Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld
Galanta · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
42 €tržby 2023 ▼ 96 %+53 913 €zisk 2023aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 44 341 €
- 22 : tržby 995 €, výsledok hospodárenia 78 605 €
- 23 : tržby 42 €, výsledok hospodárenia 53 913 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 20 000 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 10 000 €
Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld (IČO 54307406), sídlo Galanta, je v registri zapísaná od 15. 12. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld
Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Predstavenstvo Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld
Podľa Registra právnických osôb koná za Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld 1 člen predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld
Za rok 2023 má Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld v závierke tržby 42 €, o 95,8 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +53 913 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 995 €.
Výkaz ziskov a strát Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld
Najvyššie tržby: rok 2022, 995 €. Najnižšie: rok 2023, 42 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | 42 € |
| 2022 | 995 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 206 859 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 10 000 € |
| 2024 | 20 000 € |
| 2023 | 53 913 € |
| 2022 | 78 605 € |
| 2021 | 44 341 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 145 032 €, vlastné imanie 99 021 € a záväzky 24 984 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 145 032 € | 99 021 € | 24 984 € |
| 2024 | 141 226 € | 137 418 € | 3 679 € |
| 2023 | 146 682 € | 138 033 € | 3 361 € |
| 2022 | 87 236 € | 84 120 € | 3 116 € |
| 2021 | 44 341 € | 44 341 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 10 000 € | 145 032 € | 99 021 € | 24 984 € | — | — |
| 2024 | — | 20 000 € | 141 226 € | 137 418 € | 3 679 € | — | — |
| 2023 | 42 € | 53 913 € | 146 682 € | 138 033 € | 3 361 € | — | +128 364,6 % |
| 2022 | 995 € | 78 605 € | 87 236 € | 84 120 € | 3 116 € | — | +7 900,0 % |
| 2021 | — | 44 341 € | 44 341 € | 44 341 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld?
Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 40 zmlúv s dodávateľom Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld v objeme 381 016 € z rokov 2022 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo cestovného ruchu a športu SR: 317 800 € v 6 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 144 950 € v 15 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 11 | 115 204 € |
| 2025 | 15 | 144 950 € |
| 2024 | 11 | 81 018 € |
| 2023 | 1 | 10 000 € |
| 2022 | 2 | 29 845 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld
Dátum vzniku Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld je 15. 12. 2021, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiNezisková organizácia · 53297/2021/SCR
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 44 341 €
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Mesto Galanta, hodnota zmluvy 14 960 €. Firma vznikla 15. 12. 2021.
- Najväčšia verejná zmluva: 88 040 €Objednávateľ Ministerstvo cestovného ruchu a športu SR. Zmluva o poskytnutí dotácie z rozpočtovej kapitoly Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky
- Nový štatutár: PhDr. Zoltán HorváthPredseda predstavenstva
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld
- 1. Organizácia vykonáva činnosti podľa § 15 zákona. 2. V súlade s § 15 zákona Organizácia ďalej vykonáva: a) podporuje činnosť svojich členov pri tvorbe a realizácii koncepcie rozvoja cestovného ruchu na území svojej pôsobnosti, b) tvorí a realizuje marketing a propagáciu cestovného ruchu pre svojich členov a obec doma a v zahraničí, c) presadzuje spoločné záujmy svojich členov, d) spolupracuje s orgánmi obcí pri rozvoji územia v rámci svojej pôsobnosti vrátane spracúvania a realizácie programov jeho podpory a rozvoja, e) podporuje kultúrny, spoločenský a športový život a zachovanie prírodného a kultúrneho dedičstva, f) organizuje podujatia pre obyvateľov a návštevníkov, g) poskytuje svojim členom poradensko-konzultačné služby, h) spracúva a predkladá projekty rozvoja cestovného ruchu a zabezpečuje ich realizáciu, i) presadzuje trvalo udržateľný rozvoj cestovného ruchu tak, aby sa chránilo a zachovávalo životné prostredie zo všetkých jeho stránok a rešpektoval sa spôsob života miestneho obyvateľstva a rešpektovali sa vlastnícke práva, j) zostavuje a realizuje koncepciu rozvoja cestovného ruchu, pričom vychádza z vlastných analýz, krajskej koncepcie cestovného ruchu a národnej koncepcie cestovného ruchu, k) v spolupráci s orgánmi obcí, ktoré sú jej členmi, vypracúva a realizuje ročný plán