Pre Emmu
Dolný Kubín · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Pre Emmu: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.
Pre Emmu (IČO 54340641), sídlo Dolný Kubín, je v registri zapísaná od 13. 12. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Pre Emmu: IČO, sídlo a základné údaje
Pre Emmu (IČO 54340641) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. Dátum vzniku je 13. 12. 2021, na trhu je 4 roky. Štatutárom je Petra Endrychová.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Štatutár Pre Emmu
Podľa Registra právnických osôb koná za Pre Emmu 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Tendre pre Pre EmmuNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
1,77 mld. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Financie a závierky Pre Emmu
Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.
Riziko: zaplatí Pre Emmu?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Pre Emmu z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Granty a dotácie pre Pre EmmuNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
2,02 mld. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
Peniaze od štátu: Pre Emmu
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Pre Emmu
Dátum vzniku Pre Emmu je 13. 12. 2021, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: Zdravie 3. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-63198
- Nový štatutár: Petra EndrychováIný štatutárny orgán
- Zmena obchodného menaPredtým Zdravie 3, odvtedy Pre Emmu.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Končiace zmluvy v odbore firmy Pre EmmuNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
166,9 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Činnosti Pre Emmu
V registri sú zapísané 3 predmety podnikania, teda čo Pre Emmu smie robiť.
- mentálne a duševne postihnutí
- postihnutí zdravotne
- telesne postihnutí
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Pre EmmuNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Pre Emmu v odvetví členské organizácie
Pre Emmu je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 434 aktívnych subjektov.
Diery na trhu v okrese firmy Pre EmmuNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Sídlo Pre Emmu: Dolný Kubín
Pre Emmu sídli na adrese Ľudovíta Štúra 9, 026 01 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. V obci Dolný Kubín je 3 292 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 413. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Dolný Kubín: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 13. 12. 2021 |
| Skoršie názvy | Zdravie 3 |
| Obec | Dolný Kubín |
| Okres | Okres Dolný Kubín |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Pre EmmuNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
Stráženie a Excel: Pre EmmuNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.