VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ZV - VX s.r.o.

Košice - Juh · Maloobchod so športovými potrebami

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk

ZV - VX s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

zamestnanci1
na trhu4 roky

ZV - VX s.r.o. (IČO 54295360), sídlo Košice - mestská časť Juh, je v registri zapísaná od 18. 12. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ZV - VX

ZV - VX má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.

Konateľ ZV - VX

Podľa Registra právnických osôb koná za ZV - VX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločníci ZV - VX

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ZV - VX
Podiely spoločníkov na vkladoch ZV - VX VisionX Group s.r.o. 85,0 %, Klaudia Beňová 15,0 %. Spolu 5 000 €. VisionX Group s.r.o.: 4 250 €, 85,0 %Klaudia Beňová: 750 €, 15,0 %85,0 % najväčší podiel
  • VisionX Group s.r.o.85,0 %
  • Klaudia Beňová15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
VisionX Group s.r.o.od 18. 12. 2021 4 250 €85,0 %
Klaudia Beňováod 18. 12. 2021 750 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ZV - VX

Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Majetok (aktíva) 20250 €
Súčet výsledkov za 5 rokov0 €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ZV - VX

Súvaha ZV - VX

Všetky čísla zo závierok ZV - VX (5 rokov)
Čísla zo závierok ZV - VX po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €0 €————
2024—0 €0 €————
2023—0 €0 €————
2022—0 €5 000 €5 000 €———
2021—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí ZV - VX?

Peniaze od štátu: ZV - VX

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ZV - VX

Dátum vzniku ZV - VX je 18. 12. 2021, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: FASHIONOPTIC Rudiny II s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59503/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým FASHIONOPTIC Rudiny II s.r.o., odvtedy ZV - VX s.r.o.
  4. Nový štatutár: Radoslav MurínKonateľ
  5. Nový spoločník: VisionX Group s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ZV - VX

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Faktoring a forfaiting
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Finančný lízing
  • Vedenie účtovníctva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

ZV - VX v odvetví maloobchod

ZV - VX je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so športovými potrebami. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 766 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Košice IV1 766aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice IV ›

Sídlo ZV - VX: Košice - Juh

ZV - VX sídli na adrese Werferova 6, 040 11 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 696 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 425. Na tej istej adrese je zapísaných 477 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Juh8 696aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 425aktívnych
V tom istom odvetví1 766okres Košice IV
Na tej istej adrese477aktívnych subjektov

Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

ZV - VX: IČO, sídlo a základné údaje

ZV - VX s.r.o. (IČO 54295360) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 18. 12. 2021, na trhu je 4 roky a štatutárom je Radoslav Murín. Počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 12. 2021
Skoršie názvyFASHIONOPTIC Rudiny II s.r.o.
ObecKošice - Juh
OkresOkres Košice IV
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy ZV - VX

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ZV - VX

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ZV - VX

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 800 €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy63zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 000 €
  • Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SNV - VX s.r.o.PP - VX s.r.o.MT - VX s.r.o.NR - VX s. r. o.VisionX Group s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh

GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Košice IV

Gas Logistics a.s.Dr. Max 110 s.r.o.Dr.Max 147 s.r.o.Dr. Max 103 s.r.o.Dr.Max 215 s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk