VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

M.N Transport s.r.o.

Nitra · Činnosti logistických služieb

120 006 €tržby 2025 ▲ 5 %−25 049 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

120 006 €tržby 2025 ▲ 5 %
−25 049 €strata 2025
  1. 22 : tržby 74 795 €, výsledok hospodárenia -5 137 €
  2. 23 : tržby 138 731 €, výsledok hospodárenia 3 380 €
  3. 24 : tržby 113 930 €, výsledok hospodárenia -21 468 €
  4. 25 : tržby 120 006 €, výsledok hospodárenia -25 049 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

M.N Transport s.r.o. (IČO 54389364) mala v roku 2025 tržby 120 006 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci M.N Transport

V roku 2025 mala M.N Transport priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 20 040 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ M.N Transport

Podľa Registra právnických osôb koná za M.N Transport 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník M.N Transport

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch M.N Transport
Podiely spoločníkov na vkladoch M.N Transport Norbert Trnkus 100,0 %. Spolu 20 000 €. Norbert Trnkus: 20 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Norbert Trnkus100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Norbert Trnkusod 9. 3. 2022 20 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok M.N Transport

Za rok 2025 má M.N Transport v závierke tržby 120 006 €, o 5,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −25 049 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 138 731 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025120 tis. €▲ +5,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−25 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025139 tis. €
Vlastné imanie 2025−28 tis. €
Záväzky 2025167 tis. €120,3 % majetku
Pridaná hodnota 202554 tis. €
Zisková marža 2025−20,9 %medián odvetvia +3,4 %
Súčet výsledkov za 4 roky−48 tis. €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát M.N Transport

Súvaha M.N Transport

Všetky čísla zo závierok M.N Transport (4 roky)
Čísla zo závierok M.N Transport po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025120 006 €−25 049 €138 988 €−28 274 €167 262 €53 652 €−20,9 %
2024113 930 €−21 468 €174 492 €−3 227 €177 719 €41 927 €−18,8 %
2023138 731 €3 380 €65 197 €18 242 €46 955 €36 509 €+2,4 %
202274 795 €−5 137 €60 907 €14 863 €46 044 €11 081 €−6,9 %

Riziko: zaplatí M.N Transport?

Peniaze od štátu: M.N Transport

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy M.N Transport

Dátum vzniku M.N Transport je 9. 3. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56875/N
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121686908
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 74 795 € · majetok 60 907 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 120 006 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti M.N Transport

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • prenájom hnuteľných vecí
  • čistiace a upratovacie služby
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
  • administratívne služby
  • sťahovacie služby
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • poskytovanie služieb osobného charakteru
  • cestná nákladná doprava

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

M.N Transport v odvetví skladovanie a služby v doprave

M.N Transport je v registri v odvetví Skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52), činnosť činnosti logistických služieb. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 108 843 € (1 828 závierok), M.N Transport má 120 006 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 489 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je M.N Transport 33. z 77.

V odvetví v okrese Nitra489aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 828Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia109 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb M.N Transport, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Nitra ›

Sídlo M.N Transport: Nitra

M.N Transport sídli na adrese Kmeťova 23/6, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 283 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 554. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 283aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 554aktívnych
V tom istom odvetví489okres Nitra
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

M.N Transport: IČO, sídlo a základné údaje

M.N Transport s.r.o. (IČO 54389364) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 9. 3. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Norbert Trnkus. Za rok 2025 sú v závierke tržby 120 006 € a výsledok hospodárenia −25 049 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti logistických služieb (SK NACE 5225)
Základné imanie20 000 €
Vznik9. 3. 2022
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52) M.N Transport s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 120 006 €, typická firma odvetvia 108 843 € (medián z 1 828 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Skladovanie a služby v doprave: tržby a mzdy ›Skladovanie a služby v doprave v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Sieť prepojení firmy M.N Transport

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu M.N Transport

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu M.N Transport

  • Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 278 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy293zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 900 €
  • Výhry konkurentov160firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 52.29) v okrese Nitra

TOPTRANS EU, a.s.SMINLO, s. r. o.GEODIS Slovensko s.r.o.Damaro Slovakia, s.r.o.RIDOL s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk