielnicatypický nepokrytý dopyt 77 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Sielnica

MINTAL s.r.o.Sv & Sm s.r.o.UNIFORST, spol. s r.o.IDABI, s.r.o.MARGOČ, s.r.o.Všetky firmy v obci Sielnica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Zvolen

"Divadlo Maska"PEFC SlovenskoPUSŤÁČIK, o.z.PROENVIRO o.z.AUREL o.z.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk