Štatistiky Kompletné dáta o firme

Vladimír Imríšek

Aktívny · Bytča · podniká od 2021 · 4 roky

Čo robí

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 22. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 19. 10. 2026

Tržby a zisk

Vladimír Imríšek: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká4 roky
zmluvy so štátom0

Vladimír Imríšek (IČO 54261431), sídlo Bytča, je v registri zapísaný od 1. 12. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 10. 2026).

Mzdy v odbore Priemyselná výroba v okrese Bytča

bez zamestnancov kód veľkosti „0 zamestnancov“, Register organizácií ŠÚ SR

Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2025

  • Priemyselná výroba v okrese Bytča1 966 €
  • Všetky odvetvia v okrese Bytča1 697 €
  • Priemyselná výroba na Slovensku1 904 €

Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.

Financie a závierky Vladimír Imríšek

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Vladimír Imríšek?

Peniaze od štátu: Vladimír Imríšek

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Vladimír Imríšek

Dátum vzniku Vladimír Imríšek je 1. 12. 2021, teda pred 4 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 580-73098

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Vladimír Imríšek

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026.

Vladimír Imríšek v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

Vladimír Imríšek je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. V okrese Bytča je v tomto odvetví 225 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bytča225aktívnych subjektov

Priemyselná výroba v okrese Bytča ›

Miesto podnikania: Bytča

Vladimír Imríšek má miesto podnikania v obci Bytča, okres Bytča. V obci Bytča je 1 930 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 523.

Subjektov v obci Bytča1 930aktívnych
Subjektov v okrese Bytča4 523aktívnych
V tom istom odvetví225okres Bytča

Bytča: obyvatelia a dáta ›Okres Bytča ›Adresár firiem v okrese Bytča ›

Vladimír Imríšek: IČO, sídlo a základné údaje

Vladimír Imríšek (IČO 54261431) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bytča, okres Bytča. Začiatok podnikania je 1. 12. 2021, podniká 4 roky.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo014 01 BytčaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieVýroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599)
Vznik1. 12. 2021
ObecBytča
OkresOkres Bytča
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Bytča

TSR Slovakia, s.r.o.KINEX BEARINGS, a.s.AR SHELVING, s.r.o.ITW Slovakia s.r.o.PHA Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Bytča ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Bytča

LJ METAL COMPANY, s.r.o.Drotár Veľké Rovné, s. r. o.SEAN, s. r. o.TONRO, s.r.o.J&J WELDING, s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk