V.H.N.Invest s. r. o.
Zákamenné · Výstavba obytných a neobytných budov
0 €tržby 2025−11 967 €strata 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -720 €
- 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -998 €
- 23 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia 136 €
- 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -2 060 €
- 25 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -11 967 €
V.H.N.Invest s. r. o. (IČO 54184657), sídlo Zákamenné, je v registri zapísaná od 1. 11. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci V.H.N.Invest
V roku 2025 mala V.H.N.Invest priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 0 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 € | 0 € |
| 2024 | — | 0 € | 0 € |
| 2023 | — | 0 € | 0 € |
| 2022 | — | 0 € | 0 € |
| 2021 | — | 0 € | 0 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Konatelia V.H.N.Invest
Podľa Registra právnických osôb konajú za V.H.N.Invest 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločníci V.H.N.Invest
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Ctibor Slovík33,4 %
- Andrej Náčin33,3 %
- Vladimír Hlinka33,3 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ctibor Slovíkod 16. 12. 2025 | 1 668 € | 33,4 % |
| Andrej Náčinod 16. 12. 2025 | 1 666 € | 33,3 % |
| Vladimír Hlinkaod 16. 12. 2025 | 1 666 € | 33,3 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok V.H.N.Invest
Za rok 2025 má V.H.N.Invest v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia −11 967 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 1 200 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát V.H.N.Invest
Najvyššie tržby: rok 2023, 1 200 €. Najnižšie: rok 2021, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 1 200 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −15 609 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −11 967 € |
| 2024 | −2 060 € |
| 2023 | 136 € |
| 2022 | −998 € |
| 2021 | −720 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha V.H.N.Invest
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 142 763 €, vlastné imanie 239 890 € a záväzky 2 902 873 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 142 763 € | 239 890 € | 2 902 873 € |
| 2024 | 513 000 € | 1 358 € | 511 642 € |
| 2023 | 200 426 € | 3 418 € | 197 008 € |
| 2022 | 3 282 € | 3 282 € | 0 € |
| 2021 | 4 280 € | 4 280 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok V.H.N.Invest (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | −11 967 € | 3 142 763 € | 239 890 € | 2 902 873 € | −9 593 € | — |
| 2024 | 0 € | −2 060 € | 513 000 € | 1 358 € | 511 642 € | −1 269 € | — |
| 2023 | 1 200 € | 136 € | 200 426 € | 3 418 € | 197 008 € | 250 € | +11,3 % |
| 2022 | 0 € | −998 € | 3 282 € | 3 282 € | 0 € | −960 € | — |
| 2021 | 0 € | −720 € | 4 280 € | 4 280 € | 0 € | −715 € | — |
Riziko: zaplatí V.H.N.Invest?
Peniaze od štátu: V.H.N.Invest
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy V.H.N.Invest
Dátum vzniku V.H.N.Invest je 1. 11. 2021, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/78354/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121588755
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 0 € · majetok 4 280 €
- Nový spoločník: Ctibor SlovíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 0 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti V.H.N.Invest
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby požičovní
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby.
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
V.H.N.Invest v odvetví výstavba budov
V.H.N.Invest je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 511 aktívnych subjektov.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| medián okresu Námestovo | 117 956 € |
|---|---|
| medián kraja | 77 734 € |
| medián Slovenska | 61 759 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Sídlo V.H.N.Invest: Zákamenné
V.H.N.Invest sídli na adrese Ulica Nižný koniec 26/25, 029 56 Zákamenné, okres Námestovo. V obci Zákamenné je 1 114 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 384. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Zákamenné: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›
V.H.N.Invest: IČO, sídlo a základné údaje
V.H.N.Invest s. r. o. (IČO 54184657) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zákamenné, okres Námestovo. Dátum vzniku je 1. 11. 2021, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Andrej Náčin a Vladimír Hlinka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia −11 967 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 11. 2021 |
| Obec | Zákamenné |
| Okres | Okres Námestovo |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy V.H.N.Invest
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu V.H.N.Invest
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu V.H.N.Invest
- Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy176zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Zákamennétypický nepokrytý dopyt 154 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava851 zmlúv za 3 roky · 17 750 997 € · naposledy 14. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.571 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 15. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 920 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
PROKEŠ & Co.SK, s.r.o.Oravabau s.r.o.VH rent s. r. o.NH Trading s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Zákamenné
Anton Klimčík, s.r.o.MIPAV s.r.o.GORBAU, s.r.o.Glekalena, s.r.o.CIC SERVICE, s.r.o.Všetky firmy v obci Zákamenné ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Námestovo
STAVEBNÝ PODNIK s.r.o.STAVPOČ s.r.o.OravPit, s. r. o.I.N.V.E.S.T. a.s.MIRANO, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.