A-Z COLORMIX s.r.o.
Nová Dedinka · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
356 240 €tržby 2025 ▲ 11 %+4 715 €zisk 2025aktívna 4 roky2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 70 057 €, výsledok hospodárenia -28 019 €
- 23 : tržby 238 505 €, výsledok hospodárenia 11 295 €
- 24 : tržby 321 229 €, výsledok hospodárenia 5 540 €
- 25 : tržby 356 240 €, výsledok hospodárenia 4 715 €
A-Z COLORMIX s.r.o. (IČO 54386403) mala v roku 2025 tržby 356 240 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci A-Z COLORMIX
A-Z COLORMIX má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 24 541 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 24 541 € | — |
| 2024 | — | 29 196 € | — |
| 2023 | — | 23 292 € | — |
| 2022 | — | 20 089 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ A-Z COLORMIX
Podľa Registra právnických osôb koná za A-Z COLORMIX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník A-Z COLORMIX
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jozef Lapoš100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jozef Lapošod 1. 6. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok A-Z COLORMIX
Za rok 2025 má A-Z COLORMIX v závierke tržby 356 240 €, o 10,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 715 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 356 240 €.
Výkaz ziskov a strát A-Z COLORMIX
Najvyššie tržby: rok 2025, 356 240 €. Najnižšie: rok 2022, 70 057 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 356 240 € |
| 2024 | 321 229 € |
| 2023 | 238 505 € |
| 2022 | 70 057 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −6 469 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 715 € |
| 2024 | 5 540 € |
| 2023 | 11 295 € |
| 2022 | −28 019 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- A-Z COLORMIX
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,3 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | A-Z COLORMIX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,3 % | +8,4 % |
| 2024 | +1,7 % | +4,9 % |
| 2023 | +4,7 % | +3,1 % |
| 2022 | −40,0 % | +2,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+240,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +10,9 % |
| 2024 | +34,7 % |
| 2023 | +240,4 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha A-Z COLORMIX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 152 996 €, vlastné imanie 18 531 € a záväzky 134 465 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 152 996 € | 18 531 € | 134 465 € |
| 2024 | 163 853 € | −6 184 € | 170 037 € |
| 2023 | 121 817 € | −11 724 € | 133 541 € |
| 2022 | 109 305 € | −23 019 € | 132 324 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok A-Z COLORMIX (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 356 240 € | 4 715 € | 152 996 € | 18 531 € | 134 465 € | 60 025 € | +1,3 % |
| 2024 | 321 229 € | 5 540 € | 163 853 € | −6 184 € | 170 037 € | 48 049 € | +1,7 % |
| 2023 | 238 505 € | 11 295 € | 121 817 € | −11 724 € | 133 541 € | 41 380 € | +4,7 % |
| 2022 | 70 057 € | −28 019 € | 109 305 € | −23 019 € | 132 324 € | −2 209 € | −40,0 % |
Riziko: zaplatí A-Z COLORMIX?
A-Z COLORMIX a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom A-Z COLORMIX z roku 2026.
História firmy A-Z COLORMIX
Dátum vzniku A-Z COLORMIX je 26. 1. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: Besir s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/161430/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121649134
- Nový štatutár: Jozef LapošKonateľ
- Nový spoločník: Jozef LapošSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým Besir s.r.o., odvtedy A-Z COLORMIX s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 70 057 € · majetok 109 305 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 356 240 €.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Nová Dedinka, Mierová 11. Firma vznikla 26. 1. 2022.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti A-Z COLORMIX
- Administratívne služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Faktoring a forfaiting
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Kuriérske služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby požičovní
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Sťahovacie služby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Vedenie účtovníctva
- Verejné obstarávanie
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
A-Z COLORMIX v odvetví administratívne a kancelárske služby
A-Z COLORMIX je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), A-Z COLORMIX má 356 240 €, čo je 8,5-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 2 269 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je A-Z COLORMIX 61. z 895.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 581 €; 10 % firiem má viac než 393 592 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 697 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 581 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 592 € |
| A-Z COLORMIX | 356 240 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- A-Z COLORMIX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby A-Z COLORMIX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | A-Z COLORMIX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 356 240 € | 42 000 € |
| 2024 | 321 229 € | 39 506 € |
| 2023 | 238 505 € | 40 733 € |
| 2022 | 70 057 € | 39 919 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| A-Z COLORMIX | 356 240 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 38 985 € |
| medián kraja | 45 182 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MH plus, s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 844 200 € (2025)
- Finanzconsulting k.s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 843 820 € (2022)
- SENVANG s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 843 010 € (2025)
- Fin Fine, s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 842 371 € (2024)
- Sydam s.r.o.Veľký Ďur · tržby 841 122 € (2025)
- BRAKON s.r.o.Prešov · tržby 838 562 € (2025)
- Facility services Slovensko, s.r.o.Trnava · tržby 838 546 € (2025)
- Jozef Bednár Transport s. r. o.Víťaz · tržby 836 262 € (2025)
- N.Brothers s. r. o.Štúrovo · tržby 834 620 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb A-Z COLORMIX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo A-Z COLORMIX: Nová Dedinka
A-Z COLORMIX sídli na adrese Sadová 623/1, 900 29 Nová Dedinka, okres Senec. V obci Nová Dedinka je 685 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 592. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Nová Dedinka: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
A-Z COLORMIX: IČO, sídlo a základné údaje
A-Z COLORMIX s.r.o. (IČO 54386403) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Dedinka, okres Senec. Dátum vzniku je 26. 1. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Jozef Lapoš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 356 240 € a výsledok hospodárenia +4 715 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 1. 2022 |
| Skoršie názvy | Besir s.r.o. |
| Obec | Nová Dedinka |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) A-Z COLORMIX s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 356 240 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 8,5-násobok mediánu (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy A-Z COLORMIX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu A-Z COLORMIX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu A-Z COLORMIX
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Nová Dedinkatypický nepokrytý dopyt 443 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 192 zmlúv za 3 roky · 4 705 249 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nová Dedinka
T - TAKÁCS, s.r.o.J-TRADE BUILD s.r.o.TLG s. r. o.Autolakovňa s. r. o.Citybabycare, o.z.Všetky firmy v obci Nová Dedinka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Senec
D&D Energy s.r.o.ARDC s. r. o.VS_truckscout s. r. o.Amplio s.r.o.Luxury Garage s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.