ErkoProfi, s.r.o.
Dunajská Streda · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
38 400 €tržby 2025 ▼ 11 %+3 917 €zisk 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 14 000 €, výsledok hospodárenia -579 €
- 22 : tržby 21 600 €, výsledok hospodárenia -167 €
- 23 : tržby 45 310 €, výsledok hospodárenia 671 €
- 24 : tržby 42 970 €, výsledok hospodárenia 1 469 €
- 25 : tržby 38 400 €, výsledok hospodárenia 3 917 €
ErkoProfi, s.r.o. (IČO 54160944) mala v roku 2025 tržby 38 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 13. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ ErkoProfi
Podľa Registra právnických osôb koná za ErkoProfi 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník ErkoProfi
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Erika Kočišová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Erika Kočišováod 23. 10. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ErkoProfi
Za rok 2025 má ErkoProfi v závierke tržby 38 400 €, o 10,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 917 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 45 310 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 435 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ErkoProfi
Najvyššie tržby: rok 2023, 45 310 €. Najnižšie: rok 2021, 14 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 38 400 € |
| 2024 | 42 970 € |
| 2023 | 45 310 € |
| 2022 | 21 600 € |
| 2021 | 14 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 5 311 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 917 € |
| 2024 | 1 469 € |
| 2023 | 671 € |
| 2022 | −167 € |
| 2021 | −579 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ErkoProfi
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,2 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ErkoProfi | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +10,2 % | +12,3 % |
| 2024 | +3,4 % | +8,2 % |
| 2023 | +1,5 % | +6,9 % |
| 2022 | −0,8 % | +6,5 % |
| 2021 | −4,1 % | +6,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2023 (+109,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −10,6 % |
| 2024 | −5,2 % |
| 2023 | +109,8 % |
| 2022 | +54,3 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ErkoProfi
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 907 €, vlastné imanie 10 311 € a záväzky 596 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 907 € | 10 311 € | 596 € |
| 2024 | 14 524 € | 6 394 € | 8 130 € |
| 2023 | 13 776 € | 4 925 € | 8 851 € |
| 2022 | 4 504 € | 4 254 € | 250 € |
| 2021 | 5 171 € | 4 421 € | 750 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ErkoProfi (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 400 € | 3 917 € | 10 907 € | 10 311 € | 596 € | 8 269 € | +10,2 % |
| 2024 | 42 970 € | 1 469 € | 14 524 € | 6 394 € | 8 130 € | 5 690 € | +3,4 % |
| 2023 | 45 310 € | 671 € | 13 776 € | 4 925 € | 8 851 € | 2 637 € | +1,5 % |
| 2022 | 21 600 € | −167 € | 4 504 € | 4 254 € | 250 € | −151 € | −0,8 % |
| 2021 | 14 000 € | −579 € | 5 171 € | 4 421 € | 750 € | −579 € | −4,1 % |
Riziko: zaplatí ErkoProfi?
Peniaze od štátu: ErkoProfi
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ErkoProfi
Dátum vzniku ErkoProfi je 23. 10. 2021, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50233/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 14 000 € · majetok 5 171 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 38 400 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ErkoProfi
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností ( realitná činnosť )
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
ErkoProfi v odvetví právne a účtovnícke činnosti
ErkoProfi je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), ErkoProfi má 38 400 €, čo je 85 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 657 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ErkoProfi 134. z 226.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 080 €, polovica do 45 399 €, tri štvrtiny do 93 721 €; 10 % firiem má viac než 262 004 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 301 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 080 € |
| medián | 45 399 € |
| horný kvartil | 93 721 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 004 € |
| ErkoProfi | 38 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ErkoProfi
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ErkoProfi s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ErkoProfi | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 38 400 € | 45 399 € |
| 2024 | 42 970 € | 42 733 € |
| 2023 | 45 310 € | 41 433 € |
| 2022 | 21 600 € | 38 765 € |
| 2021 | 14 000 € | 36 071 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ErkoProfi | 38 400 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 47 598 € |
| medián kraja | 45 035 € |
| medián Slovenska | 45 399 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SOLASIDO, s.r.o.Banská Štiavnica · tržby 90 208 € (2025)
- RMS Šaľa s. r. o.Šaľa · tržby 90 154 € (2025)
- PEKAMI s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 90 137 € (2025)
- Ján Deset Legal, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 119 € (2025)
- AB 3, s.r.o.Veľké Úľany · tržby 90 077 € (2025)
- DAVID BERES, ADVOKAT s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 90 040 € (2025)
- E-count, s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 90 008 € (2025)
- PRO iURE - advokátska kancelária, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 89 932 € (2025)
- Café Medicine s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 89 914 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ErkoProfi, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Dunajská Streda ›
Sídlo ErkoProfi: Dunajská Streda
ErkoProfi sídli na adrese Hlavná 5931/80, 932 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 587 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 020. Na tej istej adrese je zapísaných 18 aktívnych subjektov.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
ErkoProfi: IČO, sídlo a základné údaje
ErkoProfi, s.r.o. (IČO 54160944) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 23. 10. 2021, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ing. Erika Kočišová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 38 400 € a výsledok hospodárenia +3 917 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 10. 2021 |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 435 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) ErkoProfi, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 38 400 €, typická firma odvetvia 45 399 € (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy ErkoProfi
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ErkoProfi
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ErkoProfi
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy261zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 270 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.287 zmlúv za 3 roky · 736 509 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 606 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda
METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Dunajská Streda
BBAU s.r.o.REYLON s.r.o.EXO, s. r. o.EUROPE INVEST UNION spol. s r.o.TRANS Forgo, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.