aktivít a monitorovaciu správu o vývoji cestovného ruchu na svojom území, l) iniciuje alebo zabezpečuje tvorbu, manažment a prezentáciu produktov cestovného ruchu na svojom území, a to aj prostredníctvom turistického informačného centra, m) zostavuje ročný plán aktivít, ktorý schvaľuje valné zhromaždenie, n) aktualizuje integrovaný informačný systém vo svojej pôsobnosti, a to aj prostredníctvom turistického informačného centra, o) mapuje produkty, aktivity a hodnoty cieľového miesta vo svojom území v spolupráci s obcami, členmi oblastnej organizácie a zástupcami odbornej verejnosti, a to aj prostredníctvom turistického informačného centra, p) zostavuje správu o činnosti, ktorú zverejňuje na svojom webovom sídle a ročnú účtovnú závierku, ktorú ukladá do verejnej časti registra účtovných závierok, q) môže zriadiť alebo založiť turistické informačné centrum, r) predkladá ministerstvu každoročne do 15. marca doklad preukazujúci sumu finančných prostriedkov získaných z členských príspevkov za predchádzajúci rozpočtový rok, s) predkladá ministerstvu každoročne do 15. marca doklad preukazujúci splnenie podmienok podľa § 14 ods.1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld v odvetví členské organizácie
Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 8 790 € (10 594 závierok), Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld má 42 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 908 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld 144. z 143.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 343 €, polovica do 8 790 €, tri štvrtiny do 27 312 €; 10 % firiem má viac než 70 066 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 300 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 343 € |
| medián | 8 790 € |
| horný kvartil | 27 312 € |
| 10 % firiem má viac než | 70 066 € |
| Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld | 42 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 9 946 € |
| 2024 | — | 8 833 € |
| 2023 | 42 € | 8 790 € |
| 2022 | 995 € | 8 089 € |
| 2021 | — | 3 034 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld | 42 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 8 210 € |
| medián kraja | 8 831 € |
| medián Slovenska | 8 790 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MOTOCROSS CLUB - Spišské VlachySpišské Vlachy · tržby 95 € (2024)
- Akadémia rusínskej kultúry v Slovenskej republikePrešov · tržby 95 € (2025)
- ŠARIŠSKÝ MARIÁŠOVÝ KLUBPrešov · tržby 92 € (2025)
- Pre Dušu - Inštitút vzdelávania v psychológii a v psychiatriiBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 92 € (2023)
- Kultúrno-vzdelávacie centrum VodenkaChropov · tržby 90 € (2023)
- ŠRVŠ občianske združenieBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 € (2022)
- ZO ECHOZ ŽILINAŽilina · tržby 90 € (2025)
- Lesánek, o.z.Plavecký Štvrtok · tržby 90 € (2025)
- SKEJ - Slovenská esperantská mládežLiptovský Hrádok · tržby 90 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld: Galanta
Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld sídli na adrese Hlavná 18, 924 01 Galanta, okres Galanta. V obci Galanta je 3 505 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 152.
Galanta: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld: IČO, sídlo a základné údaje
Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld (IČO 54307406) je nezisková organizácia so sídlom v obci Galanta, okres Galanta. Dátum vzniku je 15. 12. 2021, na trhu je 4 roky a štatutárom je PhDr. Zoltán Horváth. Za rok 2023 sú v závierke tržby 42 € a výsledok hospodárenia +53 913 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Nezisková organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 15. 12. 2021 |
| Obec | Galanta |
| Okres | Okres Galanta |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 42 €, typická firma odvetvia 8 790 € (medián z 10 594 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld
- Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 687 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 342zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Galantatypický nepokrytý dopyt 188 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 306 536 € · naposledy 6. 10. 2026Fond na podporu umenia2 439 zmlúv za 3 roky · 22 816 732 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 847 zmlúv za 3 roky · 78 096 323 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 6 396 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Galanta
SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.COOP Jednota Galanta, spotrebné družstvoAutoprofit, s.r.o.KL Logistic Service spol. s r.o.Všetky firmy v obci Galanta ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Galanta
PROVIDENTIASlovenský rybársky zväz, mestská…SENIOR CARE SEREĎKC PRIESTORLevel trevel o.z.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.