Žannet s. r. o.
Sokolovce · Ostatná výroba i. n.
67 €tržby 2025 ▼ 28 %−6 812 €strata 2025aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 7 931 €, výsledok hospodárenia -248 €
- 23 : tržby 2 779 €, výsledok hospodárenia -4 944 €
- 24 : tržby 93 €, výsledok hospodárenia -7 562 €
- 25 : tržby 67 €, výsledok hospodárenia -6 812 €
Žannet s. r. o. (IČO 54410291) mala v roku 2025 tržby 67 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Žannet
Žannet má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 6 668 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 6 668 € | — |
| 2024 | — | 6 129 € | — |
| 2023 | — | 5 632 € | — |
| 2022 | — | 3 476 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Konateľ Žannet
Podľa Registra právnických osôb koná za Žannet 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník Žannet
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Žannet
Za rok 2025 má Žannet v závierke tržby 67 €, o 28,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −6 812 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 7 931 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Žannet
Najvyššie tržby: rok 2022, 7 931 €. Najnižšie: rok 2025, 67 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 67 € |
| 2024 | 93 € |
| 2023 | 2 779 € |
| 2022 | 7 931 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −19 566 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −6 812 € |
| 2024 | −7 562 € |
| 2023 | −4 944 € |
| 2022 | −248 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 3 roky, najviac v roku 2025 (−28,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −28,0 % |
| 2024 | −96,7 % |
| 2023 | −65,0 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Žannet
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok −5 €, vlastné imanie −6 812 € a záväzky 6 807 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | −5 € | −6 812 € | 6 807 € |
| 2024 | 26 € | −7 562 € | 7 588 € |
| 2023 | 528 € | 56 € | 472 € |
| 2022 | 145 € | −248 € | 393 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Žannet (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67 € | −6 812 € | −5 € | −6 812 € | 6 807 € | −48 € | −10 167,2 % |
| 2024 | 93 € | −7 562 € | 26 € | −7 562 € | 7 588 € | −1 317 € | −8 131,2 % |
| 2023 | 2 779 € | −4 944 € | 528 € | 56 € | 472 € | 736 € | −177,9 % |
| 2022 | 7 931 € | −248 € | 145 € | −248 € | 393 € | 3 228 € | −3,1 % |
Riziko: zaplatí Žannet?
Peniaze od štátu: Žannet
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Žannet
Dátum vzniku Žannet je 10. 2. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50921/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 7 931 € · majetok 145 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 67 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Žannet
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Výroba sviečok a tieniacej techniky
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
- Sťahovacie služby
- Kuriérske služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Čistiace a upratovacie služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Žannet v odvetví iná výroba
Žannet je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť ostatná výroba i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 38 859 € (1 382 závierok), Žannet má 67 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 71 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Žannet 29. z 29.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 221 €, polovica do 38 859 €, tri štvrtiny do 116 861 €; 10 % firiem má viac než 426 234 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 234 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 221 € |
| medián | 38 859 € |
| horný kvartil | 116 861 € |
| 10 % firiem má viac než | 426 234 € |
| Žannet | 67 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Žannet
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Žannet s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Žannet | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 67 € | 38 859 € |
| 2024 | 93 € | 37 811 € |
| 2023 | 2 779 € | 34 266 € |
| 2022 | 7 931 € | 34 124 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Žannet | 67 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 39 989 € |
| medián kraja | 40 433 € |
| medián Slovenska | 38 859 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Dvojjazyčne s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 156 € (2024)
- SANSA s. r. o.Partizánske · tržby 143 € (2025)
- ZANI, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 133 € (2025)
- DIVERZA s. r. o.Tesárske Mlyňany · tržby 131 € (2025)
- A&J Company s. r. o.Žilina · tržby 109 € (2025)
- AND Trans s. r. o.Štúrovo · tržby 98 € (2023)
- Diana ART s.r.o.Terchová · tržby 93 € (2023)
- Anggel, s.r.o.Zeleneč · tržby 90 € (2025)
- Persyk, s. r. o.Spišská Nová Ves · tržby 61 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Žannet, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Žannet: Sokolovce
Žannet sídli na adrese Hviezdoslavova 323/11, 922 31 Sokolovce, okres Piešťany. V obci Sokolovce je 213 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 572. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Sokolovce: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
Žannet: IČO, sídlo a základné údaje
Žannet s. r. o. (IČO 54410291) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sokolovce, okres Piešťany. Dátum vzniku je 10. 2. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Roman Klčo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 67 € a výsledok hospodárenia −6 812 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatná výroba i. n. (SK NACE 3299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 2. 2022 |
| Obec | Sokolovce |
| Okres | Okres Piešťany |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví iná výroba (SK NACE 32) Žannet s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 67 €, typická firma odvetvia 38 859 € (medián z 1 382 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Iná výroba: tržby a mzdy ›Iná výroba v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Sieť prepojení firmy Žannet
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Žannet
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Žannet
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 334 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy27zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Sokolovcetypický nepokrytý dopyt 59 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen148 zmlúv za 3 roky · 2 294 509 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.12 zmlúv za 3 roky · 12 745 € · naposledy 24. 9. 2026Mesto Kysucké Nové Mesto8 zmlúv za 3 roky · 586 € · naposledy 25. 7. 2026 Všetkých 136 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Sokolovce
EXCEL MIX, s.r.o.TZB produkt, s.r.o.TZB produkt SK, s. r. o.PIVOT + QARI, spol. s r.o.LUCAS – Stav, s.r.o.Všetky firmy v obci Sokolovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.99) v okrese Piešťany
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.