VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RUSNAK AMMUNITION s. r. o.

Námestovo · Výroba ostatného textilu i. n.

2 315 €tržby 2025 ▲ 0 %+1 968 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 315 €tržby 2025 ▲ 0 %
+1 968 €zisk 2025
  1. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -15 €
  2. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 24 : tržby 2 315 €, výsledok hospodárenia 2 315 €
  4. 25 : tržby 2 315 €, výsledok hospodárenia 1 968 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RUSNAK AMMUNITION s. r. o. (IČO 54376327) mala v roku 2025 tržby 2 315 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ RUSNAK AMMUNITION

Podľa Registra právnických osôb koná za RUSNAK AMMUNITION 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník RUSNAK AMMUNITION

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch RUSNAK AMMUNITION
Podiely spoločníkov na vkladoch RUSNAK AMMUNITION Martin Rusnák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Martin Rusnák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Martin Rusnák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Martin Rusnákod 18. 3. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RUSNAK AMMUNITION

Za rok 2025 má RUSNAK AMMUNITION v závierke tržby 2 315 €, o 0,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 968 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 2 315 €.

Tržby 20252 315 €▲ 0,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 968 €zisk
Majetok (aktíva) 20259 268 €
Vlastné imanie 20259 268 €
Pridaná hodnota 20252 315 €
Zisková marža 2025+85,0 %medián odvetvia +3,6 %
Súčet výsledkov za 4 roky4 268 €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát RUSNAK AMMUNITION

Súvaha RUSNAK AMMUNITION

Všetky čísla zo závierok RUSNAK AMMUNITION (4 roky)
Čísla zo závierok RUSNAK AMMUNITION po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 315 €1 968 €9 268 €9 268 €—2 315 €+85,0 %
20242 315 €2 315 €7 300 €7 300 €—2 315 €+100,0 %
2023—0 €4 985 €4 985 €———
2022—−15 €4 985 €4 985 €—−15 €—

Riziko: zaplatí RUSNAK AMMUNITION?

Peniaze od štátu: RUSNAK AMMUNITION

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy RUSNAK AMMUNITION

Dátum vzniku RUSNAK AMMUNITION je 4. 2. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/79029/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 4 985 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 2 315 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RUSNAK AMMUNITION

  • Textilná výroba
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Keramická výroba
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Fotografické služby
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

RUSNAK AMMUNITION v odvetví výroba textilu

RUSNAK AMMUNITION je v registri v odvetví Výroba textilu (SK NACE 13), činnosť výroba ostatného textilu i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 36 700 € (741 závierok), RUSNAK AMMUNITION má 2 315 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 44 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RUSNAK AMMUNITION 4. z 5.

V odvetví v okrese Námestovo44aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou741Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia37 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RUSNAK AMMUNITION, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Námestovo ›

Sídlo RUSNAK AMMUNITION: Námestovo

RUSNAK AMMUNITION sídli na adrese Komenského 500/30, 029 01 Námestovo, okres Námestovo. V obci Námestovo je 2 049 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 240. Na tej istej adrese je zapísaných 13 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Námestovo2 049aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 240aktívnych
V tom istom odvetví44okres Námestovo
Na tej istej adrese13aktívnych subjektov

Námestovo: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

RUSNAK AMMUNITION: IČO, sídlo a základné údaje

RUSNAK AMMUNITION s. r. o. (IČO 54376327) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Námestovo, okres Námestovo. Dátum vzniku je 4. 2. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Martin Rusnák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 315 € a výsledok hospodárenia +1 968 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatného textilu i. n. (SK NACE 1399)
Základné imanie5 000 €
Vznik4. 2. 2022
ObecNámestovo
OkresOkres Námestovo
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba textilu (SK NACE 13) RUSNAK AMMUNITION s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 315 €, typická firma odvetvia 36 700 € (medián z 741 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Výroba textilu: tržby a mzdy ›Výroba textilu v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›

Sieť prepojení firmy RUSNAK AMMUNITION

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RUSNAK AMMUNITION

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RUSNAK AMMUNITION

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 300 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
  • Končiace zmluvy9zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 900 €
  • Výhry konkurentov44firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 400 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Námestovo

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MAĽOVANÝ SVET s. r. o.CAKNORIS s. r. o.PECE RUSNAK s. r. o.Oravské ruky, s.r.o.RUSNAK GUNS s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Námestovo

MAHLE Thermal and Fluid Systems Slovakia s…Visteon Electronics Slovakia s. r. o.COOP Jednota Námestovo, spotrebné družstvoHERN s.r.o.MAHLE Industrial Thermal Systems Námestovo…Všetky firmy v obci Námestovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 13.99) v okrese Námestovo

D-TVORBA s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk