SKAM-BAU s. r. o.
Košice - Sídlisko KVP · Zemné práce
8 400 €tržby 2025 ▼ 81 %−2 917 €strata 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 657 295 €, výsledok hospodárenia 110 725 €
- 23 : tržby 151 192 €, výsledok hospodárenia -14 666 €
- 24 : tržby 43 500 €, výsledok hospodárenia 21 867 €
- 25 : tržby 8 400 €, výsledok hospodárenia -2 917 €
SKAM-BAU s. r. o. (IČO 54262658) mala v roku 2025 tržby 8 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ SKAM-BAU
Podľa Registra právnických osôb koná za SKAM-BAU 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník SKAM-BAU
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Albert Maurský100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Albert Maurskýod 4. 12. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SKAM-BAU
Za rok 2025 má SKAM-BAU v závierke tržby 8 400 €, o 80,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 917 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 657 295 €.
Výkaz ziskov a strát SKAM-BAU
Najvyššie tržby: rok 2022, 657 295 €. Najnižšie: rok 2025, 8 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 8 400 € |
| 2024 | 43 500 € |
| 2023 | 151 192 € |
| 2022 | 657 295 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 115 009 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 917 € |
| 2024 | 21 867 € |
| 2023 | −14 666 € |
| 2022 | 110 725 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SKAM-BAU
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −34,7 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SKAM-BAU | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −34,7 % | +4,3 % |
| 2024 | +50,3 % | +3,0 % |
| 2023 | −9,7 % | +2,0 % |
| 2022 | +16,8 % | +1,7 % |
| 2021 | — | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 3 roky, najviac v roku 2024 (−71,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −80,7 % |
| 2024 | −71,2 % |
| 2023 | −77,0 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SKAM-BAU
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 148 347 €, vlastné imanie 120 009 € a záväzky 28 338 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 148 347 € | 120 009 € | 28 338 € |
| 2024 | 161 256 € | 122 926 € | 38 330 € |
| 2023 | 155 537 € | 101 059 € | 54 478 € |
| 2022 | 175 712 € | 115 725 € | 59 987 € |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SKAM-BAU (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 400 € | −2 917 € | 148 347 € | 120 009 € | 28 338 € | 6 438 € | −34,7 % |
| 2024 | 43 500 € | 21 867 € | 161 256 € | 122 926 € | 38 330 € | 31 394 € | +50,3 % |
| 2023 | 151 192 € | −14 666 € | 155 537 € | 101 059 € | 54 478 € | −10 341 € | −9,7 % |
| 2022 | 657 295 € | 110 725 € | 175 712 € | 115 725 € | 59 987 € | 141 631 € | +16,8 % |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí SKAM-BAU?
Peniaze od štátu: SKAM-BAU
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SKAM-BAU
Dátum vzniku SKAM-BAU je 4. 12. 2021, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53014/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121612064 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 8 400 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SKAM-BAU
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Administratívne služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
SKAM-BAU v odvetví špecializované stavebné práce
SKAM-BAU je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 733 € (14 528 závierok), SKAM-BAU má 8 400 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 1 019 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SKAM-BAU 205. z 242.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 737 €, polovica do 71 733 €, tri štvrtiny do 268 042 €; 10 % firiem má viac než 849 086 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 761 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 737 € |
| medián | 71 733 € |
| horný kvartil | 268 042 € |
| 10 % firiem má viac než | 849 086 € |
| SKAM-BAU | 8 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SKAM-BAU
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SKAM-BAU s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SKAM-BAU | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 8 400 € | 71 733 € |
| 2024 | 43 500 € | 79 000 € |
| 2023 | 151 192 € | 84 532 € |
| 2022 | 657 295 € | 86 176 € |
| 2021 | — | 76 761 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SKAM-BAU | 8 400 € |
|---|---|
| medián okresu Košice II | 47 812 € |
| medián kraja | 56 137 € |
| medián Slovenska | 71 733 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Rekonštrukcie interiérov s. r. o.Rohožník · tržby 19 380 € (2025)
- GLODER s.r.o.Rožňava · tržby 19 377 € (2025)
- OVERD s. r. o.Veľopolie · tržby 19 377 € (2025)
- PROELEKON, s. r. o.Žilina · tržby 19 359 € (2025)
- B&L BAU s. r. o.Veľké Kosihy · tržby 19 343 € (2014)
- SEDRIA, s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 19 339 € (2025)
- Flexishurnold s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 19 334 € (2023)
- KOLIČ s. r. o.Handlová · tržby 19 330 € (2025)
- PK Aigner s.r.o.Rabča · tržby 19 327 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SKAM-BAU, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SKAM-BAU: Košice - Sídlisko KVP
SKAM-BAU sídli na adrese Trieda KVP 1, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, okres Košice II. V obci Košice - Sídlisko KVP je 3 748 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 083. Na tej istej adrese je zapísaných 348 aktívnych subjektov.
Košice - Sídlisko KVP: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›
SKAM-BAU: IČO, sídlo a základné údaje
SKAM-BAU s. r. o. (IČO 54262658) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sídlisko KVP, okres Košice II. Dátum vzniku je 4. 12. 2021, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ing. Albert Maurský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 8 400 € a výsledok hospodárenia −2 917 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Zemné práce (SK NACE 4312) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 12. 2021 |
| Obec | Košice - Sídlisko KVP |
| Okres | Okres Košice II |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) SKAM-BAU s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 8 400 €, typická firma odvetvia 71 733 € (medián z 14 528 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›
Sieť prepojení firmy SKAM-BAU
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SKAM-BAU
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SKAM-BAU
- Tendre126súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 600 €
- Výhry konkurentov505firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 223 tis. €
- Diery na trhu17odvetví chýba v meste Košice - Sídlisko KVPtypický nepokrytý dopyt 979 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.996 zmlúv za 3 roky · 1 190 017 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny395 zmlúv za 3 roky · 7 399 472 € · naposledy 9. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever145 zmlúv za 3 roky · 3 177 529 € · naposledy 23. 9. 2026 Všetkých 1 069 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ALMAL s.r.o.CRAFT EL, s.r.o.BONITASZ s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko KVP
Mirage Distribution SK, s.r.o.Arista Capital s.r.o.abc-zoo s.r.o.HYP-MOD s.r.o. v likvidáciiPANDA - KOŠICE s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko KVP ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Košice II
COMPRO Trade Consulting, s.r.o.Melberne s. r. o.MULTIPLAST - SK s. r. o.PORAGROSTAV, s.r.o.JaMa - stav, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.