VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AMONGRE, s. r. o.

Námestovo · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

51 767 €tržby 2025 ▲ 135 %+3 689 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

51 767 €tržby 2025 ▲ 135 %
+3 689 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 7 072 €, výsledok hospodárenia -2 673 €
  2. 23 : tržby 25 149 €, výsledok hospodárenia 2 410 €
  3. 24 : tržby 22 030 €, výsledok hospodárenia 1 316 €
  4. 25 : tržby 51 767 €, výsledok hospodárenia 3 689 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AMONGRE, s. r. o. (IČO 54392969) mala v roku 2025 tržby 51 767 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 15. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AMONGRE

osobné náklady v roku 2022 boli 9 645 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ AMONGRE

Podľa Registra právnických osôb koná za AMONGRE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník AMONGRE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch AMONGRE
Podiely spoločníkov na vkladoch AMONGRE Soňa Žygliňská 100,0 %. Spolu 5 000 €. Soňa Žygliňská: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Soňa Žygliňská100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Soňa Žygliňskáod 29. 1. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AMONGRE

Za rok 2025 má AMONGRE v závierke tržby 51 767 €, o 135,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 689 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 51 767 €.

Tržby 202552 tis. €▲ +135,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 689 €zisk
Majetok (aktíva) 202517 tis. €
Vlastné imanie 20259 741 €
Záväzky 20257 756 €44,3 % majetku
Pridaná hodnota 20255 318 €
Zisková marža 2025+7,1 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 4 roky4 742 €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát AMONGRE

Súvaha AMONGRE

Všetky čísla zo závierok AMONGRE (4 roky)
Čísla zo závierok AMONGRE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202551 767 €3 689 €17 497 €9 741 €7 756 €5 318 €+7,1 %
202422 030 €1 316 €12 788 €6 052 €6 736 €1 740 €+6,0 %
202325 149 €2 410 €9 193 €4 737 €4 456 €2 824 €+9,6 %
20227 072 €−2 673 €4 968 €2 327 €2 641 €7 054 €−37,8 %

Riziko: zaplatí AMONGRE?

Peniaze od štátu: AMONGRE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AMONGRE

Dátum vzniku AMONGRE je 29. 1. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/78970/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 7 072 € · majetok 4 968 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 51 767 €.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121648078

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AMONGRE

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

AMONGRE v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

AMONGRE je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), AMONGRE má 51 767 €, čo je 51 % mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 841 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AMONGRE 77. z 96.

V odvetví v okrese Námestovo841aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 799Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AMONGRE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Námestovo ›

Sídlo AMONGRE: Námestovo

AMONGRE sídli na adrese Hviezdoslavovo námestie 204/4, 029 01 Námestovo, okres Námestovo. V obci Námestovo je 2 069 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 384. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Námestovo2 069aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 384aktívnych
V tom istom odvetví841okres Námestovo
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Námestovo: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

AMONGRE: IČO, sídlo a základné údaje

AMONGRE, s. r. o. (IČO 54392969) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Námestovo, okres Námestovo. Dátum vzniku je 29. 1. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Soňa Žygliňská. Za rok 2025 sú v závierke tržby 51 767 € a výsledok hospodárenia +3 689 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599)
Základné imanie5 000 €
Vznik29. 1. 2022
ObecNámestovo
OkresOkres Námestovo
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) AMONGRE, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 51 767 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›

Sieť prepojení firmy AMONGRE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AMONGRE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AMONGRE

  • Tendre44súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy30zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 37 tis. €
  • Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Námestovo

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Svet modrého motýľa

Najväčšie firmy v obci Námestovo

MAHLE Thermal and Fluid Systems Slovakia s…Visteon Electronics Slovakia s. r. o.COOP Jednota Námestovo, spotrebné družstvoHERN s.r.o.MAHLE Industrial Thermal Systems Námestovo…Všetky firmy v obci Námestovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Námestovo

K.V.N.-NOVOŤ, spol. s r.o.GORBAU, s.r.o.KOVOZ SK s. r. o.PM Stahl s.r.o.DISTING line, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk