VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

up forward s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

5 600 €tržby 2025+1 545 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

5 600 €tržby 2025
+1 545 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 49 707 €, výsledok hospodárenia 11 191 €
  2. 23 : tržby 28 364 €, výsledok hospodárenia 736 €
  3. 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -1 499 €
  4. 25 : tržby 5 600 €, výsledok hospodárenia 1 545 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

up forward s. r. o. (IČO 54386471) mala v roku 2025 tržby 5 600 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci up forward

osobné náklady v roku 2023 boli 9 063 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ up forward

Podľa Registra právnických osôb koná za up forward 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník up forward

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok up forward

Za rok 2025 má up forward v závierke tržby 5 600 €, a výsledok hospodárenia +1 545 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 49 707 €.

Tržby 20255 600 €
Výsledok hospodárenia 20251 545 €zisk
Majetok (aktíva) 20256 622 €
Vlastné imanie 20256 282 €
Záväzky 2025340 €5,1 % majetku
Pridaná hodnota 20252 000 €
Zisková marža 2025+27,6 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 4 roky12 tis. €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát up forward

Súvaha up forward

Všetky čísla zo závierok up forward (4 roky)
Čísla zo závierok up forward po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20255 600 €1 545 €6 622 €6 282 €340 €2 000 €+27,6 %
20240 €−1 499 €5 077 €4 737 €340 €−1 059 €—
202328 364 €736 €7 459 €6 236 €1 223 €10 465 €+2,6 %
202249 707 €11 191 €20 490 €16 191 €4 299 €24 518 €+22,5 %

Riziko: zaplatí up forward?

Peniaze od štátu: up forward

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy up forward

Dátum vzniku up forward je 10. 2. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/158623/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 49 707 € · majetok 20 490 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121657373
  4. Nový štatutár: Martin PalkovičKonateľ
  5. Nový spoločník: Martin PalkovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 5 600 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti up forward

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Dizajnérske činnosti
  • Fotografické služby
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • vedenie účtovníctva
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

up forward v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

up forward je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 722 € (13 612 závierok), up forward má 5 600 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 341 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je up forward 998. z 1 117.

V odvetví v okrese Bratislava V2 341aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 612Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb up forward, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo up forward: Bratislava - Petržalka

up forward sídli na adrese Romanova 19, 851 02 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 435 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 435aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví2 341okres Bratislava V
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

up forward: IČO, sídlo a základné údaje

up forward s. r. o. (IČO 54386471) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 10. 2. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Martin Palkovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 600 € a výsledok hospodárenia +1 545 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 2. 2022
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) up forward s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 600 €, typická firma odvetvia 46 722 € (medián z 13 612 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy up forward

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu up forward

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu up forward

  • Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava V

Kyndryl Services Slovensko, spol. s r.o.ERIGOM SK s. r. o.t&at solutions s. r. o.NK Management s.r.o.INTRA 24 SK s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk