MAGROPOM XP s. r. o.
Lipová · Oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n.
42 779 €tržby 2025 ▲ 1 %+24 708 €zisk 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 39 706 €, výsledok hospodárenia 24 511 €
- 23 : tržby 40 857 €, výsledok hospodárenia 18 134 €
- 24 : tržby 42 366 €, výsledok hospodárenia 21 463 €
- 25 : tržby 42 779 €, výsledok hospodárenia 24 708 €
MAGROPOM XP s. r. o. (IČO 54430933) mala v roku 2025 tržby 42 779 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MAGROPOM XP
osobné náklady v roku 2025 boli 2 233 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konatelia MAGROPOM XP
Podľa Registra právnických osôb konajú za MAGROPOM XP 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník MAGROPOM XP
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Anna Ondrisková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Anna Ondriskováod 4. 6. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MAGROPOM XP
Za rok 2025 má MAGROPOM XP v závierke tržby 42 779 €, o 1,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +24 708 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 42 779 €.
Výkaz ziskov a strát MAGROPOM XP
Najvyššie tržby: rok 2025, 42 779 €. Najnižšie: rok 2022, 39 706 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 42 779 € |
| 2024 | 42 366 € |
| 2023 | 40 857 € |
| 2022 | 39 706 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 88 816 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 24 708 € |
| 2024 | 21 463 € |
| 2023 | 18 134 € |
| 2022 | 24 511 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MAGROPOM XP
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +57,8 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MAGROPOM XP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +57,8 % | +2,3 % |
| 2024 | +50,7 % | +2,0 % |
| 2023 | +44,4 % | +1,3 % |
| 2022 | +61,7 % | +0,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+3,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +1,0 % |
| 2024 | +3,7 % |
| 2023 | +2,9 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MAGROPOM XP
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 36 700 €, vlastné imanie 30 208 € a záväzky 6 492 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 36 700 € | 30 208 € | 6 492 € |
| 2024 | 32 584 € | 26 963 € | 5 621 € |
| 2023 | 27 117 € | 23 134 € | 3 983 € |
| 2022 | 33 857 € | 29 511 € | 4 346 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MAGROPOM XP (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 779 € | 24 708 € | 36 700 € | 30 208 € | 6 492 € | 31 038 € | +57,8 % |
| 2024 | 42 366 € | 21 463 € | 32 584 € | 26 963 € | 5 621 € | 25 364 € | +50,7 % |
| 2023 | 40 857 € | 18 134 € | 27 117 € | 23 134 € | 3 983 € | 21 541 € | +44,4 % |
| 2022 | 39 706 € | 24 511 € | 33 857 € | 29 511 € | 4 346 € | 28 976 € | +61,7 % |
Riziko: zaplatí MAGROPOM XP?
Peniaze od štátu: MAGROPOM XP
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MAGROPOM XP
Dátum vzniku MAGROPOM XP je 11. 2. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56607/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 39 706 € · majetok 33 857 €
- Nový spoločník: Anna OndriskováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 42 779 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MAGROPOM XP
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
MAGROPOM XP v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
MAGROPOM XP je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 948 € (4 087 závierok), MAGROPOM XP má 42 779 €, čo je 69 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 73 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MAGROPOM XP 11. z 23.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 649 €, polovica do 61 948 €, tri štvrtiny do 214 895 €; 10 % firiem má viac než 644 574 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 640 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 649 € |
| medián | 61 948 € |
| horný kvartil | 214 895 € |
| 10 % firiem má viac než | 644 574 € |
| MAGROPOM XP | 42 779 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MAGROPOM XP
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MAGROPOM XP s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MAGROPOM XP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 42 779 € | 61 948 € |
| 2024 | 42 366 € | 59 895 € |
| 2023 | 40 857 € | 54 989 € |
| 2022 | 39 706 € | 53 526 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MAGROPOM XP | 42 779 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 42 570 € |
| medián kraja | 69 682 € |
| medián Slovenska | 61 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VizioGroup, s.r.o.Nitra · tržby 102 402 € (2025)
- CableNet, s.r.o.Galanta · tržby 102 045 € (2025)
- Carlton Consulting s.r.o.Komárno · tržby 101 666 € (2022)
- MasterHair, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 99 559 € (2025)
- MKaTech, s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 99 271 € (2025)
- P3Com, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 99 142 € (2025)
- SPEA s.r.o.Skalica · tržby 98 935 € (2025)
- minit SERVICES, s. r. o.Dunajská Lužná · tržby 98 849 € (2025)
- AdRe, s.r.o.Hrhov · tržby 98 596 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MAGROPOM XP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MAGROPOM XP: Lipová
MAGROPOM XP sídli na adrese Mlynský Sek 254, 941 02 Lipová, okres Nové Zámky. V obci Lipová je 156 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 004. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Lipová: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
MAGROPOM XP: IČO, sídlo a základné údaje
MAGROPOM XP s. r. o. (IČO 54430933) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lipová, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 11. 2. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Anna Ondrisková a Juraj Ondriska. Za rok 2025 sú v závierke tržby 42 779 € a výsledok hospodárenia +24 708 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n. (SK NACE 9529) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 2. 2022 |
| Obec | Lipová |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) MAGROPOM XP s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 42 779 €, typická firma odvetvia 61 948 € (medián z 4 087 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Sieť prepojení firmy MAGROPOM XP
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MAGROPOM XP
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MAGROPOM XP
- Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 000 €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 128 tis. €
- Končiace zmluvy35zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v obci Lipovátypický nepokrytý dopyt 116 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina91 zmlúv za 3 roky · 479 835 € · naposledy 9. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.25 zmlúv za 3 roky · 15 192 € · naposledy 18. 9. 2026Mesto Košice14 zmlúv za 3 roky · 152 071 € · naposledy 29. 6. 2026 Všetkých 203 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
AO-MAGROPOM s. r. o.TON - MAGROPOM s.r.o.MAGROPOM LIPOVÁ s.r.o.MAGROPOM s.r.o.MAGROPOM PLUS s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Lipová
THERMKLIMA, s.r.o.ABAR SK s. r. o.ESO TRADE, s. r. o.TRIOMAX, s.r.o.DLL Invest s.r.o.Všetky firmy v obci Lipová ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 95.29) v okrese Nové Zámky
iDeal KLIMA s.r.o.MG-Electro s. r .o.A+M elektro s.r.o.ITT.SK s. r. o.BARSOL s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.