VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MaKaDent s.r.o.

Martin · Ostatné vzdelávanie i. n.

128 870 €tržby 2025 ▼ 10 %+19 219 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

128 870 €tržby 2025 ▼ 10 %
+19 219 €zisk 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 22 : tržby 221 520 €, výsledok hospodárenia 13 921 €
  3. 23 : tržby 163 013 €, výsledok hospodárenia -22 780 €
  4. 24 : tržby 143 515 €, výsledok hospodárenia 8 788 €
  5. 25 : tržby 128 870 €, výsledok hospodárenia 19 219 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MaKaDent s.r.o. (IČO 54084482) mala v roku 2025 tržby 128 870 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MaKaDent

MaKaDent má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 26 840 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ MaKaDent

Podľa Registra právnických osôb koná za MaKaDent 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník MaKaDent

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MaKaDent
Podiely spoločníkov na vkladoch MaKaDent MDDr. Marián Kasaj 100,0 %. Spolu 5 000 €. MDDr. Marián Kasaj: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MDDr. Marián Kasaj100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MDDr. Marián Kasajod 29. 9. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MaKaDent

Za rok 2025 má MaKaDent v závierke tržby 128 870 €, o 10,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +19 219 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 221 520 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 473 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025129 tis. €▼ −10,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202519 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202532 tis. €
Vlastné imanie 202524 tis. €
Záväzky 20257 945 €25,1 % majetku
Pridaná hodnota 202564 tis. €
Zisková marža 2025+14,9 %medián odvetvia +8,6 %
Súčet výsledkov za 5 rokov19 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 473 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MaKaDent

Súvaha MaKaDent

Všetky čísla zo závierok MaKaDent (5 rokov)
Čísla zo závierok MaKaDent po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025128 870 €19 219 €31 672 €23 727 €7 945 €64 298 €+14,9 %
2024143 515 €8 788 €75 395 €4 929 €70 466 €51 888 €+6,1 %
2023163 013 €−22 780 €72 028 €−3 859 €75 887 €23 508 €−14,0 %
2022221 520 €13 921 €106 323 €18 921 €87 402 €60 698 €+6,3 %
2021—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí MaKaDent?

Peniaze od štátu: MaKaDent

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MaKaDent

Dátum vzniku MaKaDent je 29. 9. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/78126/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121570374
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 128 870 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MaKaDent

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii v odbore zubné lekárstvo, v certifikovaných pracovných činnostiach dentoalveolárna chirurgia, implantológia

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

MaKaDent v odvetví vzdelávanie

MaKaDent je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), MaKaDent má 128 870 €, čo je 3,2-násobok mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 299 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MaKaDent 21. z 106.

V odvetví v okrese Martin299aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 559Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MaKaDent, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Martin ›

Sídlo MaKaDent: Martin

MaKaDent sídli na adrese Škultétyho 6, 036 01 Martin, okres Martin. V obci Martin je 8 910 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 728.

Subjektov v obci Martin8 910aktívnych
Subjektov v okrese Martin15 728aktívnych
V tom istom odvetví299okres Martin

Martin: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›

MaKaDent: IČO, sídlo a základné údaje

MaKaDent s.r.o. (IČO 54084482) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, okres Martin. Dátum vzniku je 29. 9. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je MDDr. Marián Kasaj. Za rok 2025 sú v závierke tržby 128 870 € a výsledok hospodárenia +19 219 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie5 000 €
Vznik29. 9. 2021
ObecMartin
OkresOkres Martin
Vyrubená daň z príjmov2 473 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) MaKaDent s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 128 870 €, typická firma odvetvia 40 000 €, čo je 3,2-násobok mediánu (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Martin ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›

Sieť prepojení firmy MaKaDent

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MaKaDent

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MaKaDent

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy251zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Martintypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Martin

ŽP EKO QELET a.s.Unilabs Slovensko, s. r. o.DS Smith Turpak Obaly, a.s.Martinus, s.r.o.Mountfield SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Martin ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Martin

DIDACTIC Martin, s.r.o.PejMaz, s. r. o.Neur One, s.r.o.Detská ambulancia - MUDr. Martina Dzianová…TSA Montagebau s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk