MYSECIT s. r. o.
Myjava · Maloobchod so športovými potrebami
12 537 €tržby 2024 ▲ 3 534 %+575 €zisk 2024aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 2 587 €, výsledok hospodárenia -2 725 €
- 22 : tržby 2 577 €, výsledok hospodárenia -2 501 €
- 23 : tržby 345 €, výsledok hospodárenia -2 218 €
- 24 : tržby 12 537 €, výsledok hospodárenia 575 €
MYSECIT s. r. o. (IČO 54103649) mala v roku 2024 tržby 12 537 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ MYSECIT
Podľa Registra právnických osôb koná za MYSECIT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník MYSECIT
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Peter Mikula100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Peter Mikulaod 11. 7. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MYSECIT
Za rok 2024 má MYSECIT v závierke tržby 12 537 €, o 3 533,9 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +575 €. Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 12 537 €.
Výkaz ziskov a strát MYSECIT
Najvyššie tržby: rok 2024, 12 537 €. Najnižšie: rok 2023, 345 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 12 537 € |
| 2023 | 345 € |
| 2022 | 2 577 € |
| 2021 | 2 587 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −6 869 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 575 € |
| 2023 | −2 218 € |
| 2022 | −2 501 € |
| 2021 | −2 725 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MYSECIT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,6 %, medián odvetvia +2,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MYSECIT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +4,6 % | +2,1 % |
| 2023 | — | +1,4 % |
| 2022 | −97,1 % | +1,3 % |
| 2021 | — | +1,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MYSECIT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 1 470 €, vlastné imanie 1 130 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1 470 € | 1 130 € | 340 € |
| 2023 | 12 512 € | 555 € | 11 957 € |
| 2022 | 13 201 € | −226 € | 13 427 € |
| 2021 | 15 201 € | 2 275 € | 12 926 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MYSECIT (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12 537 € | 575 € | 1 470 € | 1 130 € | 340 € | 1 159 € | +4,6 % |
| 2023 | 345 € | −2 218 € | 12 512 € | 555 € | 11 957 € | −1 870 € | −642,9 % |
| 2022 | 2 577 € | −2 501 € | 13 201 € | −226 € | 13 427 € | −2 192 € | −97,1 % |
| 2021 | 2 587 € | −2 725 € | 15 201 € | 2 275 € | 12 926 € | −2 439 € | −105,3 % |
Riziko: zaplatí MYSECIT?
Peniaze od štátu: MYSECIT
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MYSECIT
Dátum vzniku MYSECIT je 1. 10. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: HOME BY PETRA s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42493/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121571804
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 2 587 € · majetok 15 201 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4, posledné tržby 12 537 €.
- Nový štatutár: Peter MikulaKonateľ
- Nový spoločník: Peter MikulaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým HOME BY PETRA s. r. o., odvtedy MYSECIT s. r. o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MYSECIT
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Verejné obstarávanie
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Fotografické a informačné služby
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
MYSECIT v odvetví maloobchod
MYSECIT je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so športovými potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 93 145 € (18 953 závierok), MYSECIT má 12 537 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Myjava je v tomto odvetví 256 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MYSECIT 53. z 60.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 000 €, polovica do 93 145 €, tri štvrtiny do 429 950 €; 10 % firiem má viac než 1 395 694 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 635 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 000 € |
| medián | 93 145 € |
| horný kvartil | 429 950 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 395 694 € |
| MYSECIT | 12 537 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MYSECIT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MYSECIT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MYSECIT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 12 537 € | 93 145 € |
| 2023 | 345 € | 95 743 € |
| 2022 | 2 577 € | 101 116 € |
| 2021 | 2 587 € | 87 423 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| MYSECIT | 12 537 € |
|---|---|
| medián okresu Myjava | 133 588 € |
| medián kraja | 100 563 € |
| medián Slovenska | 93 145 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MV Auto-dent, s.r.o.Ilava · tržby 29 503 € (2025)
- LangCom s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 29 488 € (2025)
- Ekofima s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 29 478 € (2025)
- PSVP SLOVAKIA s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 29 473 € (2025)
- Invest-Holding s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 29 470 € (2025)
- RSA, s.r.o.Senec · tržby 29 469 € (2013)
- SI - INSTINCT, s.r.o.Veľký Blh · tržby 29 468 € (2025)
- Jurekona, s.r.o.Drienov · tržby 29 464 € (2025)
- Pemeg Group a.s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 29 455 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MYSECIT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MYSECIT: Myjava
MYSECIT sídli na adrese M. R. Štefánika 935/26, 907 01 Myjava, okres Myjava. V obci Myjava je 1 875 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 800.
Myjava: obyvatelia a dáta ›Okres Myjava ›Adresár firiem v okrese Myjava ›
MYSECIT: IČO, sídlo a základné údaje
MYSECIT s. r. o. (IČO 54103649) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Myjava, okres Myjava. Dátum vzniku je 1. 10. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Peter Mikula. Za rok 2024 sú v závierke tržby 12 537 € a výsledok hospodárenia +575 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 10. 2021 |
| Skoršie názvy | HOME BY PETRA s. r. o. |
| Obec | Myjava |
| Okres | Okres Myjava |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) MYSECIT s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 12 537 €, typická firma odvetvia 93 145 € (medián z 18 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Myjava ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Myjava ›
Sieť prepojení firmy MYSECIT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MYSECIT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MYSECIT
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 200 €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 000 €
- Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Myjavatypický nepokrytý dopyt 218 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR518 zmlúv za 3 roky · 3 428 666 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra369 zmlúv za 3 roky · 2 874 310 € · naposledy 1. 10. 2026Žilinská univerzita v Žiline358 zmlúv za 3 roky · 2 963 367 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 053 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Myjava
Reutter SK s.r.o.SVAMAN spol. s r.o.Altcam Slovakia s.r.o.SLOVARM, a.s.C.E.P. Scherdel Pružiny, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Myjava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Myjava
Top Soft BSB, s.r.o.Zak Services, s. r. o.JK PrimCare, s.r.o.ANODE nábytok s.r.o.PT ARMS s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.