LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting s. r. o.
Trenčín · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
14 578 €tržby 2025 ▲ 113 %+13 184 €zisk 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby 3 685 €, výsledok hospodárenia 2 544 €
- 24 : tržby 6 840 €, výsledok hospodárenia 5 178 €
- 25 : tržby 14 578 €, výsledok hospodárenia 13 184 €
LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting s. r. o. (IČO 54356008) mala v roku 2025 tržby 14 578 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
V roku 2025 mala LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
Podľa Registra právnických osôb koná za LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- FORBIZ, s.r.o.50,0 %
- JUDr. Jozef Lukajka, PhD.50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| FORBIZ, s.r.o.od 9. 2. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
| JUDr. Jozef Lukajka, PhD.od 9. 2. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
Za rok 2025 má LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting v závierke tržby 14 578 €, o 113,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 184 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 14 578 €.
Výkaz ziskov a strát LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
Najvyššie tržby: rok 2025, 14 578 €. Najnižšie: rok 2023, 3 685 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 14 578 € |
| 2024 | 6 840 € |
| 2023 | 3 685 € |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 20 906 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 13 184 € |
| 2024 | 5 178 € |
| 2023 | 2 544 € |
| 2022 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +90,4 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +90,4 % | +12,3 % |
| 2024 | +75,7 % | +8,2 % |
| 2023 | +69,0 % | +6,9 % |
| 2022 | — | +6,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 27 372 €, vlastné imanie 25 907 € a záväzky 1 465 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 27 372 € | 25 907 € | 1 465 € |
| 2024 | 14 536 € | 12 722 € | 1 814 € |
| 2023 | 8 893 € | 7 544 € | 1 349 € |
| 2022 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 578 € | 13 184 € | 27 372 € | 25 907 € | 1 465 € | 13 914 € | +90,4 % |
| 2024 | 6 840 € | 5 178 € | 14 536 € | 12 722 € | 1 814 € | 6 840 € | +75,7 % |
| 2023 | 3 685 € | 2 544 € | 8 893 € | 7 544 € | 1 349 € | 3 685 € | +69,0 % |
| 2022 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting?
Peniaze od štátu: LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
Dátum vzniku LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting je 9. 2. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43142/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 14 578 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Daňové poradenstvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting v odvetví právne a účtovnícke činnosti
LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting má 14 578 €, čo je 32 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 617 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting 182. z 226.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 080 €, polovica do 45 399 €, tri štvrtiny do 93 721 €; 10 % firiem má viac než 262 004 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 301 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 080 € |
| medián | 45 399 € |
| horný kvartil | 93 721 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 004 € |
| LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting | 14 578 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 14 578 € | 45 399 € |
| 2024 | 6 840 € | 42 733 € |
| 2023 | 3 685 € | 41 433 € |
| 2022 | — | 38 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting | 14 578 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 44 377 € |
| medián kraja | 42 140 € |
| medián Slovenska | 45 399 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ECOSYS, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 33 920 € (2025)
- PAVOL ZUZČÁK advokátska kancelária s. r. o.Zvolen · tržby 33 920 € (2025)
- Key2B s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 33 917 € (2024)
- NOVOSEDLÍK, spol. s r.o.Ivanka pri Dunaji · tržby 33 913 € (2025)
- LAGARDA s.r.o.Banská Bystrica · tržby 33 912 € (2025)
- Slovenská revízna spoločnosť s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 33 911 € (2025)
- AVISON, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 33 898 € (2025)
- victoriam s. r. o.Radošina · tržby 33 890 € (2025)
- Stašová a syn, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 33 866 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting: Trenčín
LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting sídli na adrese Jesenského 7713/12, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 184 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 680. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting: IČO, sídlo a základné údaje
LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting s. r. o. (IČO 54356008) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 9. 2. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Petra Lacková, M.B.A.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 578 € a výsledok hospodárenia +13 184 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 2. 2022 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 578 €, typická firma odvetvia 45 399 € (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LACKOVÁ & LUKAJKA tax consulting
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
- Výhry konkurentov41firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 271 zmlúv za 3 roky · 13 205 730 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.287 zmlúv za 3 roky · 736 509 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 607 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
TECH-K s. r. o.Advokátska kancelária LUKAJKA & PARTNERS s…LUKAJKA & PARTNERS Business Services s. r…LUKAJKA & PARTNERS real estate development…
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Trenčín
PERLIČKA TN s.r.o.BILANZ, s.r.o.D.ICZ Slovakia a. s.LOTOS - garden, s.r.o.Odlesan SK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.