Royal Pack s.r.o.
Nové Zámky · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
2 447 €tržby 2024 ▼ 33 %−1 157 €strata 2024aktívna 4 roky2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia -848 €
- 23 : tržby 3 634 €, výsledok hospodárenia -942 €
- 24 : tržby 2 447 €, výsledok hospodárenia -1 157 €
Royal Pack s.r.o. (IČO 54213312) mala v roku 2024 tržby 2 447 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Royal Pack
Royal Pack má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Konateľ Royal Pack
Podľa Registra právnických osôb koná za Royal Pack 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Royal Pack
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Andrea Lacková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Andrea Lackováod 20. 11. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Royal Pack
Za rok 2024 má Royal Pack v závierke tržby 2 447 €, o 32,7 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −1 157 €. Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2023: 3 634 €.
Výkaz ziskov a strát Royal Pack
Najvyššie tržby: rok 2023, 3 634 €. Najnižšie: rok 2022, 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 2 447 € |
| 2023 | 3 634 € |
| 2022 | 500 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −2 947 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −1 157 € |
| 2023 | −942 € |
| 2022 | −848 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Royal Pack
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −47,3 %, medián odvetvia +4,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Royal Pack | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | −47,3 % | +4,9 % |
| 2023 | −25,9 % | +3,1 % |
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Royal Pack
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 6 338 €, vlastné imanie 2 053 € a záväzky 4 285 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 6 338 € | 2 053 € | 4 285 € |
| 2023 | 8 925 € | 3 210 € | 5 715 € |
| 2022 | 8 338 € | 4 152 € | 4 186 € |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Royal Pack (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 447 € | −1 157 € | 6 338 € | 2 053 € | 4 285 € | −567 € | −47,3 % |
| 2023 | 3 634 € | −942 € | 8 925 € | 3 210 € | 5 715 € | −846 € | −25,9 % |
| 2022 | 500 € | −848 € | 8 338 € | 4 152 € | 4 186 € | −228 € | −169,6 % |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Royal Pack?
Peniaze od štátu: Royal Pack
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Royal Pack
Dátum vzniku Royal Pack je 11. 11. 2021, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: TechPack s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55884/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121622349
- Nový štatutár: Andrea LackováKonateľ
- Nový spoločník: Andrea LackováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým TechPack s.r.o., odvtedy Royal Pack s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4, posledné tržby 2 447 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Royal Pack
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod)
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Royal Pack v odvetví administratívne a kancelárske služby
Royal Pack je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 39 508 € (20 422 závierok), Royal Pack má 2 447 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 814 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Royal Pack 653. z 735.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 202 €, polovica do 39 508 €, tri štvrtiny do 120 169 €; 10 % firiem má viac než 419 039 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 559 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 202 € |
| medián | 39 508 € |
| horný kvartil | 120 169 € |
| 10 % firiem má viac než | 419 039 € |
| Royal Pack | 2 447 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Royal Pack
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Royal Pack s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Royal Pack | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 2 447 € | 39 508 € |
| 2023 | 3 634 € | 40 733 € |
| 2022 | 500 € | 39 919 € |
| 2021 | — | 35 898 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Royal Pack | 2 447 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 39 936 € |
| medián kraja | 37 679 € |
| medián Slovenska | 39 508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Checksum, s. r. o.Sereď · tržby 5 511 € (2025)
- Beni-Trans s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 510 € (2022)
- ToMku, s. r. o.Martin · tržby 5 507 € (2025)
- Rádio POHODA s.r.o.Lietavská Lúčka · tržby 5 503 € (2025)
- KUBEK Services s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 5 500 € (2025)
- TEG, s. r. o.Dunajská Streda · tržby 5 500 € (2025)
- Eternio s. r. o.Zvolen · tržby 5 500 € (2025)
- EPOL s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 5 500 € (2015)
- Sýkora a Sýkorová - advisory, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 5 500 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Royal Pack, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Royal Pack: Nové Zámky
Royal Pack sídli na adrese Šurianska 10, 940 55 Nové Zámky, okres Nové Zámky. V obci Nové Zámky je 6 453 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Nové Zámky: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
Royal Pack: IČO, sídlo a základné údaje
Royal Pack s.r.o. (IČO 54213312) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 11. 11. 2021, na trhu je 4 roky a štatutárom je Andrea Lacková. Za rok 2024 sú v závierke tržby 2 447 € a výsledok hospodárenia −1 157 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 11. 2021 |
| Skoršie názvy | TechPack s.r.o. |
| Obec | Nové Zámky |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Royal Pack s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 2 447 €, typická firma odvetvia 39 508 € (medián z 20 422 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Sieť prepojení firmy Royal Pack
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Royal Pack
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Royal Pack
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Nové Zámkytypický nepokrytý dopyt 10,6 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 271 zmlúv za 3 roky · 5 825 287 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 190 zmlúv za 3 roky · 4 708 983 € · naposledy 16. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava761 zmlúv za 3 roky · 35 884 634 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 917 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nové Zámky
COOP Jednota Nové Zámky, spotrebné družstvoOSRAM, a.s.tk accelis Materials Slovakia s. r. o.CIKAUTXO SK s.r.o.FIRSTIN, s.r.o.Všetky firmy v obci Nové Zámky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Nové Zámky
EGGspert, s.r.o.GOOD WOOD s. r. o.G & B GLOBAL s.r.o.RAUL METAL s.r.o.Ski Univerzum s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.