Lis Construction s.r.o.
Bratislava - Rača · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
57 264 €tržby 2022+2 488 €zisk 2022aktívna 4 roky10 zamestnancov (2022)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 57 264 €, výsledok hospodárenia 2 488 €
Lis Construction s.r.o. (IČO 54227011), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 1. 12. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Lis Construction
V roku 2022 mala Lis Construction priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 42 058 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2022 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2022 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Lis Construction
Podľa Registra právnických osôb koná za Lis Construction 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník Lis Construction
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Arbnor Položani100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Arbnor Položaniod 1. 12. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Lis Construction
Za rok 2022 má Lis Construction v závierke tržby 57 264 €, a výsledok hospodárenia +2 488 €.
Výkaz ziskov a strát Lis Construction
Zisk v 1 roku, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 2 488 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | 2 488 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Lis Construction
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 30 356 €, vlastné imanie 7 488 € a záväzky 22 868 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 30 356 € | 7 488 € | 22 868 € |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Lis Construction (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 57 264 € | 2 488 € | 30 356 € | 7 488 € | 22 868 € | 45 278 € | +4,3 % |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Lis Construction?
Peniaze od štátu: Lis Construction
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Lis Construction
Dátum vzniku Lis Construction je 1. 12. 2021, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/156996/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121684499 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 2, posledné tržby 57 264 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Lis Construction
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Čistiace a upratovacie služby
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Prenájom hnuteľných vecí
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Lis Construction v odvetví špecializované stavebné práce
Lis Construction je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 86 129 € (11 958 závierok), Lis Construction má 57 264 €, čo je 66 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 302 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Lis Construction 378. z 680.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 593 €, polovica do 86 129 €, tri štvrtiny do 309 675 €; 10 % firiem má viac než 915 052 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 464 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 593 € |
| medián | 86 129 € |
| horný kvartil | 309 675 € |
| 10 % firiem má viac než | 915 052 € |
| Lis Construction | 57 264 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Lis Construction
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Lis Construction s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Lis Construction | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | 57 264 € | 86 129 € |
| 2021 | — | 76 761 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Lis Construction | 57 264 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 79 623 € |
| medián kraja | 80 351 € |
| medián Slovenska | 86 129 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AGZO s. r. o.Zavar · tržby 137 131 € (2025)
- AB-stav22 s. r. o.Trenčín · tržby 137 057 € (2025)
- BeFi s. r. o.Šarišské Michaľany · tržby 137 048 € (2025)
- Rudent, s. r. o.Skalité · tržby 137 039 € (2025)
- Luthor s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 137 029 € (2025)
- DaňkoEnergy s. r. o.Trstená · tržby 137 021 € (2024)
- oneTwo s.r.o.Nitra · tržby 137 012 € (2025)
- ROTMAS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 136 876 € (2025)
- REAL-VOKUP s.r.o.Šaľa · tržby 136 875 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Lis Construction, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Lis Construction: Bratislava - Rača
Lis Construction sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 20 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 3 552 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Lis Construction: IČO, sídlo a základné údaje
Lis Construction s.r.o. (IČO 54227011) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 1. 12. 2021, na trhu je 4 roky a štatutárom je Arbnor Položani. Za rok 2022 sú v závierke tržby 57 264 € a výsledok hospodárenia +2 488 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 12. 2021 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Lis Construction s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 57 264 €, typická firma odvetvia 86 129 € (medián z 11 958 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Lis Construction
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Lis Construction
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Lis Construction
- Tendre102súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy74zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 57 tis. €
- Výhry konkurentov404firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 607 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.804 zmlúv za 3 roky · 1 007 247 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava709 zmlúv za 3 roky · 11 099 246 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 222 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Bratislava III
NOVADACH s.r.o.PS STAVBY, s.r.o.ARMAPLAST spol. s r.o.ELTOB s.r.o.LTO TRADE s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.