PROFI PREKLAD s. r. o.
Trenčín · Prekladateľské a tlmočnícke činnosti
5 275 €tržby 2024 ▲ 2 676 %+1 705 €zisk 2024Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 10 435 €, výsledok hospodárenia 3 351 €
- 23 : tržby 190 €, výsledok hospodárenia 34 €
- 24 : tržby 5 275 €, výsledok hospodárenia 1 705 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -351 €
PROFI PREKLAD s. r. o. (IČO 54376998) mala v roku 2024 tržby 5 275 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ PROFI PREKLAD
Podľa Registra právnických osôb koná za PROFI PREKLAD 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.
Spoločník PROFI PREKLAD
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Zuzana Kuricová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Zuzana Kuricováod 2. 2. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PROFI PREKLAD
Za rok 2024 má PROFI PREKLAD v závierke tržby 5 275 €, o 2 676,3 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +1 705 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 10 435 €.
Výkaz ziskov a strát PROFI PREKLAD
Najvyššie tržby: rok 2022, 10 435 €. Najnižšie: rok 2023, 190 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 5 275 € |
| 2023 | 190 € |
| 2022 | 10 435 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 4 739 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −351 € |
| 2024 | 1 705 € |
| 2023 | 34 € |
| 2022 | 3 351 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PROFI PREKLAD
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +32,3 %, medián odvetvia +5,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PROFI PREKLAD | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +9,3 % |
| 2024 | +32,3 % | +5,3 % |
| 2023 | +17,9 % | +4,4 % |
| 2022 | +32,1 % | +4,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PROFI PREKLAD
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 528 €, vlastné imanie 9 738 € a záväzky −4 210 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 528 € | 9 738 € | −4 210 € |
| 2024 | 8 609 € | 10 089 € | −1 480 € |
| 2023 | 4 840 € | 8 384 € | −3 544 € |
| 2022 | 8 964 € | 8 351 € | 613 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PROFI PREKLAD (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −351 € | 5 528 € | 9 738 € | −4 210 € | — | — |
| 2024 | 5 275 € | 1 705 € | 8 609 € | 10 089 € | −1 480 € | 2 045 € | +32,3 % |
| 2023 | 190 € | 34 € | 4 840 € | 8 384 € | −3 544 € | 40 € | +17,9 % |
| 2022 | 10 435 € | 3 351 € | 8 964 € | 8 351 € | 613 € | 4 090 € | +32,1 % |
Riziko: zaplatí PROFI PREKLAD?
Peniaze od štátu: PROFI PREKLAD
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PROFI PREKLAD
Dátum vzniku PROFI PREKLAD je 2. 2. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43110/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 10 435 € · majetok 8 964 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.
- Nový spoločník: Mgr. Zuzana KuricováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PROFI PREKLAD
- Prekladateľské a tlmočnícke služby: anglický jazyk
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.
PROFI PREKLAD v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
PROFI PREKLAD je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť prekladateľské a tlmočnícke činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 39 569 € (3 791 závierok), PROFI PREKLAD má 5 275 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 293 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PROFI PREKLAD 71. z 77.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 454 €, polovica do 39 569 €, tri štvrtiny do 108 260 €; 10 % firiem má viac než 381 826 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 618 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 454 € |
| medián | 39 569 € |
| horný kvartil | 108 260 € |
| 10 % firiem má viac než | 381 826 € |
| PROFI PREKLAD | 5 275 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PROFI PREKLAD
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PROFI PREKLAD s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PROFI PREKLAD | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 42 000 € |
| 2024 | 5 275 € | 39 569 € |
| 2023 | 190 € | 37 602 € |
| 2022 | 10 435 € | 35 001 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| PROFI PREKLAD | 5 275 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 44 717 € |
| medián kraja | 42 218 € |
| medián Slovenska | 39 569 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Photography Vlastimil Slávik s.r.o.Prešov · tržby 12 730 € (2025)
- I.P.E. consulting, s. r. o.Žilina · tržby 12 696 € (2025)
- B.Z.P s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 12 693 € (2018)
- Lupus & Co s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 12 676 € (2025)
- EXTRA s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 12 626 € (2025)
- Tax-accounting s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 12 598 € (2025)
- Java home s. r. o.Nitra · tržby 12 573 € (2025)
- Gabriela Jánošíková s.r.o.Žilina · tržby 12 567 € (2025)
- Euromed care s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 12 508 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PROFI PREKLAD, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PROFI PREKLAD: Trenčín
PROFI PREKLAD sídli na adrese Vajanského 694/7, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 276 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
PROFI PREKLAD: IČO, sídlo a základné údaje
PROFI PREKLAD s. r. o. (IČO 54376998) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 2. 2. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Mgr. Zuzana Kuricová. Za rok 2024 sú v závierke tržby 5 275 € a výsledok hospodárenia +1 705 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prekladateľské a tlmočnícke činnosti (SK NACE 7430) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 2. 2. 2022 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) PROFI PREKLAD s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 5 275 €, typická firma odvetvia 39 569 € (medián z 3 791 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy PROFI PREKLAD
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PROFI PREKLAD
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PROFI PREKLAD
- Tendre19súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 87 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 192 tis. €
- Končiace zmluvy202zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov124firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 300 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská televízia a rozhlas84 zmlúv za 3 roky · 80 533 € · naposledy 6. 8. 2026Rozhlas a televízia Slovenska59 zmlúv za 3 roky · 31 010 € · naposledy 21. 6. 2024Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava40 zmlúv za 3 roky · 453 020 € · naposledy 26. 6. 2026 Všetkých 154 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.30) v okrese Trenčín
laurie, s.r.o.BS POL s.r.o.Akkurat s.r.o.Language & Partner s.r.o.Lionsgroup, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.