MFAP Facility Management s. r. o.
Košice - Staré Mesto · Administratívne a pomocné činnosti
12 338 €tržby 2025−2 262 €strata 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 3 492 €, výsledok hospodárenia -2 162 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -349 €
- 25 : tržby 12 338 €, výsledok hospodárenia -2 262 €
MFAP Facility Management s. r. o. (IČO 54304245) mala v roku 2025 tržby 12 338 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MFAP Facility Management
V roku 2025 mala MFAP Facility Management priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konatelia MFAP Facility Management
Podľa Registra právnických osôb konajú za MFAP Facility Management 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník MFAP Facility Management
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- NAVIA družstvo100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| NAVIA družstvood 22. 1. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MFAP Facility Management
Za rok 2025 má MFAP Facility Management v závierke tržby 12 338 €, a výsledok hospodárenia −2 262 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 12 338 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MFAP Facility Management
Najvyššie tržby: rok 2025, 12 338 €. Najnižšie: rok 2022, 3 492 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 12 338 € |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | 3 492 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −4 773 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 262 € |
| 2024 | −349 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | −2 162 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MFAP Facility Management
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −18,3 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MFAP Facility Management | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −18,3 % | +8,4 % |
| 2024 | — | +4,9 % |
| 2023 | — | +3,1 % |
| 2022 | −61,9 % | +2,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MFAP Facility Management
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 17 428 €, vlastné imanie 430 € a záväzky 16 998 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 17 428 € | 430 € | 16 998 € |
| 2024 | 21 936 € | 2 336 € | 19 600 € |
| 2023 | 12 412 € | 2 838 € | 9 574 € |
| 2022 | 6 722 € | 2 838 € | 3 884 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MFAP Facility Management (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 338 € | −2 262 € | 17 428 € | 430 € | 16 998 € | 4 345 € | −18,3 % |
| 2024 | — | −349 € | 21 936 € | 2 336 € | 19 600 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 12 412 € | 2 838 € | 9 574 € | — | — |
| 2022 | 3 492 € | −2 162 € | 6 722 € | 2 838 € | 3 884 € | −3 223 € | −61,9 % |
Riziko: zaplatí MFAP Facility Management?
Peniaze od štátu: MFAP Facility Management
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MFAP Facility Management
Dátum vzniku MFAP Facility Management je 22. 1. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53336/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121640884
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 3 492 € · majetok 6 722 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 12 338 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MFAP Facility Management
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Dizajnérske činnosti
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Faktoring a forfaiting
- Fotografické služby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Sťahovacie služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
MFAP Facility Management v odvetví administratívne a kancelárske služby
MFAP Facility Management je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), MFAP Facility Management má 12 338 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 1 263 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MFAP Facility Management 457. z 580.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 605 €; 10 % firiem má viac než 393 584 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 605 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 584 € |
| MFAP Facility Management | 12 338 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MFAP Facility Management
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MFAP Facility Management s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MFAP Facility Management | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 12 338 € | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 508 € |
| 2023 | — | 40 733 € |
| 2022 | 3 492 € | 39 919 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MFAP Facility Management | 12 338 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 43 694 € |
| medián kraja | 37 864 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Arcane HR s. r. o.Štúrovo · tržby 29 504 € (2025)
- FC solutions s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 29 500 € (2025)
- GASLY s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 29 500 € (2025)
- UNITEL - MONT, spol. s r.o.Komárno · tržby 29 500 € (2025)
- GOLFSTA s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 29 498 € (2025)
- LODOS, s. r. o.Martin · tržby 29 495 € (2025)
- FA2last s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 29 495 € (2023)
- 8bit, s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 29 487 € (2025)
- FALCON FOR TRADE AND INVESTMENT, s.r.o.Piešťany · tržby 29 486 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MFAP Facility Management, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MFAP Facility Management: Košice - Staré Mesto
MFAP Facility Management sídli na adrese Tajovského 17, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 741 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 69 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
MFAP Facility Management: IČO, sídlo a základné údaje
MFAP Facility Management s. r. o. (IČO 54304245) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 22. 1. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú JUDr. Dušan Marják, PhD. a JUDr. Ján Ferenci. Za rok 2025 sú v závierke tržby 12 338 € a výsledok hospodárenia −2 262 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 1. 2022 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) MFAP Facility Management s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 12 338 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy MFAP Facility Management
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MFAP Facility Management
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MFAP Facility Management
- Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 134 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy57zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 700 €
- Výhry konkurentov98firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 500 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.738 zmlúv za 3 roky · 175 211 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny407 zmlúv za 3 roky · 5 792 822 € · naposledy 13. 10. 2026Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky47 zmlúv za 3 roky · 2 161 402 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 880 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
RDB GROUP a.s.Socium družstvoNAVIA družstvoTestimony s. r. o.TB Private Equity a. s.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Košice I
fuudi a. s.METALCOM, s.r.o.E.SK Call centrum, s. r. o.SOUK TRADE s.r.o.KELEK, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.