EDU Elephant s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Ostatné vzdelávanie i. n.
49 971 €tržby 2025 ▲ 380 %+32 224 €zisk 2025aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 4 928 €, výsledok hospodárenia 2 740 €
- 22 : tržby 21 334 €, výsledok hospodárenia 2 612 €
- 23 : tržby 42 666 €, výsledok hospodárenia 19 645 €
- 24 : tržby 10 420 €, výsledok hospodárenia 3 094 €
- 25 : tržby 49 971 €, výsledok hospodárenia 32 224 €
EDU Elephant s.r.o. (IČO 54108659) mala v roku 2025 tržby 49 971 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EDU Elephant
V roku 2025 mala EDU Elephant priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ EDU Elephant
Podľa Registra právnických osôb koná za EDU Elephant 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník EDU Elephant
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Blue Elephant, s. r. o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Blue Elephant, s. r. o.od 31. 5. 2025 | 7 500 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EDU Elephant
Za rok 2025 má EDU Elephant v závierke tržby 49 971 €, o 379,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +32 224 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 49 971 €.
Výkaz ziskov a strát EDU Elephant
Najvyššie tržby: rok 2025, 49 971 €. Najnižšie: rok 2021, 4 928 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 49 971 € |
| 2024 | 10 420 € |
| 2023 | 42 666 € |
| 2022 | 21 334 € |
| 2021 | 4 928 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 60 315 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 32 224 € |
| 2024 | 3 094 € |
| 2023 | 19 645 € |
| 2022 | 2 612 € |
| 2021 | 2 740 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EDU Elephant
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +64,5 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EDU Elephant | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +64,5 % | +8,6 % |
| 2024 | +29,7 % | +6,0 % |
| 2023 | +46,0 % | +5,2 % |
| 2022 | +12,2 % | +4,5 % |
| 2021 | +55,6 % | +4,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2025 (+379,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +379,6 % |
| 2024 | −75,6 % |
| 2023 | +100,0 % |
| 2022 | +332,9 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EDU Elephant
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 45 637 €, vlastné imanie 41 091 € a záväzky 4 546 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 45 637 € | 41 091 € | 4 546 € |
| 2024 | 12 507 € | 11 961 € | 546 € |
| 2023 | 36 759 € | 32 497 € | 4 262 € |
| 2022 | 14 178 € | 12 852 € | 1 326 € |
| 2021 | 11 159 € | 10 240 € | 919 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EDU Elephant (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 971 € | 32 224 € | 45 637 € | 41 091 € | 4 546 € | 36 248 € | +64,5 % |
| 2024 | 10 420 € | 3 094 € | 12 507 € | 11 961 € | 546 € | 3 736 € | +29,7 % |
| 2023 | 42 666 € | 19 645 € | 36 759 € | 32 497 € | 4 262 € | 23 208 € | +46,0 % |
| 2022 | 21 334 € | 2 612 € | 14 178 € | 12 852 € | 1 326 € | 3 089 € | +12,2 % |
| 2021 | 4 928 € | 2 740 € | 11 159 € | 10 240 € | 919 € | 3 224 € | +55,6 % |
Riziko: zaplatí EDU Elephant?
Peniaze od štátu: EDU Elephant
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EDU Elephant
Dátum vzniku EDU Elephant je 15. 10. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/155896/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 4 928 € · majetok 11 159 €
- Nový spoločník: Blue Elephant, s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 49 971 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EDU Elephant
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Administratívne služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
EDU Elephant v odvetví vzdelávanie
EDU Elephant je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), EDU Elephant má 49 971 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 703 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EDU Elephant 102. z 240.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 40 000 €, tri štvrtiny do 98 884 €; 10 % firiem má viac než 262 576 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 080 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 40 000 € |
| horný kvartil | 98 884 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 576 € |
| EDU Elephant | 49 971 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EDU Elephant
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EDU Elephant s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EDU Elephant | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 49 971 € | 40 000 € |
| 2024 | 10 420 € | 36 975 € |
| 2023 | 42 666 € | 34 232 € |
| 2022 | 21 334 € | 30 933 € |
| 2021 | 4 928 € | 26 543 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EDU Elephant | 49 971 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 43 500 € |
| medián kraja | 40 403 € |
| medián Slovenska | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Hanes Executive Search s.r.o.Šamorín · tržby 119 200 € (2025)
- Základná škola s materskou školou, Nová Doba 482, NižnáNižná · tržby 119 149 € (2013)
- Stredná odborná škola služieb, Sv. Michala 36, LeviceLevice · tržby 118 968 € (2013)
- GK Factory s. r. o.Púchov · tržby 118 850 € (2025)
- Základná škola Dr. Jozefa Dérera, Gen. M. R. Štefánika 7, MalackyMalacky · tržby 118 826 € (2013)
- Základná škola, M. R. Štefánika 910/51, TrebišovTrebišov · tržby 118 664 € (2013)
- EMPIRE SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 118 642 € (2025)
- MDR Consulting, s. r. o.Gánovce · tržby 118 608 € (2025)
- Merimed s. r. o.Trenčín · tržby 118 477 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EDU Elephant, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EDU Elephant: Bratislava - Petržalka
EDU Elephant sídli na adrese Rusovská cesta 46,48, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
EDU Elephant: IČO, sídlo a základné údaje
EDU Elephant s.r.o. (IČO 54108659) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 15. 10. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Mgr. Denisa Baranovičová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 971 € a výsledok hospodárenia +32 224 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 7 500 € |
| Vznik | 15. 10. 2021 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) EDU Elephant s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 971 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy EDU Elephant
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EDU Elephant
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EDU Elephant
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 800 €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy254zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 379 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava408 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 227 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Blue Elephant, s. r. o.Mini Elephant s. r. o.Maxi Elephant s. r. o.Blue Danube Bývanie s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava V
SECANDI s.r.o.Dr. Martin CO s.r.o.ANIMATO s.r.o.CE COMPANY PLUS s. r. o.LW Consult, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.