TYARO s.r.o.
Košice - Juh · Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
2 200 €tržby 2024−340 €strata 2024aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 2 180 €, výsledok hospodárenia -269 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 722 €
- 24 : tržby 2 200 €, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
TYARO s.r.o. (IČO 54403154) mala v roku 2024 tržby 2 200 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ TYARO
Podľa Registra právnických osôb koná za TYARO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník TYARO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lukáš Nemec100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lukáš Nemecod 3. 7. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TYARO
Za rok 2024 má TYARO v závierke tržby 2 200 €, a výsledok hospodárenia −340 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 2 200 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TYARO
Najvyššie tržby: rok 2024, 2 200 €. Najnižšie: rok 2022, 2 180 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 2 200 € |
| 2023 | — |
| 2022 | 2 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −5 671 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | −4 722 € |
| 2022 | −269 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TYARO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −15,5 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TYARO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,7 % |
| 2024 | −15,5 % | +3,1 % |
| 2023 | — | +1,8 % |
| 2022 | −12,3 % | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TYARO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 174 €, vlastné imanie −671 € a záväzky 845 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 174 € | −671 € | 845 € |
| 2024 | 14 € | −331 € | 345 € |
| 2023 | 14 € | 9 € | 5 € |
| 2022 | 4 852 € | 4 731 € | 121 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TYARO (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 174 € | −671 € | 845 € | — | — |
| 2024 | 2 200 € | −340 € | 14 € | −331 € | 345 € | — | −15,5 % |
| 2023 | — | −4 722 € | 14 € | 9 € | 5 € | −4 651 € | — |
| 2022 | 2 180 € | −269 € | 4 852 € | 4 731 € | 121 € | −118 € | −12,3 % |
Riziko: zaplatí TYARO?
Peniaze od štátu: TYARO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TYARO
Dátum vzniku TYARO je 11. 2. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53510/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 2 180 € · majetok 4 852 €
- Nový spoločník: Lukáš NemecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TYARO
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod),
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Vedenie účtovníctva
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
TYARO v odvetví prenájom a lízing
TYARO je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 49 190 € (2 316 závierok), TYARO má 2 200 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 108 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TYARO 52. z 52.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 299 €, polovica do 49 190 €, tri štvrtiny do 213 512 €; 10 % firiem má viac než 784 242 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 050 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 299 € |
| medián | 49 190 € |
| horný kvartil | 213 512 € |
| 10 % firiem má viac než | 784 242 € |
| TYARO | 2 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TYARO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TYARO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TYARO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 50 770 € |
| 2024 | 2 200 € | 49 190 € |
| 2023 | — | 47 167 € |
| 2022 | 2 180 € | 46 424 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| TYARO | 2 200 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 49 016 € |
| medián kraja | 46 451 € |
| medián Slovenska | 49 190 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ebenel s. r. o.Prešov · tržby 5 500 € (2025)
- Eurona trade, s.r.o.Nitra · tržby 5 440 € (2025)
- MIDE s.r.o.Banská Štiavnica · tržby 5 384 € (2025)
- GlobiTour s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 5 383 € (2025)
- PK Agro, s.r.o.Senec · tržby 5 309 € (2025)
- ORAVIA spol. s r.o.Dolný Kubín · tržby 5 300 € (2025)
- Best Solution Constructions s. r. o.Stropkov · tržby 5 280 € (2025)
- C&R Services s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 270 € (2014)
- D.S.D.K. - Servis spol. s r.o. Stará ĽubovňaStará Ľubovňa · tržby 5 250 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TYARO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TYARO: Košice - Juh
TYARO sídli na adrese Palárikova 1505/11, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 696 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 425. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
TYARO: IČO, sídlo a základné údaje
TYARO s.r.o. (IČO 54403154) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 11. 2. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Lukáš Nemec. Za rok 2024 sú v závierke tržby 2 200 € a výsledok hospodárenia −340 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 2. 2022 |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) TYARO s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 2 200 €, typická firma odvetvia 49 190 € (medián z 2 316 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy TYARO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TYARO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TYARO
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
- Končiace zmluvy37zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 300 €
- Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR143 zmlúv za 3 roky · 456 020 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.98 zmlúv za 3 roky · 210 199 € · naposledy 9. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava56 zmlúv za 3 roky · 465 721 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 081 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Spoločenstvo vlastníkov bytov Palárikova…
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.29) v okrese Košice IV
BEMA - EXTRANÁRADIE s.r.o.Orphmed, s.r.o.Baustream s. r. o.Concrete construction s. r. o.SZILCAR Slovakia a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.