ELE-MASTER s.r.o.
Vlčkovce · Elektrická inštalácia
47 567 €tržby 2025 ▲ 3 %+6 835 €zisk 2025aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 18 159 €, výsledok hospodárenia 494 €
- 23 : tržby 36 381 €, výsledok hospodárenia 14 063 €
- 24 : tržby 46 071 €, výsledok hospodárenia 6 036 €
- 25 : tržby 47 567 €, výsledok hospodárenia 6 835 €
ELE-MASTER s.r.o. (IČO 54383889) mala v roku 2025 tržby 47 567 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ELE-MASTER
ELE-MASTER má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 033 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 033 € | — |
| 2024 | — | 977 € | — |
| 2023 | — | 647 € | — |
| 2022 | — | 359 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ ELE-MASTER
Podľa Registra právnických osôb koná za ELE-MASTER 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník ELE-MASTER
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Denis Škubla100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Denis Škublaod 28. 1. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ELE-MASTER
Za rok 2025 má ELE-MASTER v závierke tržby 47 567 €, o 3,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 835 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 47 567 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 930 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ELE-MASTER
Najvyššie tržby: rok 2025, 47 567 €. Najnižšie: rok 2022, 18 159 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 47 567 € |
| 2024 | 46 071 € |
| 2023 | 36 381 € |
| 2022 | 18 159 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 27 428 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 835 € |
| 2024 | 6 036 € |
| 2023 | 14 063 € |
| 2022 | 494 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ELE-MASTER
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +14,4 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ELE-MASTER | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +14,4 % | +4,2 % |
| 2024 | +13,1 % | +3,0 % |
| 2023 | +38,7 % | +2,0 % |
| 2022 | +2,7 % | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+100,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +3,2 % |
| 2024 | +26,6 % |
| 2023 | +100,3 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ELE-MASTER
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 58 621 €, vlastné imanie 32 428 € a záväzky 26 193 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 58 621 € | 32 428 € | 26 193 € |
| 2024 | 52 860 € | 25 593 € | 27 267 € |
| 2023 | 23 577 € | 19 557 € | 4 020 € |
| 2022 | 8 834 € | 5 494 € | 3 340 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ELE-MASTER (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 567 € | 6 835 € | 58 621 € | 32 428 € | 26 193 € | 21 596 € | +14,4 % |
| 2024 | 46 071 € | 6 036 € | 52 860 € | 25 593 € | 27 267 € | 15 927 € | +13,1 % |
| 2023 | 36 381 € | 14 063 € | 23 577 € | 19 557 € | 4 020 € | 17 974 € | +38,7 % |
| 2022 | 18 159 € | 494 € | 8 834 € | 5 494 € | 3 340 € | 1 383 € | +2,7 % |
Riziko: zaplatí ELE-MASTER?
Peniaze od štátu: ELE-MASTER
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ELE-MASTER
Dátum vzniku ELE-MASTER je 28. 1. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50815/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 18 159 € · majetok 8 834 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121647418
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 47 567 €.
- Nový spoločník: Denis ŠkublaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ELE-MASTER
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Kuriérske služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
ELE-MASTER v odvetví špecializované stavebné práce
ELE-MASTER je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 953 € (14 573 závierok), ELE-MASTER má 47 567 €, čo je 66 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 4 099 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ELE-MASTER 289. z 457.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 953 €, tri štvrtiny do 269 003 €; 10 % firiem má viac než 853 120 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 767 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 953 € |
| horný kvartil | 269 003 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 120 € |
| ELE-MASTER | 47 567 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ELE-MASTER
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ELE-MASTER s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ELE-MASTER | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 47 567 € | 71 953 € |
| 2024 | 46 071 € | 79 045 € |
| 2023 | 36 381 € | 84 747 € |
| 2022 | 18 159 € | 86 359 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ELE-MASTER | 47 567 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 84 341 € |
| medián kraja | 77 345 € |
| medián Slovenska | 71 953 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Krby-Pece P&P, s.r.o.Nové Zámky · tržby 119 347 € (2025)
- BEMAL s.r.o.Ľubica · tržby 119 345 € (2025)
- T-K-P s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 119 297 € (2025)
- VEPEMA, s.r.o.Raková · tržby 119 293 € (2025)
- DIC s. r. o.Zvolen · tržby 119 289 € (2025)
- JAKU MONT s. r. o.Hronské Kosihy · tržby 119 278 € (2025)
- MANGOBIZ, s.r.o.Žilina · tržby 119 241 € (2025)
- Jozef & Jozef Servis s. r. o.Krásno nad Kysucou · tržby 119 222 € (2025)
- MIKRAL s.r.o.Dolný Badín · tržby 119 197 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ELE-MASTER, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ELE-MASTER: Vlčkovce
ELE-MASTER sídli na adrese 54, 919 23 Vlčkovce, okres Trnava. V obci Vlčkovce je 219 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Vlčkovce: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
ELE-MASTER: IČO, sídlo a základné údaje
ELE-MASTER s.r.o. (IČO 54383889) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vlčkovce, okres Trnava. Dátum vzniku je 28. 1. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Denis Škubla. Za rok 2025 sú v závierke tržby 47 567 € a výsledok hospodárenia +6 835 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 28. 1. 2022 |
| Obec | Vlčkovce |
| Okres | Okres Trnava |
| Vyrubená daň z príjmov | 930 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) ELE-MASTER s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 47 567 €, typická firma odvetvia 71 953 € (medián z 14 573 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy ELE-MASTER
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ELE-MASTER
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ELE-MASTER
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
- Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 14 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Vlčkovcetypický nepokrytý dopyt 237 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava215 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 212 307 € · naposledy 29. 9. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR72 zmlúv za 3 roky · 5 956 357 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 269 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Vlčkovce
SKARTEK s. r. o.LETKEN s.r.o.GLESS s.r.o.ZAMA interiér s. r. o.SKYGRIP s. r. o.Všetky firmy v obci Vlčkovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Trnava
STABIL spol. s r.o.KARS-EE, s.r.o.K.I.T., spol. s r.o.4Robotics s.r.o.ERIgroup s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.