VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KOPANICE MULTISPORT

Rudník · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

442 €tržby 2024 ▲ 342 %−167 €strata 2024

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

442 €tržby 2024 ▲ 342 %
−167 €strata 2024
  1. 23 : tržby 100 €, výsledok hospodárenia -46 €
  2. 24 : tržby 442 €, výsledok hospodárenia -167 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KOPANICE MULTISPORT (IČO 54267234) mala v roku 2024 tržby 442 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár KOPANICE MULTISPORT

Podľa Registra právnických osôb koná za KOPANICE MULTISPORT 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok KOPANICE MULTISPORT

Za rok 2024 má KOPANICE MULTISPORT v závierke tržby 442 €, o 342,0 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −167 €. Závierky máme za 2 roky (2023 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 442 €.

Tržby 2024442 €▲ +342,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2024−167 €strata
Vlastné imanie 2024−577 €
Záväzky 2024577 €
Zisková marža 2024−37,8 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 2 roky−213 €2023 až 2024

Výkaz ziskov a strát KOPANICE MULTISPORT

Všetky čísla zo závierok KOPANICE MULTISPORT (2 roky)
Čísla zo závierok KOPANICE MULTISPORT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024442 €−167 €—−577 €577 €—−37,8 %
2023100 €−46 €457 €15 €442 €—−46,0 %

Riziko: zaplatí KOPANICE MULTISPORT?

Peniaze od štátu: KOPANICE MULTISPORT

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy KOPANICE MULTISPORT

Dátum vzniku KOPANICE MULTISPORT je 31. 12. 2021, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-62836
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 100 € · majetok 457 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 2, posledné tržby 442 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KOPANICE MULTISPORT

  • rôzne

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

KOPANICE MULTISPORT v odvetví členské organizácie

KOPANICE MULTISPORT je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 8 863 € (10 948 závierok), KOPANICE MULTISPORT má 442 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Myjava je v tomto odvetví 277 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KOPANICE MULTISPORT 60. z 65.

V odvetví v okrese Myjava277aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 948Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia8 863 €rok 2024
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KOPANICE MULTISPORT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Myjava ›

Sídlo KOPANICE MULTISPORT: Rudník

KOPANICE MULTISPORT sídli na adrese Rudník 357, 906 23 Rudník, okres Myjava. V obci Rudník je 194 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 799. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Rudník194aktívnych
Subjektov v okrese Myjava3 799aktívnych
V tom istom odvetví277okres Myjava
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Rudník: obyvatelia a dáta ›Okres Myjava ›Adresár firiem v okrese Myjava ›

KOPANICE MULTISPORT: IČO, sídlo a základné údaje

KOPANICE MULTISPORT (IČO 54267234) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Rudník, okres Myjava. Dátum vzniku je 31. 12. 2021, na trhu je 4 roky a štatutárom je Viliam Dinžík. Za rok 2024 sú v závierke tržby 442 € a výsledok hospodárenia −167 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik31. 12. 2021
ObecRudník
OkresOkres Myjava
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) KOPANICE MULTISPORT má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 442 €, typická firma odvetvia 8 863 € (medián z 10 948 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Myjava ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Myjava ›

Sieť prepojení firmy KOPANICE MULTISPORT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KOPANICE MULTISPORT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KOPANICE MULTISPORT

  • Tendre32súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 382zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Rudníktypický nepokrytý dopyt 121 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Rudník

MCL s.r.o.DINTECH, s.r.o.BIOMILA SK, s. r. o.PROFBET, s. r. o.SMETANA AM spol. s r.o.Všetky firmy v obci Rudník ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Myjava

Drahuškovo, o.z.ZVEROKRUHModrá Hviezda n.o.Tanečný klub "BIBS"ZA SEBA, o.z.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk