VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KB Impex s.r.o.

Prešov · Zemné práce

104 650 €tržby 2023 ▼ 27 %+564 €zisk 2023

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

104 650 €tržby 2023 ▼ 27 %
+564 €zisk 2023
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 22 : tržby 143 043 €, výsledok hospodárenia 663 €
  3. 23 : tržby 104 650 €, výsledok hospodárenia 564 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KB Impex s.r.o. (IČO 54254604), sídlo Prešov, je v registri zapísaná od 9. 12. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci KB Impex

osobné náklady v roku 2023 boli 39 075 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ KB Impex

Podľa Registra právnických osôb koná za KB Impex 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci KB Impex

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch KB Impex
Podiely spoločníkov na vkladoch KB Impex Bohdan Bliuda 50,0 %, Leonid Klipan 50,0 %. Spolu 5 000 €. Bohdan Bliuda: 2 500 €, 50,0 %Leonid Klipan: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Bohdan Bliuda50,0 %
  • Leonid Klipan50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Bohdan Bliudaod 9. 12. 2021 2 500 €50,0 %
Leonid Klipanod 9. 12. 2021 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok KB Impex

Za rok 2023 má KB Impex v závierke tržby 104 650 €, o 26,8 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +564 €. Závierky máme za 3 roky (2021 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2022: 143 043 €.

Tržby 2023105 tis. €▼ −26,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2023564 €zisk
Majetok (aktíva) 202322 tis. €
Vlastné imanie 20236 227 €
Záväzky 202316 tis. €72,0 % majetku
Pridaná hodnota 202341 tis. €
Zisková marža 2023+0,5 %medián odvetvia +2,0 %
Súčet výsledkov za 3 roky1 227 €2021 až 2023

Výkaz ziskov a strát KB Impex

Súvaha KB Impex

Všetky čísla zo závierok KB Impex (3 roky)
Čísla zo závierok KB Impex po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023104 650 €564 €22 213 €6 227 €15 986 €40 848 €+0,5 %
2022143 043 €663 €27 648 €5 663 €21 985 €52 296 €+0,5 %
2021——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí KB Impex?

Peniaze od štátu: KB Impex

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy KB Impex

Dátum vzniku KB Impex je 9. 12. 2021, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43260/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121614935 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KB Impex

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

KB Impex v odvetví špecializované stavebné práce

KB Impex je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 84 532 € (12 809 závierok), KB Impex má 104 650 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 5 435 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KB Impex 223. z 516.

V odvetví v okrese Prešov5 435aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 809Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia85 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+2,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KB Impex, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Prešov ›

Sídlo KB Impex: Prešov

KB Impex sídli na adrese Hlavná 50, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 795 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 001. Na tej istej adrese je zapísaných 106 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Prešov17 795aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 001aktívnych
V tom istom odvetví5 435okres Prešov
Na tej istej adrese106aktívnych subjektov

Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

KB Impex: IČO, sídlo a základné údaje

KB Impex s.r.o. (IČO 54254604) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 9. 12. 2021, na trhu je 4 roky a štatutárom je Leonid Klipan. Za rok 2023 sú v závierke tržby 104 650 € a výsledok hospodárenia +564 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieZemné práce (SK NACE 4312)
Základné imanie5 000 €
Vznik9. 12. 2021
ObecPrešov
OkresOkres Prešov
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) KB Impex s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 104 650 €, typická firma odvetvia 84 532 € (medián z 12 809 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy KB Impex

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KB Impex

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KB Impex

  • Tendre128súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 600 €
  • Výhry konkurentov507firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 222 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Prešov

Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Prešov

GART sk s.r.o.GA-STAV.SLOVAKIA s. r. o.ŠALGOVÍK SKLADY, s.r.o.STADOP s. r. o.ZAVO s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk