UP & IT, s. r. o.
Cerová · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
9 044 €tržby 2025 ▼ 40 %−1 934 €strata 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 4 534 €, výsledok hospodárenia -1 644 €
- 23 : tržby 11 155 €, výsledok hospodárenia 53 €
- 24 : tržby 15 148 €, výsledok hospodárenia -206 €
- 25 : tržby 9 044 €, výsledok hospodárenia -1 934 €
UP & IT, s. r. o. (IČO 54408954) mala v roku 2025 tržby 9 044 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci UP & IT
osobné náklady v roku 2025 boli 3 250 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 250 € | — |
| 2024 | — | 4 488 € | — |
| 2023 | — | 1 774 € | — |
| 2022 | — | 1 133 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konatelia UP & IT
Podľa Registra právnických osôb konajú za UP & IT 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci UP & IT
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok UP & IT
Za rok 2025 má UP & IT v závierke tržby 9 044 €, o 40,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 934 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 15 148 €.
Výkaz ziskov a strát UP & IT
Najvyššie tržby: rok 2024, 15 148 €. Najnižšie: rok 2022, 4 534 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 9 044 € |
| 2024 | 15 148 € |
| 2023 | 11 155 € |
| 2022 | 4 534 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −3 731 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 934 € |
| 2024 | −206 € |
| 2023 | 53 € |
| 2022 | −1 644 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- UP & IT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −21,4 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | UP & IT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −21,4 % | +19,3 % |
| 2024 | −1,4 % | +12,5 % |
| 2023 | +0,5 % | +10,7 % |
| 2022 | −36,3 % | +9,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+146,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −40,3 % |
| 2024 | +35,8 % |
| 2023 | +146,0 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha UP & IT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 872 €, vlastné imanie 3 066 € a záväzky 806 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 872 € | 3 066 € | 806 € |
| 2024 | 2 754 € | 4 794 € | 1 120 € |
| 2023 | 4 792 € | 3 409 € | 1 383 € |
| 2022 | 4 317 € | 3 356 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok UP & IT (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 044 € | −1 934 € | 3 872 € | 3 066 € | 806 € | 3 261 € | −21,4 % |
| 2024 | 15 148 € | −206 € | 2 754 € | 4 794 € | 1 120 € | 4 605 € | −1,4 % |
| 2023 | 11 155 € | 53 € | 4 792 € | 3 409 € | 1 383 € | 2 150 € | +0,5 % |
| 2022 | 4 534 € | −1 644 € | 4 317 € | 3 356 € | — | −459 € | −36,3 % |
Riziko: zaplatí UP & IT?
Peniaze od štátu: UP & IT
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy UP & IT
Dátum vzniku UP & IT je 12. 2. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50942/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 4 534 € · majetok 4 317 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 9 044 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti UP & IT
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vedenie účtovníctva V rámci živnostenského opráv
- Administratívne služby
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
UP & IT v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
UP & IT je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), UP & IT má 9 044 €, čo je 17 % mediánu. V okrese Senica je v tomto odvetví 133 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je UP & IT 46. z 55.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 869 €, polovica do 53 914 €, tri štvrtiny do 98 225 €; 10 % firiem má viac než 313 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 869 € |
| medián | 53 914 € |
| horný kvartil | 98 225 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 728 € |
| UP & IT | 9 044 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- UP & IT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby UP & IT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | UP & IT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 9 044 € | 53 914 € |
| 2024 | 15 148 € | 50 067 € |
| 2023 | 11 155 € | 49 305 € |
| 2022 | 4 534 € | 48 720 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| UP & IT | 9 044 € |
|---|---|
| medián okresu Senica | 45 644 € |
| medián kraja | 52 229 € |
| medián Slovenska | 53 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Andrej Borisenko s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 22 299 € (2025)
- Sofiia s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 22 299 € (2025)
- DreamSpace Studio s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 22 295 € (2025)
- Avosatop s. r. o.Martin · tržby 22 291 € (2025)
- MCDATA Servis s. r. o.Holíč · tržby 22 284 € (2025)
- DAP Kanál s. r. o.Malacky · tržby 22 284 € (2025)
- ťa.shooty s. r. o.Terchová · tržby 22 267 € (2025)
- Touch Green s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 22 266 € (2014)
- M@TL@K s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 22 251 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb UP & IT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo UP & IT: Cerová
UP & IT sídli na adrese Lieskové 38, 906 33 Cerová, okres Senica. V obci Cerová je 125 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 878.
Cerová: obyvatelia a dáta ›Okres Senica ›Adresár firiem v okrese Senica ›
UP & IT: IČO, sídlo a základné údaje
UP & IT, s. r. o. (IČO 54408954) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Cerová, okres Senica. Dátum vzniku je 12. 2. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Katarína Podlipová Mečiarová a Martin Mečiar. Za rok 2025 sú v závierke tržby 9 044 € a výsledok hospodárenia −1 934 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 2. 2022 |
| Obec | Cerová |
| Okres | Okres Senica |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) UP & IT, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 9 044 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senica ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Senica ›
Sieť prepojení firmy UP & IT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu UP & IT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu UP & IT
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy136zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 200 €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 80 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Cerovátypický nepokrytý dopyt 172 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 562 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Cerová
KARPATY WOOD s. r. o.Nádej, s.r.o.SOPHIA - RF, s.r.o.ReStav s.r.o.MH, welding-mont s.r.o.Všetky firmy v obci Cerová ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Senica
TTN, s.r.o.OMS Intelligence Solutions, s. r. o.PLC&ELSoft s.r.o.TomasT IT s. r. o.BIOSERVIS-KOMPLET, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.