VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PROVOICE s. r. o.

Bratislava - Karlova Ves · Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov

33 449 €tržby 2025 ▲ 6 %+4 906 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

33 449 €tržby 2025 ▲ 6 %
+4 906 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 3 106 €, výsledok hospodárenia 620 €
  2. 22 : tržby 27 272 €, výsledok hospodárenia 9 798 €
  3. 23 : tržby 30 371 €, výsledok hospodárenia 5 860 €
  4. 24 : tržby 31 694 €, výsledok hospodárenia -1 821 €
  5. 25 : tržby 33 449 €, výsledok hospodárenia 4 906 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PROVOICE s. r. o. (IČO 54081998) mala v roku 2025 tržby 33 449 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ PROVOICE

Podľa Registra právnických osôb koná za PROVOICE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločník PROVOICE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PROVOICE
Podiely spoločníkov na vkladoch PROVOICE Dušan Horucka 100,0 %. Spolu 5 000 €. Dušan Horucka: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Dušan Horucka100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Dušan Horuckaod 15. 8. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PROVOICE

Za rok 2025 má PROVOICE v závierke tržby 33 449 €, o 5,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 906 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 33 449 €.

Tržby 202533 tis. €▲ +5,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 906 €zisk
Majetok (aktíva) 202542 tis. €
Vlastné imanie 202524 tis. €
Záväzky 202517 tis. €41,3 % majetku
Pridaná hodnota 202516 tis. €
Zisková marža 2025+14,7 %medián odvetvia +10,9 %
Súčet výsledkov za 5 rokov19 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát PROVOICE

Súvaha PROVOICE

Všetky čísla zo závierok PROVOICE (5 rokov)
Čísla zo závierok PROVOICE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202533 449 €4 906 €41 500 €24 363 €17 137 €15 623 €+14,7 %
202431 694 €−1 821 €46 947 €19 457 €27 490 €13 280 €−5,7 %
202330 371 €5 860 €52 322 €21 279 €31 043 €18 387 €+19,3 %
202227 272 €9 798 €20 542 €15 418 €5 124 €13 119 €+35,9 %
20213 106 €620 €5 832 €5 620 €212 €1 517 €+20,0 %

Riziko: zaplatí PROVOICE?

Peniaze od štátu: PROVOICE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PROVOICE

Dátum vzniku PROVOICE je 22. 9. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/155357/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 3 106 € · majetok 5 832 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121565523
  4. Nový spoločník: Dušan HoruckaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 33 449 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PROVOICE

  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

PROVOICE v odvetví film, video a hudba

PROVOICE je v registri v odvetví Film, video a hudba (SK NACE 59), činnosť podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 704 € (1 893 závierok), PROVOICE má 33 449 €, čo je 84 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 356 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PROVOICE 119. z 193.

V odvetví v okrese Bratislava IV356aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 893Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PROVOICE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava IV ›

Sídlo PROVOICE: Bratislava - Karlova Ves

PROVOICE sídli na adrese Svrčia 3778/10, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Karlova Ves9 860aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV25 932aktívnych
V tom istom odvetví356okres Bratislava IV
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

PROVOICE: IČO, sídlo a základné údaje

PROVOICE s. r. o. (IČO 54081998) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 22. 9. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Dušan Horucka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 33 449 € a výsledok hospodárenia +4 906 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePodporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 9. 2021
ObecBratislava - Karlova Ves
OkresOkres Bratislava IV
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví film, video a hudba (SK NACE 59) PROVOICE s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 33 449 €, typická firma odvetvia 39 704 € (medián z 1 893 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Film, video a hudba: tržby a mzdy ›Film, video a hudba v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy PROVOICE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PROVOICE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PROVOICE

  • Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
  • Výhry konkurentov419firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 729 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves

N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 59.12) v okrese Bratislava IV

NUNEZ NFE s. r. o.Hoyo&Kiska s.r.o.TV SERVICES a. s.Daylight Rental s.r.o.Revers Films s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk