TS Fulfillment s. r. o. v likvidácii
Bratislava - Staré Mesto · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
32 619 €tržby 2024 ▼ 91 %−595 343 €strata 2024v likvidácii od 1. 1. 2026
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 310 039 €, výsledok hospodárenia -175 751 €
- 23 : tržby 373 811 €, výsledok hospodárenia -320 928 €
- 24 : tržby 32 619 €, výsledok hospodárenia -595 343 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -71 367 €
- 26 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 923 €
TS Fulfillment s. r. o. v likvidácii (IČO 54439353) mala v roku 2024 tržby 32 619 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TS Fulfillment s. r. o.
V roku 2026 mala TS Fulfillment s. r. o. priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 95 735 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | — | — |
| 2024 | — | 95 735 € | — |
| 2023 | — | 134 830 € | — |
| 2022 | — | 85 939 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2026 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2026 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Štatutári TS Fulfillment s. r. o.
Podľa Registra právnických osôb konajú za TS Fulfillment s. r. o. 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník TS Fulfillment s. r. o.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Trans-Sped Kft.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Trans-Sped Kft.od 15. 3. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TS Fulfillment s. r. o.
Za rok 2024 má TS Fulfillment s. r. o. v závierke tržby 32 619 €, o 91,3 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −595 343 €. Závierky máme za 5 rokov (2022 až 2026), najvyššie tržby sú z roku 2023: 373 811 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TS Fulfillment s. r. o.
Najvyššie tržby: rok 2023, 373 811 €. Najnižšie: rok 2024, 32 619 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2026 | — |
| 2025 | — |
| 2024 | 32 619 € |
| 2023 | 373 811 € |
| 2022 | 310 039 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 161 466 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2026 | 1 923 € |
| 2025 | −71 367 € |
| 2024 | −595 343 € |
| 2023 | −320 928 € |
| 2022 | −175 751 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TS Fulfillment s. r. o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −85,9 %, medián odvetvia +12,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TS Fulfillment s. r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2026 | — | +9,7 % |
| 2025 | — | +19,3 % |
| 2024 | — | +12,5 % |
| 2023 | −85,9 % | +10,7 % |
| 2022 | −56,7 % | +9,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TS Fulfillment s. r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2026 mala súvaha majetok 11 888 €, vlastné imanie 11 888 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2026 | 11 888 € | 11 888 € | — |
| 2025 | 13 806 € | 9 964 € | 3 842 € |
| 2024 | 605 965 € | −867 023 € | 1 472 988 € |
| 2023 | 698 191 € | −271 679 € | 969 870 € |
| 2022 | 556 636 € | 49 249 € | 507 387 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TS Fulfillment s. r. o. (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 1 923 € | 11 888 € | 11 888 € | — | — | — |
| 2025 | — | −71 367 € | 13 806 € | 9 964 € | 3 842 € | −39 413 € | — |
| 2024 | 32 619 € | −595 343 € | 605 965 € | −867 023 € | 1 472 988 € | −441 382 € | −1 825,1 % |
| 2023 | 373 811 € | −320 928 € | 698 191 € | −271 679 € | 969 870 € | −123 414 € | −85,9 % |
| 2022 | 310 039 € | −175 751 € | 556 636 € | 49 249 € | 507 387 € | −74 966 € | −56,7 % |
Riziko: zaplatí TS Fulfillment s. r. o.?
Peniaze od štátu: TS Fulfillment s. r. o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TS Fulfillment s. r. o.
Dátum vzniku TS Fulfillment s. r. o. je 22. 2. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné mená: Sistrex s. r. o., TS Fulfillment s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/158877/B
- Zmena obchodného menaPredtým Sistrex s. r. o., odvtedy TS Fulfillment s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 310 039 € · majetok 556 636 €
- Zmena obchodného menaPredtým TS Fulfillment s. r. o., odvtedy TS Fulfillment s. r. o. v likvidácii.
- Zapísaný likvidátor: Marian NociarLikvidátor
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2026Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TS Fulfillment s. r. o.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb , výroby
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- prenájom hnuteľných vecí
- administratívne služby
- skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- kuriérske služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
TS Fulfillment s. r. o. v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
TS Fulfillment s. r. o. je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 50 067 € (11 506 závierok), TS Fulfillment s. r. o. má 32 619 €, čo je 65 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 063 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TS Fulfillment s. r. o. 760. z 1 083.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 872 €, polovica do 50 067 €, tri štvrtiny do 108 281 €; 10 % firiem má viac než 352 200 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 170 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 872 € |
| medián | 50 067 € |
| horný kvartil | 108 281 € |
| 10 % firiem má viac než | 352 200 € |
| TS Fulfillment s. r. o. | 32 619 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TS Fulfillment s. r. o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TS Fulfillment s. r. o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TS Fulfillment s. r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2026 | — | 26 620 € |
| 2025 | — | 53 914 € |
| 2024 | 32 619 € | 50 067 € |
| 2023 | 373 811 € | 49 305 € |
| 2022 | 310 039 € | 48 720 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| TS Fulfillment s. r. o. | 32 619 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 68 622 € |
| medián kraja | 57 744 € |
| medián Slovenska | 50 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Under Development s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 78 440 € (2025)
- Bit Logic s. r. o.Medzev · tržby 78 430 € (2025)
- Earthquake s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 78 430 € (2025)
- Komp s.r.o.Košice - mestská časť Vyšné Opátske · tržby 78 425 € (2025)
- Gain, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 78 417 € (2025)
- Unix Admin s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 78 407 € (2025)
- Paces IT Services s. r. o.Trnava · tržby 78 400 € (2025)
- Cognera s. r. o.Bratislava - mestská časť Jarovce · tržby 78 399 € (2025)
- Aguita s. r. o.Sereď · tržby 78 385 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TS Fulfillment s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TS Fulfillment s. r. o.: Bratislava - Staré Mesto
TS Fulfillment s. r. o. sídli na adrese Záhradnícka 29, 811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 32 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
TS Fulfillment s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
TS Fulfillment s. r. o. v likvidácii (IČO 54439353) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 22. 2. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Sándor Bátki a Marian Nociar. Za rok 2024 sú v závierke tržby 32 619 € a výsledok hospodárenia −595 343 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 2. 2022 |
| Skoršie názvy | Sistrex s. r. o. TS Fulfillment s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) TS Fulfillment s. r. o. v likvidácii má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 32 619 €, typická firma odvetvia 50 067 € (medián z 11 506 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy TS Fulfillment s. r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TS Fulfillment s. r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TS Fulfillment s. r. o.
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy136zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 200 €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 80 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 565 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
AFINES GROUP j.s.a.AFINES SERVICES s. r. o.AFINES DEVOPS s. r. o.AFINES PARTNERS s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Bratislava I
SoftwareONE Slovakia s. r. o.foretaster, s. r. o.Luigi's Box, s.r.o.CyberPanda s. r. o.Lerosoft s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.