Kosice HoldCo s.r.o.
Košice - Juh
zaniknutá 1. 5. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 5. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk
Kosice HoldCo s.r.o.: subjekt je zrušený ku dňu 1. 5. 2022, tržby v registri nemá.
Kosice HoldCo s.r.o. (IČO 54312451), sídlo Košice - mestská časť Juh, je v registri zapísaná od 30. 12. 2021 do 1. 5. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Kosice HoldCo
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Kosice HoldCo
Závierky máme za 2 roky (2021 až 2022), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Kosice HoldCo
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −71 011 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −62 449 € |
| 2021 | −8 562 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Kosice HoldCo
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 18 073 989 €, vlastné imanie 18 073 989 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 18 073 989 € | 18 073 989 € | — |
| 2021 | 4 755 097 € | 4 746 438 € | 8 659 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Kosice HoldCo (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −62 449 € | 18 073 989 € | 18 073 989 € | — | — | — |
| 2021 | — | −8 562 € | 4 755 097 € | 4 746 438 € | 8 659 € | −8 559 € | — |
Riziko: zaplatí Kosice HoldCo?
Peniaze od štátu: Kosice HoldCo
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Kosice HoldCo
Dátum vzniku Kosice HoldCo je 30. 12. 2021. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53190/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 4 755 097 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Kosice HoldCo v odvetví administratívne a kancelárske služby
Kosice HoldCo je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 379 aktívnych subjektov.
Sídlo Kosice HoldCo: Košice - Juh
Kosice HoldCo sídli na adrese BUSINESS CENTRUM T2, Moldavská cesta 8/B, 042 80 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 297.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
Kosice HoldCo: IČO, sídlo a základné údaje
Kosice HoldCo s.r.o. (IČO 54312451) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 30. 12. 2021, zánik je v registri zapísaný ku dňu 1. 5. 2022, necelý rok po vzniku.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82110 |
| Vznik | 30. 12. 2021 |
| Zánik | 1. 5. 2022 |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Kosice HoldCo
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Kosice HoldCo
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Kosice HoldCo
- Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 145 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov101firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.737 zmlúv za 3 roky · 175 797 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny406 zmlúv za 3 roky · 5 791 477 € · naposledy 2. 10. 2026Slovenská inovačná a energetická agentúra*47 zmlúv za 3 roky · 724 260 € · naposledy 21. 9. 2026 Všetkých 879 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Košice IV
JOO Cars s. r. o.Dr.Max 127 s.r.o.Dr.Max 149 s.r.o.EuroMedica s.r.o.Dr.Max 146 s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.