VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Bener s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Administratívne a pomocné činnosti

493 016 €tržby 2024 ▲ 6 %+7 628 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

493 016 €tržby 2024 ▲ 6 %
+7 628 €zisk 2024
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 22 : tržby 402 570 €, výsledok hospodárenia 20 €
  3. 23 : tržby 464 920 €, výsledok hospodárenia 22 €
  4. 24 : tržby 493 016 €, výsledok hospodárenia 7 628 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Bener s.r.o. (IČO 54132541) mala v roku 2024 tržby 493 016 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Bener

V roku 2024 mala Bener priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Bener

Podľa Registra právnických osôb koná za Bener 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník Bener

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Bener

Za rok 2024 má Bener v závierke tržby 493 016 €, o 6,0 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +7 628 €. Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 493 016 €.

Tržby 2024493 tis. €▲ +6,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20247 628 €zisk
Majetok (aktíva) 202435 tis. €
Vlastné imanie 202433 tis. €
Záväzky 20242 028 €5,7 % majetku
Pridaná hodnota 202439 tis. €
Zisková marža 2024+1,5 %medián odvetvia +4,9 %
Súčet výsledkov za 4 roky7 670 €2021 až 2024

Výkaz ziskov a strát Bener

Súvaha Bener

Všetky čísla zo závierok Bener (4 roky)
Čísla zo závierok Bener po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024493 016 €7 628 €35 420 €33 392 €2 028 €38 593 €+1,5 %
2023464 920 €22 €61 901 €55 765 €6 136 €29 869 €0,0 %
2022402 570 €20 €93 281 €80 743 €12 538 €26 901 €0,0 %
2021—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Bener?

Peniaze od štátu: Bener

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Bener

Dátum vzniku Bener je 6. 10. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/164602/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121580758
  3. Nový štatutár: JUDr. Matúš Návrat, PhD., LL.M.Konateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
  5. Nový spoločník: JUDr. Matúš Návrat, PhD., LL.M.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4, posledné tržby 493 016 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Bener

  • Administratívne služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Faktoring a forfaiting
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Kuriérske služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaní­m iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby požičovní
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Sťahovacie služby
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností­
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Vedenie účtovníctva
  • Verejné obstarávanie
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Bener v odvetví administratívne a kancelárske služby

Bener je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 39 510 € (20 425 závierok), Bener má 493 016 €, čo je 12-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 363 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bener 347. z 2 382.

V odvetví v okrese Bratislava I5 363aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou20 425Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+4,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bener, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava I ›

Sídlo Bener: Bratislava - Staré Mesto

Bener sídli na adrese Námestie Martina Benku 16, 811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 67 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 964aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 860aktívnych
V tom istom odvetví5 363okres Bratislava I
Na tej istej adrese67aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Bener: IČO, sídlo a základné údaje

Bener s.r.o. (IČO 54132541) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 6. 10. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je JUDr. Matúš Návrat, PhD., LL.M.. Za rok 2024 sú v závierke tržby 493 016 € a výsledok hospodárenia +7 628 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieAdministratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 10. 2021
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Bener s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2024 mala 493 016 €, typická firma odvetvia 39 510 €, čo je 12-násobok mediánu (medián z 20 425 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Bener

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Bener

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Bener

  • Tendre22súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 153 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
  • Výhry konkurentov100firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Ridara s.r.o.Beden s.r.o.Navrat & Partners, s.r.o.Nav Consulting, s. r. o.International Coworking SK - XII, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Bratislava I

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia…Clarios Slovakia spol. s r.o.RS Integrated Supply Slovakia s. r. o.Bloom Cosmetics s.r.o.Tatra Billing, a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk