ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Bc. Michal Šimovič

Aktívny · Staré Hory · podniká od 2022 · 4 roky

Čo robí

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 27. 9. 2026

Tržby a zisk

Bc. Michal Šimovič: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká4 roky
zmluvy so štátom0

Bc. Michal Šimovič (IČO 54401607), sídlo Staré Hory, je v registri zapísaný od 27. 1. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 27. 9. 2026).

Financie a závierky Bc. Michal Šimovič

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre a granty pre vašu firmu

Sieť prepojení firmy Bc. Michal ŠimovičNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Riziko: zaplatí Bc. Michal Šimovič?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Bc. Michal Šimovič z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Bc. Michal Šimovič

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Zmluvy úradov, ktoré čoskoro končia

História Bc. Michal Šimovič

Dátum vzniku Bc. Michal Šimovič je 27. 1. 2022, teda pred 4 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 620-46767
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK1123300915 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Bc. Michal Šimovič

V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Bc. Michal Šimovič smie robiť.

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.

Bc. Michal Šimovič v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

Bc. Michal Šimovič je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 712 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Banská Bystrica712aktívnych subjektov

Informácie a komunikácia v okrese Banská Bystrica ›

Kto vyhráva súťaže vo vašom odbore

Miesto podnikania: Staré Hory

Bc. Michal Šimovič má miesto podnikania v obci Staré Hory, okres Banská Bystrica. V obci Staré Hory je 100 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 627.

Subjektov v obci Staré Hory100aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 627aktívnych
V tom istom odvetví712okres Banská Bystrica

Staré Hory: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

Bc. Michal Šimovič: IČO, sídlo a základné údaje

Bc. Michal Šimovič (IČO 54401607) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Staré Hory, okres Banská Bystrica. Začiatok podnikania je 27. 1. 2022, podniká 4 roky.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoBc. Michal Šimovič
Sídlo976 02 Staré HoryPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Banská Bystrica, číslo 620-46767Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 27. 9. 2026 o 19:58.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetviePočítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220)
Vznik27. 1. 2022
ObecStaré Hory
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v obci Staré Hory

HASLA s. r. o.Ján ČillíkMichal HazuchaJanka NehézováDEZAK s. r. o.Ing. Veronika MatouškováViktor KopčaMgr. Roman Ries - ItaloStaré Hory v číslach ›

Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Stráženie firmy Bc. Michal Šimovič a Excel

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženieNÁSKOK

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk