VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

OZ PANDORA

Kyselica · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

3 217 €tržby 2025 ▲ 33 %+227 €zisk 2025

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 217 €tržby 2025 ▲ 33 %
+227 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 23 : tržby 40 €, výsledok hospodárenia 20 €
  3. 24 : tržby 2 427 €, výsledok hospodárenia 227 €
  4. 25 : tržby 3 217 €, výsledok hospodárenia 227 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

OZ PANDORA (IČO 54244633) mala v roku 2025 tržby 3 217 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár OZ PANDORA

Podľa Registra právnických osôb koná za OZ PANDORA 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok OZ PANDORA

Za rok 2025 má OZ PANDORA v závierke tržby 3 217 €, o 32,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +227 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 3 217 €.

Tržby 20253 217 €▲ +32,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025227 €zisk
Majetok (aktíva) 2025473 €
Vlastné imanie 2025473 €
Zisková marža 2025+7,1 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 4 roky474 €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát OZ PANDORA

Súvaha OZ PANDORA

Všetky čísla zo závierok OZ PANDORA (4 roky)
Čísla zo závierok OZ PANDORA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20253 217 €227 €473 €473 €——+7,1 %
20242 427 €227 €246 €246 €0 €—+9,4 %
202340 €20 €20 €20 €0 €—+50,0 %
20220 €0 €0 €0 €———

Riziko: zaplatí OZ PANDORA?

Peniaze od štátu: OZ PANDORA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy OZ PANDORA

Dátum vzniku OZ PANDORA je 10. 3. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné mená: OZ JK Kyselica - na farmičke, OZ JK KYSELICA - na farmičke. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Zmena obchodného menaPredtým OZ JK Kyselica - na farmičke, odvtedy OZ JK KYSELICA - na farmičke.
  2. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-62755
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 0 € · majetok 0 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 3 217 €.
  5. Zmena obchodného menaPredtým OZ JK KYSELICA - na farmičke, odvtedy OZ PANDORA.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti OZ PANDORA

  • hospodárske zvieratá
  • kynologické
  • mládež
  • jazdectvo
  • vzdelávacie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

OZ PANDORA v odvetví členské organizácie

OZ PANDORA je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), OZ PANDORA má 3 217 €, čo je 32 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 1 371 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je OZ PANDORA 172. z 234.

V odvetví v okrese Dunajská Streda1 371aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 948 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb OZ PANDORA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Dunajská Streda ›

Sídlo OZ PANDORA: Kyselica

OZ PANDORA sídli na adrese Kyselica 146, 930 30 Kyselica, okres Dunajská Streda. V obci Kyselica je 66 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.

Subjektov v obci Kyselica66aktívnych
Subjektov v okrese Dunajská Streda24 238aktívnych
V tom istom odvetví1 371okres Dunajská Streda

Kyselica: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›

OZ PANDORA: IČO, sídlo a základné údaje

OZ PANDORA (IČO 54244633) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Kyselica, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 10. 3. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Lenka Raková Weissová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 217 € a výsledok hospodárenia +227 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik10. 3. 2022
Skoršie názvyOZ JK Kyselica - na farmičke
OZ JK KYSELICA - na farmičke
ObecKyselica
OkresOkres Dunajská Streda
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) OZ PANDORA má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 217 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›

Sieť prepojení firmy OZ PANDORA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu OZ PANDORA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu OZ PANDORA

  • Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 543 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 388zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Kyselica

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Kyselica

JULIANUS, s.r.o.ČERPACIA STANICA VOJKA, s.r.o.JP-KOMPLET IN s.r.o.TOP spol. n.o.SW Team spol. s r.o.Všetky firmy v obci Kyselica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Dunajská Streda

Združenie obcí kanalizácia Vydrany - Veľké…Združenie obcí Horného Žitného ostrova v…ZDRUŽENIE OBCÍ HORNÉHO ŽITNÉHO OSTROVA pre…Certifikačný orgán pre chladenie…Občianske združenie Montekid

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk