VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MP-Construction s. r. o.

Vagrinec · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

234 230 €tržby 2025 ▲ 20 %+19 144 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

234 230 €tržby 2025 ▲ 20 %
+19 144 €zisk 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 22 : tržby 111 891 €, výsledok hospodárenia 1 990 €
  3. 23 : tržby 114 527 €, výsledok hospodárenia 3 713 €
  4. 24 : tržby 195 676 €, výsledok hospodárenia 30 426 €
  5. 25 : tržby 234 230 €, výsledok hospodárenia 19 144 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MP-Construction s. r. o. (IČO 54227593) mala v roku 2025 tržby 234 230 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MP-Construction

MP-Construction má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 8 631 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Konateľ MP-Construction

Podľa Registra právnických osôb koná za MP-Construction 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník MP-Construction

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MP-Construction
Podiely spoločníkov na vkladoch MP-Construction Martin Pinďar 100,0 %. Spolu 5 000 €. Martin Pinďar: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Martin Pinďar100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Martin Pinďarod 20. 11. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MP-Construction

Za rok 2025 má MP-Construction v závierke tržby 234 230 €, o 19,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +19 144 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 234 230 €.

Tržby 2025234 tis. €▲ +19,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202519 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202570 tis. €
Vlastné imanie 202560 tis. €
Záväzky 20259 855 €14,1 % majetku
Pridaná hodnota 202549 tis. €
Zisková marža 2025+8,2 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 5 rokov55 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát MP-Construction

Súvaha MP-Construction

Všetky čísla zo závierok MP-Construction (5 rokov)
Čísla zo závierok MP-Construction po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025234 230 €19 144 €70 128 €60 273 €9 855 €49 243 €+8,2 %
2024195 676 €30 426 €64 434 €41 128 €23 306 €59 820 €+15,5 %
2023114 527 €3 713 €42 202 €10 703 €31 499 €24 701 €+3,2 %
2022111 891 €1 990 €44 523 €6 990 €37 533 €24 360 €+1,8 %
2021—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí MP-Construction?

Peniaze od štátu: MP-Construction

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MP-Construction

Dátum vzniku MP-Construction je 20. 11. 2021, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43163/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121603902 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 234 230 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MP-Construction

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

MP-Construction v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

MP-Construction je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), MP-Construction má 234 230 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Svidník je v tomto odvetví 438 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MP-Construction 14. z 57.

V odvetví v okrese Svidník438aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 799Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MP-Construction, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Svidník ›

Sídlo MP-Construction: Vagrinec

MP-Construction sídli na adrese 13, 090 03 Vagrinec, okres Svidník. V obci Vagrinec je 24 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 371. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Vagrinec24aktívnych
Subjektov v okrese Svidník5 371aktívnych
V tom istom odvetví438okres Svidník
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Vagrinec: obyvatelia a dáta ›Okres Svidník ›Adresár firiem v okrese Svidník ›

MP-Construction: IČO, sídlo a základné údaje

MP-Construction s. r. o. (IČO 54227593) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vagrinec, okres Svidník. Dátum vzniku je 20. 11. 2021, na trhu je 4 roky a štatutárom je Martin Pinďar. Za rok 2025 sú v závierke tržby 234 230 € a výsledok hospodárenia +19 144 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 11. 2021
ObecVagrinec
OkresOkres Svidník
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) MP-Construction s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 234 230 €, typická firma odvetvia 101 405 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Svidník ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Svidník ›

Sieť prepojení firmy MP-Construction

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MP-Construction

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MP-Construction

  • Tendre44súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy30zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 37 tis. €
  • Výhry konkurentov236firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Vagrinec

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Vagrinec

INVEST PRO - SK, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Vagrinec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Svidník

Nika express s.r.o.ESKRONTEK s.r.o.INŠTALDOM SK s. r. o.IJB mont, s.r.oJWS s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk