Ján Goroľ
Aktívny · Bystré · podniká od 2026 · menej než 1 rok
Čo robí
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2026Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 22. 10. 2026 o 14:40
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
Ján Goroľ: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Ján Goroľ (IČO 54361966), sídlo Bystré, je v registri zapísaný od 14. 8. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Financie a závierky Ján Goroľ
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Ján Goroľ?
Peniaze od štátu: Ján Goroľ
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Ján Goroľ
Dátum vzniku Ján Goroľ je 14. 8. 2026.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 790-20862
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ján Goroľ
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
Ján Goroľ v odvetví ostatné osobné služby
Ján Goroľ je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť ostatné osobné služby i. n.. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 304 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Bystré
Ján Goroľ má miesto podnikania v obci Bystré, okres Vranov nad Topľou. V obci Bystré je 296 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 038.
Bystré: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›
Ján Goroľ: IČO, sídlo a základné údaje
Ján Goroľ (IČO 54361966) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bystré, okres Vranov nad Topľou. Začiatok podnikania je 14. 8. 2026, podniká menej ako rok.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné osobné služby i. n. (SK NACE 9699) |
| Vznik | 14. 8. 2026 |
| Obec | Bystré |
| Okres | Okres Vranov nad Topľou |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Bystré
ZEOCEM s.r.o.Agrodružstvo BystréŠPD Bystré s.r.o.AB-UNI-TRADE s. r. o.ENITO s. r. o.Všetky firmy v obci Bystré ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.09) v okrese Vranov nad Topľou
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.