PILOT AND SERVICES s. r. o.
Vyškovce nad Ipľom · Osobná letecká doprava
18 454 €tržby 2024 ▼ 67 %+11 627 €zisk 2024aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 37 153 €, výsledok hospodárenia 16 405 €
- 23 : tržby 55 100 €, výsledok hospodárenia 16 409 €
- 24 : tržby 18 454 €, výsledok hospodárenia 11 627 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 785 €
PILOT AND SERVICES s. r. o. (IČO 54413273) mala v roku 2024 tržby 18 454 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PILOT AND SERVICES
PILOT AND SERVICES má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 395 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 395 € | — |
| 2024 | — | 1 395 € | — |
| 2023 | — | 1 385 € | — |
| 2022 | — | 692 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Konateľ PILOT AND SERVICES
Podľa Registra právnických osôb koná za PILOT AND SERVICES 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník PILOT AND SERVICES
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Attila László100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Attila Lászlóod 10. 2. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PILOT AND SERVICES
Za rok 2024 má PILOT AND SERVICES v závierke tržby 18 454 €, o 66,5 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +11 627 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 55 100 €.
Výkaz ziskov a strát PILOT AND SERVICES
Najvyššie tržby: rok 2023, 55 100 €. Najnižšie: rok 2024, 18 454 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 18 454 € |
| 2023 | 55 100 € |
| 2022 | 37 153 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 42 656 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 785 € |
| 2024 | 11 627 € |
| 2023 | 16 409 € |
| 2022 | 16 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PILOT AND SERVICES
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +63,0 %, medián odvetvia +15,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PILOT AND SERVICES | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +21,3 % |
| 2024 | +63,0 % | +15,8 % |
| 2023 | +29,8 % | +14,2 % |
| 2022 | +44,2 % | +14,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PILOT AND SERVICES
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 48 137 €, vlastné imanie 47 655 € a záväzky 482 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 48 137 € | 47 655 € | 482 € |
| 2024 | 51 698 € | 49 440 € | 2 258 € |
| 2023 | 42 422 € | 37 813 € | 4 609 € |
| 2022 | 24 416 € | 21 405 € | 3 011 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PILOT AND SERVICES (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −1 785 € | 48 137 € | 47 655 € | 482 € | — | — |
| 2024 | 18 454 € | 11 627 € | 51 698 € | 49 440 € | 2 258 € | 15 217 € | +63,0 % |
| 2023 | 55 100 € | 16 409 € | 42 422 € | 37 813 € | 4 609 € | 22 426 € | +29,8 % |
| 2022 | 37 153 € | 16 405 € | 24 416 € | 21 405 € | 3 011 € | 20 127 € | +44,2 % |
Riziko: zaplatí PILOT AND SERVICES?
Peniaze od štátu: PILOT AND SERVICES
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PILOT AND SERVICES
Dátum vzniku PILOT AND SERVICES je 10. 2. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56578/N
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121656823 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 37 153 € · majetok 24 416 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PILOT AND SERVICES
- Poskytovanie služby dopravného a obchodného pilota
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Čistiace a upratovacie služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Sťahovacie služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Kuriérske služby
- Finančný lízing
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Dizajnérske činnosti
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Fotografické služby
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Prevádzka malých plavidiel
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Výroba sviečok a tieniacej techniky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
PILOT AND SERVICES v odvetví letecká doprava
PILOT AND SERVICES je v registri v odvetví Letecká doprava (SK NACE 51), činnosť osobná letecká doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 90 515 € (109 závierok), PILOT AND SERVICES má 18 454 €, čo je 20 % mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 3 aktívnych subjekty.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 53 663 €, polovica do 90 515 €, tri štvrtiny do 136 661 €; 10 % firiem má viac než 167 335 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 15 287 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 53 663 € |
| medián | 90 515 € |
| horný kvartil | 136 661 € |
| 10 % firiem má viac než | 167 335 € |
| PILOT AND SERVICES | 18 454 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PILOT AND SERVICES
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PILOT AND SERVICES s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PILOT AND SERVICES | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 90 081 € |
| 2024 | 18 454 € | 90 515 € |
| 2023 | 55 100 € | 73 295 € |
| 2022 | 37 153 € | 69 805 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- NMP SERVICES s. r. o.Horná Streda · tržby 43 795 € (2025)
- SKYSTAR SERVICE s. r. o.Dolný Kubín · tržby 42 579 € (2025)
- SOTTER, s. r. o.Pezinok · tržby 31 128 € (2025)
- M&A aviation s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 29 337 € (2025)
- aiRK s.r.o.Prievidza · tržby 26 817 € (2025)
- AviFly s. r. o.Kostolná-Záriečie · tržby 24 498 € (2025)
- JN Aviation s. r. o.Veľký Biel · tržby 22 342 € (2025)
- JAP Aviation s. r. o.Malacky · tržby 18 078 € (2025)
- Lety balónom, s. r. o.Drietoma · tržby 17 377 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PILOT AND SERVICES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PILOT AND SERVICES: Vyškovce nad Ipľom
PILOT AND SERVICES sídli na adrese 129, 935 77 Vyškovce nad Ipľom, okres Levice. V obci Vyškovce nad Ipľom je 62 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638.
Vyškovce nad Ipľom: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
PILOT AND SERVICES: IČO, sídlo a základné údaje
PILOT AND SERVICES s. r. o. (IČO 54413273) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vyškovce nad Ipľom, okres Levice. Dátum vzniku je 10. 2. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Attila László. Za rok 2024 sú v závierke tržby 18 454 € a výsledok hospodárenia +11 627 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Osobná letecká doprava (SK NACE 5110) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 2. 2022 |
| Obec | Vyškovce nad Ipľom |
| Okres | Okres Levice |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví letecká doprava (SK NACE 51) PILOT AND SERVICES s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 18 454 €, typická firma odvetvia 90 515 € (medián z 109 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levice ›Letecká doprava: tržby a mzdy ›Mzdy v okrese Levice ›
Sieť prepojení firmy PILOT AND SERVICES
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PILOT AND SERVICES
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PILOT AND SERVICES
- Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 191 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy0zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacov
- Výhry konkurentov157firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Vyškovce nad Ipľomtypický nepokrytý dopyt 57 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave2 zmluvy za 3 roky · · naposledy 27. 9. 2024Centrum pre deti a rodiny Trnava1 zmluva za 3 roky · · naposledy 12. 8. 2025Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina1 zmluva za 3 roky · · naposledy 22. 2. 2024 Všetkých 6 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Vyškovce nad Ipľom
Kasko Snack s. r. o.URSODO spol. s r.o.FC ENERGY s.r.o.AR24 s. r. o.Autoškola AM 1 s. r. o.Všetky firmy v obci Vyškovce nad Ipľom ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.