Enprotech Project s. r. o.
Košice - Juh · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
825 136 €tržby 2025 ▲ 398 %−94 926 €strata 2025aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -381 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 108 €
- 23 : tržby 16 305 €, výsledok hospodárenia -152 191 €
- 24 : tržby 165 549 €, výsledok hospodárenia -165 741 €
- 25 : tržby 825 136 €, výsledok hospodárenia -94 926 €
Enprotech Project s. r. o. (IČO 54190134) mala v roku 2025 tržby 825 136 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Enprotech Project
Enprotech Project má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 309 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 309 € | — |
| 2024 | — | 1 926 € | — |
| 2023 | — | 1 495 € | — |
| 2022 | — | 120 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Enprotech Project
Podľa Registra právnických osôb konajú za Enprotech Project 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci Enprotech Project
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Enprotech Project
Za rok 2025 má Enprotech Project v závierke tržby 825 136 €, o 398,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −94 926 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 825 136 €.
Výkaz ziskov a strát Enprotech Project
Najvyššie tržby: rok 2025, 825 136 €. Najnižšie: rok 2023, 16 305 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 825 136 € |
| 2024 | 165 549 € |
| 2023 | 16 305 € |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −417 347 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −94 926 € |
| 2024 | −165 741 € |
| 2023 | −152 191 € |
| 2022 | −4 108 € |
| 2021 | −381 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Enprotech Project
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 576 820 €, vlastné imanie −79 011 € a záväzky 3 655 831 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 576 820 € | −79 011 € | 3 655 831 € |
| 2024 | 2 993 937 € | 15 914 € | 2 978 023 € |
| 2023 | 3 266 832 € | 181 655 € | 3 085 177 € |
| 2022 | 3 428 475 € | 333 845 € | 3 094 630 € |
| 2021 | 4 619 € | 4 619 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Enprotech Project (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 825 136 € | −94 926 € | 3 576 820 € | −79 011 € | 3 655 831 € | 528 713 € | −11,5 % |
| 2024 | 165 549 € | −165 741 € | 2 993 937 € | 15 914 € | 2 978 023 € | 149 309 € | −100,1 % |
| 2023 | 16 305 € | −152 191 € | 3 266 832 € | 181 655 € | 3 085 177 € | 15 457 € | −933,4 % |
| 2022 | — | −4 108 € | 3 428 475 € | 333 845 € | 3 094 630 € | −919 € | — |
| 2021 | — | −381 € | 4 619 € | 4 619 € | — | −231 € | — |
Riziko: zaplatí Enprotech Project?
Peniaze od štátu: Enprotech Project
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Enprotech Project
Dátum vzniku Enprotech Project je 10. 11. 2021, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: RNE Project s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52828/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 4 619 €
- Nový štatutár: Karina JavořikKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým RNE Project s.r.o., odvtedy Enprotech Project s. r. o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121602670
- Nový štatutár: Miroslav NovotnýKonateľ
- Nový spoločník: M5G s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 825 136 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Enprotech Project
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Enprotech Project v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Enprotech Project je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 462 € (16 660 závierok), Enprotech Project má 825 136 €, čo je 18-násobok mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 706 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Enprotech Project 31. z 439.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 462 €, tri štvrtiny do 129 595 €; 10 % firiem má viac než 506 611 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 462 € |
| horný kvartil | 129 595 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 611 € |
| Enprotech Project | 825 136 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Enprotech Project
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Enprotech Project s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Enprotech Project | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 825 136 € | 45 462 € |
| 2024 | 165 549 € | 41 454 € |
| 2023 | 16 305 € | 39 297 € |
| 2022 | — | 39 140 € |
| 2021 | — | 36 517 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Enprotech Project | 825 136 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 49 800 € |
| medián kraja | 46 267 € |
| medián Slovenska | 45 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- M.A.K. Logistics, s.r.o.Smolenice · tržby 1 949 086 € (2022)
- SK BM s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 944 462 € (2025)
- AGRO SLOVAKIA s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 936 789 € (2025)
- Electrologs s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 936 282 € (2023)
- Euro MAX Skalica, s.r.o.Trnava · tržby 1 933 285 € (2025)
- ARKER, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 1 933 170 € (2025)
- SIRS - Investment, s.r.o.Žilina · tržby 1 926 748 € (2025)
- ERRICHTUNGSGESELLSCHAFT STRABAG SLOVENSKO s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 925 605 € (2025)
- 5 Star Offices s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 923 703 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Enprotech Project, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Enprotech Project: Košice - Juh
Enprotech Project sídli na adrese Kukučínova 86/9, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 700 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 426. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
Enprotech Project: IČO, sídlo a základné údaje
Enprotech Project s. r. o. (IČO 54190134) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 10. 11. 2021, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Karina Javořik a Miroslav Novotný. Za rok 2025 sú v závierke tržby 825 136 € a výsledok hospodárenia −94 926 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 11. 2021 |
| Skoršie názvy | RNE Project s.r.o. |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Enprotech Project s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 825 136 €, typická firma odvetvia 45 462 €, čo je 18-násobok mediánu (medián z 16 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy Enprotech Project
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Enprotech Project
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Enprotech Project
- Tendre112súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy449zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 234 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Enprotech a.s.KAVIC s. r. o.M5G s. r. o.Enprotech Engineering s.r.o.Enprotech Store s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Košice IV
BUILDINGS CITY, s.r.o.Q - MEDICAL s.r.o.ARCOLA, s. r. o.BCT 2 s.r.o.MMM Investment s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.