MYDLO REALITY s. r. o.
Gbeľany · Výstavba obytných a neobytných budov
7 000 €tržby 2025 ▼ 99 %−10 903 €strata 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 630 €
- 23 : tržby 247 280 €, výsledok hospodárenia 2 148 €
- 24 : tržby 521 076 €, výsledok hospodárenia 14 818 €
- 25 : tržby 7 000 €, výsledok hospodárenia -10 903 €
MYDLO REALITY s. r. o. (IČO 54302021) mala v roku 2025 tržby 7 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MYDLO REALITY
osobné náklady v roku 2024 boli 8 077 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ MYDLO REALITY
Podľa Registra právnických osôb koná za MYDLO REALITY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník MYDLO REALITY
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing., Mgr., PhDr. Róbert Mydlo100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing., Mgr., PhDr. Róbert Mydlood 10. 3. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MYDLO REALITY
Za rok 2025 má MYDLO REALITY v závierke tržby 7 000 €, o 98,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −10 903 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 521 076 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MYDLO REALITY
Najvyššie tržby: rok 2024, 521 076 €. Najnižšie: rok 2025, 7 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 7 000 € |
| 2024 | 521 076 € |
| 2023 | 247 280 € |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 3 433 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −10 903 € |
| 2024 | 14 818 € |
| 2023 | 2 148 € |
| 2022 | −2 630 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MYDLO REALITY
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,8 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MYDLO REALITY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,2 % |
| 2024 | +2,8 % | +3,0 % |
| 2023 | +0,9 % | +1,8 % |
| 2022 | — | +1,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MYDLO REALITY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 224 224 €, vlastné imanie 8 433 € a záväzky 215 791 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 224 224 € | 8 433 € | 215 791 € |
| 2024 | 203 061 € | 19 336 € | 183 725 € |
| 2023 | 162 739 € | 4 518 € | 158 221 € |
| 2022 | 94 532 € | 2 370 € | 92 162 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MYDLO REALITY (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 000 € | −10 903 € | 224 224 € | 8 433 € | 215 791 € | 788 € | −155,8 % |
| 2024 | 521 076 € | 14 818 € | 203 061 € | 19 336 € | 183 725 € | 26 938 € | +2,8 % |
| 2023 | 247 280 € | 2 148 € | 162 739 € | 4 518 € | 158 221 € | −1 437 € | +0,9 % |
| 2022 | — | −2 630 € | 94 532 € | 2 370 € | 92 162 € | −2 581 € | — |
Riziko: zaplatí MYDLO REALITY?
Peniaze od štátu: MYDLO REALITY
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MYDLO REALITY
Dátum vzniku MYDLO REALITY je 22. 1. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné mená: RRA GROUP s. r. o., RRA REALITY SK s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/78929/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121642798
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 94 532 €
- Zmena obchodného menaPredtým RRA GROUP s. r. o., odvtedy RRA REALITY SK s. r. o.
- Nový štatutár: Ing. Katarína Mydlo Kočišová, PhD.Konateľ
- Zmena obchodného menaPredtým RRA REALITY SK s. r. o., odvtedy MYDLO REALITY s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 7 000 €.
- Nový spoločník: Ing., Mgr., PhDr. Róbert MydloSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MYDLO REALITY
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Reklamné a marketingové služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
MYDLO REALITY v odvetví výstavba budov
MYDLO REALITY je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 719 € (9 888 závierok), MYDLO REALITY má 7 000 €, čo je 11 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 193 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MYDLO REALITY 458. z 503.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 100 €, polovica do 61 719 €, tri štvrtiny do 244 564 €; 10 % firiem má viac než 817 897 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 100 € |
| medián | 61 719 € |
| horný kvartil | 244 564 € |
| 10 % firiem má viac než | 817 897 € |
| MYDLO REALITY | 7 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MYDLO REALITY
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MYDLO REALITY s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MYDLO REALITY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 7 000 € | 61 719 € |
| 2024 | 521 076 € | 55 171 € |
| 2023 | 247 280 € | 57 892 € |
| 2022 | — | 62 240 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MYDLO REALITY | 7 000 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 87 500 € |
| medián kraja | 77 734 € |
| medián Slovenska | 61 719 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Račany Bianco 4, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 16 869 € (2025)
- INGSTAV - BA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 16 868 € (2025)
- inPARK AGENCY s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 16 850 € (2025)
- ZERBIS s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 16 846 € (2025)
- PERRY s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 16 827 € (2025)
- LuMaNO spol. s r. o.Nitra · tržby 16 820 € (2025)
- BOLTON, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 16 813 € (2023)
- LD and Son Homes s.r.o.Veľká Mača · tržby 16 812 € (2015)
- Gstav s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 16 800 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MYDLO REALITY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MYDLO REALITY: Gbeľany
MYDLO REALITY sídli na adrese Do Hrbov 1002, 013 02 Gbeľany, okres Žilina. V obci Gbeľany je 257 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Gbeľany: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
MYDLO REALITY: IČO, sídlo a základné údaje
MYDLO REALITY s. r. o. (IČO 54302021) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Gbeľany, okres Žilina. Dátum vzniku je 22. 1. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ing. Katarína Mydlo Kočišová, PhD.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 000 € a výsledok hospodárenia −10 903 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 1. 2022 |
| Skoršie názvy | RRA GROUP s. r. o. RRA REALITY SK s. r. o. |
| Obec | Gbeľany |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) MYDLO REALITY s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 000 €, typická firma odvetvia 61 719 € (medián z 9 888 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy MYDLO REALITY
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MYDLO REALITY
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MYDLO REALITY
- Tendre89súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy176zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 608 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Gbeľany
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava848 zmlúv za 3 roky · 17 722 609 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.569 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 924 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
MYDLO DEVELOPMENT a. s.IBV Diakova s.r.o.Rezidencia Modrová s. r. o.MYDLO Engineering & Building s. r. o.Rezidencia Borovice s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Gbeľany
Hyundai Steel Slovakia s.r.o.Constellium Automotive Žilina, s.r.o.KB Components DKI s.r.o.Kaštieľ Gbeľany, s.r.o.Bergas Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Gbeľany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Žilina
HSF System SK, s.r.o.ODU - trade s. r. o.3 Energy SK, s.r.o.XENEX, s.r.o.PROMTO, a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.